Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1292293295297298673

Komentarz

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    W WSI24, Wyborczej i tego typu odprawiane są rytualne seanse nienawiści a JarKacz jest Goldsteinem. I nie ma w tym ani cienia przesady.
    Podobnież Urban Jerzy cierpiał publicznie, że mu Gazownia przechwyciła rynek. Także tak.
    No, sam czytałem. Dokładnież rzekł że jego "Nie" traci rację bytu bo jego rolę przejęła Gazeta Wyborcza.
  • BTW dostałem takiego mema:
    image

    i żem go przesłał kuledze o poglądach jedynie słusznych. Odpisał:
    "Ech, jak nawet spojrzę to idę oczy przepłukać".
  • Ja to wrzuciłem na leśne forum i jak to zwykle bywa, jednym się podobało innym nie ;-)
  • edytowano March 2020
    Z rozmów w pracy wiem że żyjemy jak dwa plemiona. Każde w swoim świecie informacyjnym, że swoimi mediami, gwiazdami i celebrytami. Ze swoim przekazem, we własnym świecie. Brak już nawet punktów stycznych (poza zapalnymi oczywiście).

    Obecnie oni żyją tym że Rząd ukrywa liczbę chorych na coronavirusa i zgonów. Domagają się testów dla każdego. A jeśli nie to przynajmniej dla każdego pracującego w OZ.
    Każdy z gorączka to panika murowana.

    Drugi temat to umorzenie (umarzają czy nie?, dla tych co mają stratę>50% w stosunku do lutego, tak?) składek ZUS. Oczywiście jednoosobowe firmy (masę tego w OZ) w obecnej sytuacji mają kokosy ale oczywiście w dupe ich szczypie ze inni się załapią....

    Kolejny to #Lotdodomu. Wg nich koszt powrotu to 8 tysięcy a nie jak podaje Rząd 400-2400.

    Argumenty nie docierają, informacje, wrzutki, zdjęcia, oficjalne statystyki. Nic, czarna dziura.
  • Ale już zaczyna się z nich łacha drzeć na twitterze.
    bo dzisiaj masę danych się pojawiło, że nie testujemy gorzej od innych,

    "Oho, pierwszy...
    Brakuje tylko żeby któryś tu wrzasnął : "TESTY!!! TESTY!!! TESTY!!!" Milordzie"
  • marniok napisal(a):
    Argumenty nie docierają, informacje, wrzutki, zdjęcia, oficjalne statystyki. Nic, czarna dziura.
    Podobne doświadczenie na własnym podwórku. Treść ma funkcję nie informacyjną, a utwierdzającą określony obraz świata.

    Ciekawe są momenty, gdy nie dostają treści ubranej w kostium informacji. Wówczas nie ma takiej piętrowej hipotezy, która nie mogłaby być przez nich wymyślona w celu wzmożenia emocjonalnego na zadanym odcinku.
  • uhrr napisal(a):
    Szykuje sie koalicja

    https://tvp.info/47292535/zukowska-nitras-zagrozil-ze-kiedy-po-bedzie-rzadzic-z-konfederacja-ta-zajmie-sie-lewica
    moze byc,
    taki Mecenas Qń, przecie trzyma sztame z PO
  • Ciało niemieckiego ministra finansów znaleziono w wagonie. Zabójstwo, czy samobójstwo?
    https://www.dw.com/en/german-state-finance-minister-thomas-schäfer-found-dead/a-52948976
  • Nie w wagonie tylko na torach i nikt nie podejrzewa zabójstwa ale samobójstwo. A przyczyna nieznana.

    👣

    🐾
    🐾

  • Kolejny z Tych, co do których ma się mieszane uczucia. Z jednej strony napisał parę ładnych kawałków, no i zdobył światową sławę. Z drugiej: komuch i kodziarz.
  • Mania napisal(a):
    Ciało niemieckiego ministra finansów znaleziono w wagonie. Zabójstwo, czy samobójstwo?
    https://www.dw.com/en/german-state-finance-minister-thomas-schäfer-found-dead/a-52948976
    Ale się nabrałem na link, to był minister Hesji, nie całych Niemiec.
  • Phi, do tego nie finansów tylko sportu i nie minister tylko podsekretarz stanu.
  • trep napisal(a):
    Kolejny z Tych, co do których ma się mieszane uczucia. Z jednej strony napisał parę ładnych kawałków, no i zdobył światową sławę. Z drugiej: komuch i kodziarz.
    Podobnie jak Andrzej Wajda - zawsze wiedział, z której strony chleb jest posmarowany.

