Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1440441443445446672

Komentarz

  • Trudna sprawa.
  • Nabiorę takiego przekonania dopiero po drugim przypadku.
  • Ważne, by to oni nabrali takiego przekonania.
  • Wypadki rowerowe co pomniejszych miernot, przedawkowanie substancji baśniowych przez patocerebrytów, zaczadzenia, ….

    Generalnie Polska rozwiązuje swoje problemy metodą tradycyjną.
  • trochę czołgów i artylerii się tam schowa jakby co
  • Ja bym go nazwał Tunelem Lecha Kaczyńskiego i Praw Kobiet do Tegu Rodzaju Zabiegu.
  • To chyba jest właściwy kanał.
    Czy ktoś kojarzy może działalność poniższego amerykańskiego działacza reklamującego naszą historię?

    https://www.polishtruth.com

    Warto wspomóc?
  • edytowano December 2021
    Z cyklu - Szybcy i Wściekli:

    We Warszawie zaobserwowano dziś kierującego Skodą jadącą 106 km/h w zabudowanym.

    - Donald siedzi z tyłu (tak powiedział)
  • Szkoda, że nie tyłem i do tego za kierownicą.
    Ale jestem, fuj, złośliwa. :D
  • Wataha napisal(a):
    To chyba jest właściwy kanał.
    Czy ktoś kojarzy może działalność poniższego amerykańskiego działacza reklamującego naszą historię?

    https://www.polishtruth.com

    Warto wspomóc?
    Ja. Warto.
  • TecumSeh napisal(a):
    Wataha napisal(a):
    To chyba jest właściwy kanał.
    Czy ktoś kojarzy może działalność poniższego amerykańskiego działacza reklamującego naszą historię?

    https://www.polishtruth.com

    Warto wspomóc?
    Ja. Warto.
    Dzięki
    Zrobię konkretny przelew w styczniu
  • Roman Giertych, Jacek Dubois i Mikołaj Pietrzak skierowali dziś wniosek do Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze, w którym domagają się pociągnięcia do odpowiedzialności osoby, które mają być odpowiedzialne za „masowe zatrzymywania ludzi z powodów politycznych i wykorzystywanie procedur karnych do walki politycznej z przeciwnikami obecnego rządu”.

    - „Dzisiaj rano złożyliśmy podpisany przeze mnie, mec. Mikołaja Pietrzaka i mec. Jacka Dubois wniosek do prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze o pociągnięcie do odpowiedzialności osób odpowiedzialnych za masowe zatrzymywania ludzi z powodów politycznych i wykorzystywanie procedur karnych do walki politycznej z przeciwnikami obecnego rządu”
  • edytowano December 2021
    Jest wniosek będzie śledztwo prokuratorskie. Będą jakieś dokumenty, będzie proces, będzie "wyrok". A to wszystko dla potrzeb polityki wewnętrznej, bo będzie to wykorzystywane jako twarde dowody na to "co się teraz w Polsce dzieje".

    Cała ta akcja wiąże się z tym, że oni bardzo słusznie zauważyli, że zarówno ich elektorat, jak i potencjalnie taki do przechwycenia, kompletnie nie łączy kropek. I opiera swoją opinię o świecie na podstawie opinii innych. Tam nie ma faktów, analizy, dowodów.
  • pomocy!
    na którymś z wątków dali Koledzy wywiad, podcast z gościem od oczyszczalni/ przerobu śmieci,
    gdzie mówił o efektywności recyclingu i walnął zdanie

    ekologiczne jest wszystko, co już masz, każda nowa rzecz musi być wyprodukowana i dowieziona

    podajce adres jeszcze raz
  • Najważniejsza wiadomość 31 XII 2021:
    Leszek Dorula gości Jasona Derulo. <:-P
  • Nie znam żadnego z nich :-(
  • Ważne, żeby Kura był zadowolony.
  • Brzost napisal(a):
    Nie znam żadnego z nich :-(
    Do wczoraj też o nich nie słyszałam :D
  • Leszek to chyba burmiszcz Zako.
  • Hartman ludzkim głosem!

