Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1461462464466467672

Komentarz

  • Z innych tematów- maski spadają w zaskakujących miejscach:



    Pan Sykulski był członkiem komisji weryfikacyjnej WSI. Dobrze uplasowany agent.
  • Nie wiemy, kiedy dał się zwerbować.
  • Sejm uchylił dziś immunitety poselskie posłance Lewicy Joannie Scheuring-Wielgus i posłowi Koalicji Obywatelskiej Sławomirowi Nitrasowi, zgadzając się na pociągnięcie parlamentarzystów do odpowiedzialności karnej.
  • Brzost napisal(a):
    Nie wiemy, kiedy dał się zwerbować.
    i tego się trzymajmy
  • ethanol napisal(a):
    Sejm uchylił dziś immunitety poselskie posłance Lewicy Joannie Scheuring-Wielgus i posłowi Koalicji Obywatelskiej Sławomirowi Nitrasowi, zgadzając się na pociągnięcie parlamentarzystów do odpowiedzialności karnej.
    Dobra wiadomość dnia.
    A za co, bo nie chce mi się babrać w odmętach polskiej polityki oraz w odmętach wujka Google?
    Krótko w dwóch zdaniach proszę, jeśli łaska, a nie linki, których nienawidzę.
    A jak nie to i tak przeżyję. Wymyśliłem ostatnio powiedzonko, że do śmierci jakoś dociągnę, hehe.
    (Ale info catchy, więc zaciekawiłeś mnie)

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano April 2022
    Scheuring to pewno za robienie bydłą w kościele czy też pod kościołem.
    Nitrasa za bycie nitrasem.

    Na pewno jakby pare miesiecy posiedzieli w areszcie tymczasowym, to by im dało do myślenia.
  • Dziwię się pytaniu: za co? Wystarczy popatrzeć.
  • edytowano April 2022
    .
  • Brzost napisal(a):
    Nie wiemy, kiedy dał się zwerbować.
    W 2021 dostał odznaczenie od PAD. Sam się pochwalił:

    Zresztą przyjąłbym ostrożnościową interpretację "kiedy".... Pytanie czy w komisji do spraw WSI był jedyny...
  • ethanol napisal(a):
    Sejm uchylił dziś immunitety poselskie posłance Lewicy Joannie Scheuring-Wielgus i posłowi Koalicji Obywatelskiej Sławomirowi Nitrasowi, zgadzając się na pociągnięcie parlamentarzystów do odpowiedzialności karnej.
    Ło, a za co?
  • Kurde, co za piardy:
    W 2018 r. posłanka Lewicy wywiesiła na bramie wejściowej do bazyliki katedralnej św. Jana Chrzciciela w Toruniu dziecięce buciki oraz plakaty z hasłem "Baby Shoes Remember. Stop pedofilii". W ten sposób Joanna Scheuring-Wielgus dołączyła do akcji "Baby Shoes Remember".
    Według komendanta głównego policji, Scheuring-Wielgus naruszyła art. 63 a kodeksu wykroczeń, zakazującego wieszania w miejscach publicznych ogłoszeń i plakatów bez zgody osób zarządzających tymi obiektami.
    Pociągnięcia Nitrasa do odpowiedzialności karnej domagał się oskarżyciel prywatny Marek Palarczyk, którego pod koniec 2017 roku Nitras oskarżył o chodzenie po Sejmie w koszulce opatrzonej napisami "rasista", "ksenofob" oraz "Polska bez islamu".
    Norrrrmalnie, wreście ktoś się wzion za program Cela+. Nie ma litości dla placformiano-lewackich zbrodzieni!!!!!1
  • Za uchyleniem immunitetu posłance Joannie Scheuring-Wielgus opowiedziało się 231 posłów, 214 było przeciw, a dwóch wstrzymało się od głosu. Wniosek w tej sprawie skierował do Sejmu w grudniu 2018 roku Komendant Główny Policji. Chodzi o wywieszenie przez parlamentarzystkę dziecięcych bucików i plakatu z hasłem „Baby Shoes Remember. Stop pedofilii” na bramie wejściowej do bazyliki katedralnej św. Jana Chrzciciela w Toruniu. W ocenie komendanta policji posłanka naruszyła w ten sposób art. 63 kodeksu wykroczeń. Grozi jej kara grzywny lub ograniczenia wolności.

