Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1437438440442443672

Komentarz

  • Ciekawie o Rosji, o wojnie, ale też Niemczech, ich jechaniu po Angolach :

  • edytowano November 2021
    Właśnie słucham - znakomita analiza sytuacji geopolitycznej w szerszym kontekście relacji FR-RFN. sytuacji wewnętrznej Wielkiej Brytanii, polityki międzynarodowej USA etc.
  • posix napisal(a):
    Jeszcze to.

    https://twitter.com/majakstasko/status/1464327555893366784

    Ale żenada,
    W sumie dobrze - dla nas - wyszło! Memy ze sprzątaczkami w sieci przednie. Jak to lud ciemiężony jest przez Panów & Paniusie Lewaków.
  • MarianoX napisal(a):
    Właśnie słucham - znakomita analiza sytuacji geopolitycznej w szerszym kontekście relacji FR-RFN. sytuacji wewnętrznej Wielkiej Brytanii, polityki międzynarodowej USA etc.
    Ja nie wiedziałem, że w niemieckich mediach jest nieustająca jazda po Angolach. Zakładałem, że ich wyjście z UE było mocno wspierane, o ile nie inspirowane przez Niemcy. Po prostu nie da się zrobić superpaństwa z Angolami. No ale nie wiem co myśleć o dzisiejszej sytuacji, ta medialna jazda jest potwierdzeniem tezy, czy może odwrotnie ? O co może Niemcom teraz chodzić ?
  • loslos
    edytowano November 2021
    Człowiek nie postępuje zgodnie ze swym interesem tylko zgodnie ze swą naturą. Hitlerowcy nienawidzą Angoli, więc po nich jadą. Tyle.
  • edytowano November 2021
    JORGE napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Właśnie słucham - znakomita analiza sytuacji geopolitycznej w szerszym kontekście relacji FR-RFN. sytuacji wewnętrznej Wielkiej Brytanii, polityki międzynarodowej USA etc.
    Ja nie wiedziałem, że w niemieckich mediach jest nieustająca jazda po Angolach. Zakładałem, że ich wyjście z UE było mocno wspierane, o ile nie inspirowane przez Niemcy. Po prostu nie da się zrobić superpaństwa z Angolami. No ale nie wiem co myśleć o dzisiejszej sytuacji, ta medialna jazda jest potwierdzeniem tezy, czy może odwrotnie ? O co może Niemcom teraz chodzić ?
    O to o co Rosji - o sianie zamętu i otwieranie wielu frontów, na przyszłość. Obwinianie Angoli o Brexit w sytuacji gdy się na nim skorzystało a za Brexitem głosowała połowa Anglików coś nam przypomina?
  • romeck napisal(a):
    posix napisal(a):
    Jeszcze to.