    Mimo wszystko

    +
  • edytowano March 2020
    ." Gliński: Restrykcje będą musiały być jeszcze poważniejsze. Obostrzenia w miejscach pracy, w sklepach"

    To też jest pajac. Po cholere się wypowiada jak nie jest to jego działka. Jest ministrem kultury niech sie zajmuje kulturą.
  • Muzea pozamykał, nie ma nic do doda nią, to się za sklepy wziął.
    Ciekawe, czy chodzi i kupuje, czy mu dostarczają?
  • Wrócilismy do 2010.
    Cofnęliśmy się o 10 lat.
  • edytowano March 2020
    posix napisal(a):
    Wrócilismy do 2010.
    Cofnęliśmy się o 10 lat.
    A co według Ciebie powinniśmy zrobić?
  • edytowano March 2020
    MarianoX napisal(a):
    posix napisal(a):
    Wrócilismy do 2010.
    Cofnęliśmy się o 10 lat.
    A co według Ciebie powinniśmy zrobić?
    To była taka moja myśl. W pełni dotarło do mnie, że Kaczyński nie chce wyjaśniać Smoleńskia.
    Niby od jakiegoś czasu byłem świadomy, mocne poszlaki etc ale ostatnio powiedział to otwartym tekstem. A teraz jeszcze ktoś tu wrzucił gdzies film. Gdzie jest barwna historyjka jak wzywa Binede. "Panie Bineda, Pan zrobiłeś błąd, tu inny psor udowodnił, że tak nie," Nawet jak to ostatnie nie jest prawdą to szkoda czasu na PiS.

    Minęło 10 lat. I każdy może teraz powiedzieć. Czemu PiSiory siedzą cicho ze Smoleńskiem? Bo się okazało, że to był wypadek 5 lat u władzy i nie ma raportu. A wszystko to dzięki Kaczyńskiemu.

    Podeptał wysiłek masy ludzi, masę pracy i dobrej woli. Nie mam słów jak to jest dla mnie obrzydliwa postać. Los miał rację. PiSu nie ma.

  • Francuzi łaskawie juz nie blokują polskich kierowcow

  • posix napisal(a):
    Wrócilismy do 2010.
    Cofnęliśmy się o 10 lat.
    Ale co się stałosię, tak? Bałdzo płosz, żeby w takich enuncjacjach było trochę tła i choć link do informacji.

    Uświadomiłem se, że ja wogle niczego w neciku nie czytam, poza Obojgiem Forumków. Toji, nie wiem. Ostatnio chciałem sprawdzić, czy Prezydent klepnął kolejne ustawy antywirusowe. Wejszłem na wp.pl i tvp.info. Same bzdury, nic informacyjnie wartościowego, a wszystkie tytuły sformułowane jako klikbejty.
  • Zgadzam się z WaszMością
  • edytowano April 2020
    posix napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    posix napisal(a):
    Wrócilismy do 2010.
    Cofnęliśmy się o 10 lat.
    A co według Ciebie powinniśmy zrobić?
    To była taka moja myśl. W pełni dotarło do mnie, że Kaczyński nie chce wyjaśniać Smoleńskia.
    Niby od jakiegoś czasu byłem świadomy, mocne poszlaki etc ale ostatnio powiedział to otwartym tekstem. A teraz jeszcze ktoś tu wrzucił gdzies film. Gdzie jest barwna historyjka jak wzywa Binede. "Panie Bineda, Pan zrobiłeś błąd, tu inny psor udowodnił, że tak nie," Nawet jak to ostatnie nie jest prawdą to szkoda czasu na PiS.

    Minęło 10 lat. I każdy może teraz powiedzieć. Czemu PiSiory siedzą cicho ze Smoleńskiem? Bo się okazało, że to był wypadek 5 lat u władzy i nie ma raportu. A wszystko to dzięki Kaczyńskiemu.

    Podeptał wysiłek masy ludzi, masę pracy i dobrej woli. Nie mam słów jak to jest dla mnie obrzydliwa postać. Los miał rację. PiSu nie ma.

    Myślenie niepolityczne.

    Brakuje tylko hasła. że Polski już nie ma, nas nie ma, naszych dzieci nie ma a jedyna szansa to wnuki, dla których powinniśmy wdrożyć program "Kościół, Szkoła, Strzelnica"...

    Ludzie wycierają sobie gęby Jarosławem i Smoleńskiem a nie widzą jak wiele odpowiedzialnośc,i losów i spraw Ten Człowiek musi ważyć na szalach...

    I jeszcze: może nie mamy ogłoszenia Smoleńska ale mamy naprawdę osiągnięcia w wojnie z Rosją na polu surowcowym, geopolitycznym. I PiS z Jarosławem jest w środku tego.
  • Prof. Szumowski należy do Zakonu Maltańskiego
    image
  • Nietopsz.
  • trep napisal(a):
    Nietopsz.
    ?
  • trep napisal(a):
    Nietopsz.
    Dlaczemuż?
  • W sensie że wygląda jak nietoperz?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.