    Za uchyleniem immunitetu posłowi Sławomirowi Nitrasowi opowiedziało się 231 posłów, 217 było przeciw, a jeden wstrzymał się od głosu. W tym przypadku chodzi o sprawę byłego działacza Kukiz’15 Marka Palarczyka. Nitras oskarżył go w 2017 roku o chodzenie po Sejmie w koszulce z rasistowskimi napisami. Palarczyk zarzucił Nitrasowi kłamstwo i zapowiedział dochodzenie swoich praw na drodze sądowej.
  • Komentując dzisiejsze głosowanie poseł Sławomir Nitras postanowił zaatakować prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

    - „Dziś prezes Kaczyński, widziałem jego minę, miał odrobinę satysfakcji przez chwilę”

    - mówił parlamentarzysta.

    Przekonywał, że posłowie PiS „nawet nie wiedzą” czego dotyczył wniosek.

    - „To jest kompromitacja pana Kaczyńskiego i pani (marszałek Sejmu) Witek, że dopuścili w ogóle do głosowania tego wniosku i jeszcze mieszają Sejm w jakiejś swoje wojenki. Chodziło o to, żeby dopaść Nitrasa; dla tej chwili satysfakcji oni podeptali elementarne prawa wszystkich Polaków do tolerancji ze względów religijnych i rasowych”

    - stwierdził.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    ethanol napisal(a):
    Sejm uchylił dziś immunitety poselskie posłance Lewicy Joannie Scheuring-Wielgus i posłowi Koalicji Obywatelskiej Sławomirowi Nitrasowi, zgadzając się na pociągnięcie parlamentarzystów do odpowiedzialności karnej.
    Ło, a za co?
    Podobnież "Wystarczy popatrzeć".
    Popatrzyłem, ryje dość chujowe.

    👣

    🐾
    🐾

  • los napisal(a):
    Dziwię się pytaniu: za co? Wystarczy popatrzeć.
  • Był taki typ, który twierdził, że Ukraina powinna się finlandyzowac. A o agentach najwięcej wie niejaki Tomasz 5ek
  • robert.gorgon napisal(a):
    Był taki typ, który twierdził, że Ukraina powinna się finlandyzowac. A o agentach najwięcej wie niejaki Tomasz 5ek
    Łaskawca, mógł przeciez powiedzieć, że rusyfikować albo sowietyzować. Doceńmy to.
  • robert.gorgon napisal(a):
    Był taki typ, który twierdził, że Ukraina powinna się finlandyzowac. A o agentach najwięcej wie niejaki Tomasz 5ek
    No to się właśnie finlandyzuje, parę kroków przed Finlandią. ;)
  • Chodziło o to, żeby dopaść Nitrasa; dla tej chwili satysfakcji oni podeptali elementarne prawa wszystkich Polaków do tolerancji ze względów religijnych i rasowych
    Jasne, robienie katolom chlewu na mszy to taki niewinny żarcik który powinien być witany ze stosowną tolerancją...
  • Zdumiała mnie dzisiejsza sonda tel. Pyt: Czy masz zaufanie do Jarosława Kaczyńskiego? 71% odpowiedzi TAK.
    Przecierałam oczy.
  • Rolka napisal(a):
    Z innych tematów- maski spadają w zaskakujących miejscach:

    https://twitter.com/StZaryn/status/1519657431697170434

    Pan Sykulski był członkiem komisji weryfikacyjnej WSI. Dobrze uplasowany agent.
    Jest sporo zaskoczeń w ostatnich miesiącach, ale nie on. On śmierdział na kilometr od samego początku. Trzeba też założyć, że za zdecydowaną większością tych gadających o geopolityce głów ktoś stoi. Ktoś płaci, ktoś wymaga. Szczególnie mam na myśli tych, którzy jako pierwsi wypłynęli.
  • ethanol napisal(a):
    Za uchyleniem immunitetu posłance Joannie Scheuring-Wielgus opowiedziało się 231 posłów, 214 było przeciw, a dwóch wstrzymało się od głosu. Wniosek w tej sprawie skierował do Sejmu w grudniu 2018 roku Komendant Główny Policji. Chodzi o wywieszenie przez parlamentarzystkę dziecięcych bucików i plakatu z hasłem „Baby Shoes Remember. Stop pedofilii” na bramie wejściowej do bazyliki katedralnej św. Jana Chrzciciela w Toruniu. W ocenie komendanta policji posłanka naruszyła w ten sposób art. 63 kodeksu wykroczeń. Grozi jej kara grzywny lub ograniczenia wolności.