    https://twitter.com/majakstasko/status/1464327555893366784

    Ale żenada,
    W sumie dobrze - dla nas - wyszło! Memy ze sprzątaczkami w sieci przednie. Jak to lud ciemiężony jest przez Panów & Paniusie Lewaków.
    na TT
    #MuremzaPaniacosprzata
  • Otoka twierdzi, że Gowin próbował popełnić samobójstwo:
  • Polityczne? Wiadomo.
  • edytowano November 2021
    los napisal(a):
    Polityczne? Wiadomo.
    Nie, autentycznie był w szpitalu podobno na depresję ale Otoka twierdzi , że podciął sobie żyły
    od 14:00 minuty
  • Gowin miał kowid, powikłaniami są min. choroby psychiczne.
  • dyzio napisal(a):
    los napisal(a):
    Polityczne? Wiadomo.
    Nie, autentycznie był w szpitalu podobno na depresję ale Otoka twierdzi , że podciął sobie żyły
    od 14:00 minuty
    Od razu było wiadomo, co znaczą te prośby o uszanowanie. To Otoka jako pierwszy nie uszanował? Chwała mu.
  • Podobno wielki polski apologeta apokatastazy, zmarły rok temu, bardzo bał się śmierci. Spał przy włączonym świetle, umierał b. niespokojny, widać było, że bardzo nie chce tej śmierci.
  • porys napisal(a):
    Podobno wielki polski apologeta apokatastazy, zmarły rok temu, bardzo bał się śmierci. Spał przy włączonym świetle, umierał b. niespokojny, widać było, że bardzo nie chce tej śmierci.
    Nuale o czym to ma świadczyć? Mógł się bać samego umierania, a nie tego, co będzie po.
  • Koncepcja Apokatastazy ewidentnie kłóci się z ideą sprawiedliwości bożej, poza tym musi w sposób oczywisty rodzić określone skutki społeczne w postaci indeferentyzmu moralnego.
  • Exspectans napisal(a):
    Nuale o czym to ma świadczyć? Mógł się bać samego umierania, a nie tego, co będzie po.
    No mógł - trochę tak jak niektórzy wybierajacy się na wakacje boją się podróży samolotem choć bardzo cieszą się na wakacje, ale jednak verba docent exempla trahunt.
    Tak czy siak oremus za jego duszę!
  • porys napisal(a):
    Podobno wielki polski apologeta apokatastazy, zmarły rok temu, bardzo bał się śmierci. Spał przy włączonym świetle, umierał b. niespokojny, widać było, że bardzo nie chce tej śmierci.
    Jestem solipsystką i wydaje mi się, że wiele osób podziela mój pogląd.
  • Papież Franciszek był na Cyprze, teraz jest już w Grecji
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=301574535192386&id=23008531521
  • dyzio napisal(a):
    Otoka twierdzi, że Gowin próbował popełnić samobójstwo:
    image
    Kolejne wynurzenia Otoki w powyższej sprawie
  • Która minuta? Nie będę słuchać godzinnych wynurzeń tego pajaca.
  • edytowano December 2021
    Czternasta
    A tak to Wyborcza, emigranci, pływanie w Bugu.
  • Smok_Eustachy napisal(a):
    Czternasta
    A tak to Wyborcza, emigranci, pływanie w Bugu.
    Nu ale dlapoczemuż miałbym w sprawie Gowę wierzyć facetowi, generalnie chrzaniącemu bez sensu?
  • Eee, nic takiego. Wszyscy wiedzą, że dziennikarz polega na tym, że pisze o rzeczach, o których nie ma pojęcia, a jeśli przypadkiem coś wie, to o tym ani pary z gęby.
  • edytowano December 2021
    allium napisal(a):
    Smok_Eustachy napisal(a):
    Czternasta
    A tak to Wyborcza, emigranci, pływanie w Bugu.
    Nu ale dlapoczemuż miałbym w sprawie Gowę wierzyć facetowi, generalnie chrzaniącemu bez sensu?
    A co tam u niego jest bez sensu?
    Jest tam zbiór wiadomości z całego tygodnia elektryzujących forumowiczów. Pawlaka chyba tutaj nie było.
  • los napisal(a):
    Eee, nic takiego. Wszyscy wiedzą, że dziennikarz polega na tym, że pisze o rzeczach, o których nie ma pojęcia, a jeśli przypadkiem coś wie, to o tym ani pary z gęby.
    to jakoś tak leciało
    dziennikarz jest zainteresowany wiadomościami jak kellner daniami
  • allium napisal(a):
    Smok_Eustachy napisal(a):
    Czternasta
    A tak to Wyborcza, emigranci, pływanie w Bugu.
    Nu ale dlapoczemuż miałbym w sprawie Gowę wierzyć facetowi, generalnie chrzaniącemu bez sensu?
    Bo w tej sprawie wszyscy inni chrzanią bez sensu a on powiedział coś, co ma sens.

    Przecież to gołym okiem widać, że pozostali gadają tak by ukryć prawdę, a raczej tak, by coś zainsynuować ale by nie na nich wyszło. No to Otoka zamknął to stukające okno.
  • los napisal(a):
    allium napisal(a):
    Smok_Eustachy napisal(a):
    Czternasta
    A tak to Wyborcza, emigranci, pływanie w Bugu.
    Nu ale dlapoczemuż miałbym w sprawie Gowę wierzyć facetowi, generalnie chrzaniącemu bez sensu?
    Bo w tej sprawie wszyscy inni chrzanią bez sensu a on powiedział coś, co ma sens.

    Przecież to gołym okiem widać, że pozostali gadają tak by ukryć prawdę, a raczej tak, by coś zainsynuować ale by nie na nich wyszło. No to Otoka zamknął to stukające okno.
    Poza tym Otoka po prostu może to powiedzieć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.