Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1344345347349350672

Komentarz

  • Aossohozi?
  • qiz napisal(a):
    Peem tak- ciekaw jestem kwitów z czasów, gdy euroosłami byli spin-doktorzy: tłusta parówka w okularach i też tłusta parówka (ale nie aż tak), też w okularach i też łysy.
    Syrenkowanie z Koniem w dżakuzi siem kwalifikuje? ;)

  • Zboczeńcy!
  • qiz napisal(a):

    Peem tak- ciekaw jestem kwitów z czasów, gdy euroosłami byli spin-doktorzy: tłusta parówka w okularach i też tłusta parówka (ale nie aż tak), też w okularach i też łysy.
    Ten grubszy przechorował się, schudł, a następnie przeszedł na "właściwą" stronę Mocy, więc nie wypada wyciągać kwitów, a byli tak bliskimi współpracownikami, że pewnie nie da się ich rozdzielić.

  • los napisal(a):
    Aossohozi?
    Jeżeli nie pamiętasz, co było przedmiotem zakładu (pyffko w Chmielarni, rzecz dot. wyroku TSUE), to trudno.
    Zakładam, że przegrałam i już.
  • Coś mi majaczy...
  • Czytałem sobie o rurach dzisiaj ( nie o tych z protestu czarownic ).
    I dawniej ludzie łączyli rury na tak zwany kielich.
    Była rura która miała kielich i rura która miała koniec bosy. Po zetknięciu wpychało się uszczelniacz - sznur konopowy nasączony smołą i zalewało ołowiem.

    Ta nazwa bosy jest nietrafiona albo na opak - kielich.
    Bo jak to tak do kielicha z którego powinno się pić - wpycha się nogi.
  • "Bosy" znaczyło kiedyś także "nieokutu" - ktoś mógł zostać obity "bosym kijem" albo mieć tragac z "bosym kołem". I to jak najbardziej pasuje do końca rury, na którym nie ma żadnych dodatkowych elememtów. Z kolei "kielich" pochodzi od kształtu.
  • W wieku 94 lat zmarł z powodu covid Valery Giscard d'Estaing. W wieku 48 lat został najmłodszym prezydentem Francji.
  • Nasze fforum jest bose (silnik; narzędzie)!
    Żadnych bajerów i wodotrysków. Nic tylko coś napisać...
  • Mania napisal(a):
    W wieku 94 lat zmarł z powodu covid Valery Giscard d'Estaing. W wieku 48 lat został najmłodszym prezydentem Francji.
    Przy okazji postepowiec i mason.
    Rozwody aborcja i wspólna waluta
  • christoph napisal(a):
    Mania napisal(a):
    W wieku 94 lat zmarł z powodu covid Valery Giscard d'Estaing. W wieku 48 lat został najmłodszym prezydentem Francji.
    Przy okazji postepowiec i mason.
    Rozwody aborcja i wspólna waluta
    Podli ludzie piszą, że jego przodkowie wymordowali w czasie Rewolucji całą szlachecką rodzinę d'Estaing, po czym przejęli ich dobra i nazwisko.
  • Mania napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Mania napisal(a):
    W wieku 94 lat zmarł z powodu covid Valery Giscard d'Estaing. W wieku 48 lat został najmłodszym prezydentem Francji.
    Przy okazji postepowiec i mason.
    Rozwody aborcja i wspólna waluta
    Podli ludzie piszą, że jego przodkowie wymordowali w czasie Rewolucji całą szlachecką rodzinę d'Estaing, po czym przejęli ich dobra i nazwisko.

    Widać, że i niematerialności mają wartość.
  • Tylko! Ale przecież to powinniśmy tutaj wiedzieć.
  • Racja

    Mieczowi spustoszą zlodzieje
    Pieśń ujdzie cało
  • A propos pieśni; Krystian Ochman wygrał 11 edycję VoP. Mz najlepszy finalista wszystkich edycji. Głos jak kryształ.
  • Szkoda tylko że piosenki madonny śpiewa.
  • edytowano December 2020
    Ciekawostka: normalny gwiazdor!
    Matthew McConaughey, znany gwiazdor Hollywood przeniósł się z rodziną z LA do Texasu, gdzie mieszka jego matka. Powód? " Skrajni lewacy i Hollywood są aroganccy w stosunku do drugiej połowy społeczeństwa."
    image
  • Mania napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Mania napisal(a):
    W wieku 94 lat zmarł z powodu covid Valery Giscard d'Estaing. W wieku 48 lat został najmłodszym prezydentem Francji.
    Przy okazji postepowiec i mason.
    Rozwody aborcja i wspólna waluta
    Podli ludzie piszą, że jego przodkowie wymordowali w czasie Rewolucji całą szlachecką rodzinę d'Estaing, po czym przejęli ich dobra i nazwisko.

    E tam ... podli. Zwykli trolle i to bez szkoły.
    Objaśnili może w jakim celu rewolucjoniści mieliby przejmować szlacheckie nazwisko w czasie, gdy niektòrzy szlachcice pozbywali się z nazwiska "de", jak to zrobił na przykład podporucznik Ludwik Mikołaj d'Avout ?
  • kulawy_greg napisal(a):
    Szkoda tylko że piosenki madonny śpiewa.
    a to wogóle to są kosher-wykonawcy? sami jurorzy też nie ten-tego...


    więc zostańmy przy słychaniu ..
    Frozen Madonny jest nawet OK

  • romeck napisal(a):
    kulawy_greg napisal(a):
    Szkoda tylko że piosenki madonny śpiewa.
    a to wogóle to są kosher-wykonawcy? sami jurorzy też nie ten-tego...


    więc zostańmy przy słychaniu ..
    Frozen Madonny jest nawet OK

    Nie wspominając o "Papa don't preach".
  • kulawy_greg napisal(a):
    Szkoda tylko że piosenki madonny śpiewa.
    i piosenki Wodeckiego śpiewał, a Wodecki zdradzał żonę...
  • Towarzyszka Panienka prosi o kasę, żeby wybitna osobowość medialna mogła realizować wybitne dziennikarstwo.

    _https://www.pomponik.pl/plotki/news-monika-jaruzelska-prosi-o-pomoc-finansowa-co-sie-dzieje,nId,4899046

    Niech proszą niech Ci co chcą dają. Choć ja to bym VAT - cikiem obłożyła te wszytkie paramedialne dziwolągi.
  • edytowano December 2020
    Orlen przejmuje wydawnictwo Polska Press.
    https://twitter.com/DanielObajtek/status/1335952638647660552
  • Jeszcze łonety i enterie
  • I tefałszeny.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • czebol
    powinni też przejąć nie tylko ligę ,ale i wszystkie kluby
    potem jakiegoś telekoma
  • Już mocno wyją niektórzy na tt.
  • Exspectans napisal(a):
    Już mocno wyją niektórzy na tt.
    Dziwne, przecież kapitał nie ma narodowości.
  • Interię kupił od Bałera Polsat w tym roku. Nie wiem czy to wchodzi w kategorię "repolonizacja".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.