    Za uchyleniem immunitetu posłowi Sławomirowi Nitrasowi opowiedziało się 231 posłów, 217 było przeciw, a jeden wstrzymał się od głosu. W tym przypadku chodzi o sprawę byłego działacza Kukiz’15 Marka Palarczyka. Nitras oskarżył go w 2017 roku o chodzenie po Sejmie w koszulce z rasistowskimi napisami. Palarczyk zarzucił Nitrasowi kłamstwo i zapowiedział dochodzenie swoich praw na drodze sądowej.
    i tym samym akcja, która już została zapomniana, dostała drugie życie. A pani Joannie i tak wolne sądy krzywdy nie zrobią.
  • KazioToJa napisal(a):
    ethanol napisal(a):
    Za uchyleniem immunitetu posłance Joannie Scheuring-Wielgus opowiedziało się 231 posłów, 214 było przeciw, a dwóch wstrzymało się od głosu. Wniosek w tej sprawie skierował do Sejmu w grudniu 2018 roku Komendant Główny Policji. Chodzi o wywieszenie przez parlamentarzystkę dziecięcych bucików i plakatu z hasłem „Baby Shoes Remember. Stop pedofilii” na bramie wejściowej do bazyliki katedralnej św. Jana Chrzciciela w Toruniu. W ocenie komendanta policji posłanka naruszyła w ten sposób art. 63 kodeksu wykroczeń. Grozi jej kara grzywny lub ograniczenia wolności.

    Za uchyleniem immunitetu posłowi Sławomirowi Nitrasowi opowiedziało się 231 posłów, 217 było przeciw, a jeden wstrzymał się od głosu. W tym przypadku chodzi o sprawę byłego działacza Kukiz’15 Marka Palarczyka. Nitras oskarżył go w 2017 roku o chodzenie po Sejmie w koszulce z rasistowskimi napisami. Palarczyk zarzucił Nitrasowi kłamstwo i zapowiedział dochodzenie swoich praw na drodze sądowej.
    i tym samym akcja, która już została zapomniana, dostała drugie życie. A pani Joannie i tak wolne sądy krzywdy nie zrobią.
    Chcielibyśmy, żeby sądy skazały ją na lochy o samej wodzie, ale z punktu widzewa polityki nie jest bardzo istotne, czy ona odkibluje, co swoje. Ważne, że będą ją targać po sądach. To się jednak za dobrze nie kojarzy. Przed Sędzią Doskonałym odpowie tyle, ile dokładnie jej się należy (oby mniej). Dla nasz ważne, żeby wygrać kolejne wybory.
  • ABW zamknęła poniższe strony, lista jest niejawna i jest tego na pewno więcej:
    dziennik-polityczny.com
    lenta.ru
    myslpolska.info
    pl.sputniknews.com
    ria.ru
    rt.com
    ruptly.com
    wicipolskie.pl
    wolnemedia.net
    wrealu24.pl
    wrealu24.tv
    xportal.pl
  • los napisal(a):
    Telewizję oglądałem za granicą, by poprawiać sobie język. Poza tym lubiłem W tyle Wizji ale tylko z Ziemniakiem, bo jest zabawny. Kilka razy oglądałem też snookera, jak przypadkiem trafiłem. Więcej grzechów nie pamiętam z ostatnich 10 lat, nie wiem, jak można oglądać telewizor. Kurski nie ma nic do rzeczy.
    Też lubiłam z Ziemkiewiczem. Teraz oglądam z przyzwyczajenia, bo z programu satyrycznego zrobił się program propagandowo- satyryczny.
  • Przemko napisal(a):
    ABW zamknęła poniższe strony, lista jest niejawna i jest tego na pewno więcej:
    dziennik-polityczny.com
    lenta.ru
    myslpolska.info
    pl.sputniknews.com
    ria.ru
    rt.com
    ruptly.com
    wicipolskie.pl
    wolnemedia.net
    wrealu24.pl
    wrealu24.tv
    xportal.pl
    RT.com działa bez przeszkód, wolnemedia.net i Xportal.press też. Innych nie chce mi się sprawdzać.
  • edytowano May 2022
    Tam jest napisane xportal.pl, u mnie nie działa, rt.com nie działa, wolnemedia.net nie działa.
  • edytowano May 2022
    Przemko napisal(a):
    Tam jest napisane xportal.pl, u mnie nie działa, rt.com nie działa, wolnemedia.net nie działa.
    Może na komórkie jest inaczej niż desktopa... Tak czy owak rolowe portale rzeczywiście kaputt.

    EDIT Akurat sprawdzałem na komórce z VPN. Bez VPN faktycznie nie działają.
  • No to jakoś tak dziwnie niedziała działając. Może muszą do sądu iść żeby był totalny lockdown?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.