    "oznacza, że wszystkie ludy mają w przyszłości ukorzyć się przed swoim panem, Jezusem Chrystusem, a religia chrześcijańska jest jedyną religią prawdziwą i zgodną z wolą i objawieniem Boga"."

    Żartowałem, wyrwane z kontekstu.

    image
  • SMSPF.
  • Nie wiem, czy to bardziej nie pasuje do działu "Humor"... ;) Otóż pewien dowcipniś "wkręcił" TVN i pośrednio przy jego pomocy kodziarstwo z Łukowa. Mianowicie TVN na swojej stronie stworzył formularz do zgłaszania protestów w swojej "obronie". No i ów dowcipniś zgłosił fikcyjny "protest" w przypadkowym miejscu. Jak sam potem przyznał, był ciekawy, czy to zweryfikują, i sądził, że raczej tak. Mylił się. Napisał też, że nie zna Łukowa i kojarzy miasto jedynie z zakładami mięsnymi, więc na miejsce protestu wyznaczył ulicę Przemysłową, gdzie rzeczone zakłady się znajdują, tym bardziej, że naprzeciwko nich jest centrum handlowe z parkingiem i budka z kebabem. No i kodziarze zebrali się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej godzinie, ale "organizator" się oczywiście nie zjawił, więc stali jak głupi. TVP Info miało z tego bekę, ale pisała też o tym prasa regionalna.
  • edytowano January 2022
    Jakiś zasraniec pomalował mury kościoła Świętego Krzyża w Warszawie w okresie Bożego Narodzenia. Takie oto mądrości:
    „tu będzie techno”, „świeckie państwo”, „PiS won”.

    Po analizie monitoringu policja namierzyła tego cwaniaczka i został on ujęty o 6:00 nad ranem 31 Grudnia. Wieść niesie, że przy zatrzymaniu był przestraszony i zdziwiony. Sylwestra spędził na dołku.
    Ale ja myślę, że zdziwił się dopiero we wtorek jak mu dopieprzono trzy miesiące aresztu tymczasowego.
    Teraz niech sobie robi techno w celi.
  • Będą marsze kodziarzy w jego obronie? ;-)
  • Z udziałem wszystkich ałtorytetów moralnych.
  • posix napisal(a):
    Jakiś zasraniec pomalował mury kościoła Świętego Krzyża w Warszawie w okresie Bożego Narodzenia. Takie oto mądrości:
    „tu będzie techno”, „świeckie państwo”, „PiS won”.

    Po analizie monitoringu policja namierzyła tego cwaniaczka i został on ujęty o 6:00 nad ranem 31 Grudnia. Wieść niesie, że przy zatrzymaniu był przestraszony i zdziwiony. Sylwestra spędził na dołku.
    Ale ja myślę, że zdziwił się dopiero we wtorek jak mu dopieprzono trzy miesiące aresztu tymczasowego.
    Teraz niech sobie robi techno w celi.
    Gazeta jak zwykle niezawodna.

    image
  • Pierwszeństwo pieszych na przejściach miało przynieść rzeź pieszych.

    "W ujęciu rocznym spadła też liczba wypadków z udziałem pieszych. Odnotowano ich 4 725 czyli mniej o 510 niż w roku 2020 oraz o 2 269 niż w roku 2019. W skutek tych wypadków zginęło 515 pieszych, mniej niż roku temu o 115 i o 272 mniej niż w 2019 roku. Istotnie zmniejszyła się liczba wypadków na przejściach dla pieszych (2362 – w roku 2020 było ich 353 więcej, w 2019 – 1142 więcej)" - podał."

    https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/kgp-w-2021-roku-doszło-do-niemal-23-tys-wypadków-w-których-zginęło-ponad-2-2-tys-osób/ar-AASrqd9
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.