Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1463464466468469671

Komentarz

  • Ale ksiądz jest znany z antyukraińskich odlotów.
  • Znany jest z tego, co jest akurat najbardziej przydatne mocodawcom.
  • edytowano May 2022
    trep napisal(a):
    Znany jest z tego, co jest akurat najbardziej przydatne mocodawcom.
    Kiedyś też bylismy bardzo zaskoczeni, gdy gazownia zaczęła nagle lansować Romka "Koniewa" Giertycha.

    W interesie Totalnych jest wbijać klina między Polaków a Ukraińców
  • edytowano May 2022
    Sinn Fein to najmocniejsza partia w północnoirlandzkim Sejmiku
    27 na 90 miejsc
    https://www.welt.de/politik/ausland/article238616685/Wahl-in-Nordirland-Historische-Folgen-fuer-die-EU-moeglich.html
    A to Pani prezes
    Na wieczór wyborczy zaprosiła szefową Sinn Fein z republiki Irlandii.
    image
  • Słusznie.
    Dzięki brexitowi będzie nie tylko wolna Szkocja, ale i zjednoczona Irlandia.
  • Wczoraj w "Zagraj o milion" były chyba dwie najgłupsze niewiasty jakie widziałam w tym teleturnieju. Co ciekawe789 obie jak modelki. Mama i córka. Świetnie ubrane, mama w typie Barbie, córka- piękność. Miały niesamowity fart do łatwych pytań, nie znały odpowiedzi na żadne z nich. Mama - pustak, córka ciut inteligentniejsza, bo coś tak kompinowała i mimo niewiedzy, miała intuicję. Było pytanie: który aktor tańczył w filmie do piosenki "Time of my life". Banderas, Schwarzenegger, Swayze, i jakiś czwarty. Nie wiedziały. Z kim był zawarty pokój w Oliwie? Nie wiedziały.
    Okazało się, że mama-Barbie spędziła 10 lat w Niemczech jako żona dyplomaty, a córka chodziła do tamtejszej szkoły. Odeszły z mikserami, a mama rzekła, że cieszy się z poznania Nowickiego.
    Dziś zaś dwóch informatyków miało problem z odp. na pyt. kto stworzył postać Sherlocka Holmesa: Chandler, Agata Christie, Conan Doyle. Obstawili dwa pierwsze nazwiska.
    Wniosek taki, że tylko starsi gracze dochodzą do finału i coś wygrywają, a im młodsi - tym mniej mają wiedzy ogólnej, a większość z nich to ludzie po studiach.
  • Z jednej strony to całkowita prawda że poziom wiedzy ogólnej ludności mocno spadl

    Jest także drugi aspekt, mianowicie uczestnicy popularnych teleturniejów są podczas castingów dobierani tak, aby widz przed ekranem poczuł nad nimi wyższość: patrz jaki głupek - on nawet tego nie wie, a ja to wiem. To zwiększa oglądalność i między innymi dlatego zniknęły teleturniej typu "Wielka gra".

  • TV jako poprawiacz nasrpjoe społecznych Kura dobrze to wie. I nie tylko on
  • Nie narzekajcie na Polaków. Prawdziwy debilizm jest na Zachodzie.
  • Te Panie były na zachodzie. O zgrozo, w NRF
  • los napisal(a):
    Nie narzekajcie na Polaków. Prawdziwy debilizm jest na Zachodzie.
    Elojowie - ewolucja trwa

  • .
    MarianoX napisal(a):
    Z jednej strony to całkowita prawda że poziom wiedzy ogólnej ludności mocno spadl

    Jest także drugi aspekt, mianowicie uczestnicy popularnych teleturniejów są podczas castingów dobierani tak, aby widz przed ekranem poczuł nad nimi wyższość: patrz jaki głupek - on nawet tego nie wie, a ja to wiem. To zwiększa oglądalność i między innymi dlatego zniknęły teleturniej typu "Wielka gra".

    +1

    I ważne też by sprowokowany, na fali uczucia wyższości sięgnął po telefon i wysłał nietani sms ze zgłoszeniem do teledurnieju.
  • posix napisal(a):
    Sprawa z 2020. Jednak kilka razy mi się obiło o uszy. Warto się zapoznać. https://wnet.fm/2020/02/13/tytko-oddajemy-najcenniejsze-zasoby-miedzi-obcemu-kapitalowi-przez-lobbystow-dzialajacych-w-ministerstwach-video/
    Chciałem to uzupełnić bo dalej przeglądałem temat i generalnie jest dobrze. Państwo bierze gigantyczny podatek za wydobycie miedzi. Panowie z Kanadyjskiej firmy wycwaniakowali najlepsze tereny do wydobycia jakoś pod koniec PO. Nie drążyłem już ale niczego bym się dobrego po tych k** nie spodziewał. Na prezesików tej firmy dali byłych pracowników wysoko postawionych dawniej w KGHM,albo gdzieś indziej. Rzekomo dobrze poinformowanie gdzie co prawdopodobnie jest. Nie wnikajmy, z grubsza wiadomo o co chodzi.
    Jak tylko PiS w 2020 roku ogarnął burdel który zrobiła PO i przyznał ostatecznie tej firmie z kanady prawo do wydobycia na terenach z dużym potencjałem. To zaczęło się jojczenie, że KGHM ( hehehe ) traci przez ten podatek i trzeba ten podatek miedziowy zlikwidować. Rząd pokazał wtedy faka. Czy dalej ten kanadyjski copper coś będzie się tu chciał zapanoszyć na stałe to nie wiadomo ;-)

    Widać jak na dłoni w jakim kierunku to miało pójść.

    Także póki jest ten podatek, to mogą nam skoczyć, a kasa się będzie i tak zgadzała. Bez znaczenia kto wydobywa. Choć lepiej abyśmy oczywiście my to robili.
  • Bez znaczenia kto wydobywa. Choć lepiej abyśmy oczywiście my to robili.
    consider revising
  • MarianoX napisal(a):
    Jest także drugi aspekt, mianowicie uczestnicy popularnych teleturniejów są podczas castingów dobierani tak, aby widz przed ekranem poczuł nad nimi wyższość: patrz jaki głupek - on nawet tego nie wie, a ja to wiem.

    Coś w tym jest, bo ja sam kiedyś byłem w teledurnieju "1 z 10".
  • I jak?
  • Poległem, bo nie wiedziałem, ile było zjazdów PZPR. Jestem przekonany, że niejeden telewidz burknął: "No cóż za debil!"
  • A ile było?
  • edytowano May 2022
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Jest także drugi aspekt, mianowicie uczestnicy popularnych teleturniejów są podczas castingów dobierani tak, aby widz przed ekranem poczuł nad nimi wyższość: patrz jaki głupek - on nawet tego nie wie, a ja to wiem.

    Coś w tym jest, bo ja sam kiedyś byłem w teledurnieju "1 z 10".
    Ja byłem w niegdysiejszym "Najslabszym Ogniwie" u Szczuki Kazimiery i odpadłem na bodaj siódmym pytaniu o najsławniejszy kanal w Wenecji. Nie przeszedłem dalej bo dodatkowo jakaś kobieta zagłosowała przeciw mnie - tam był taki system, że spośród tych, co źle odpowiedzieli w danej turze jedna osoba wybierała najsłabsze ogniwo.
  • MarianoX napisal(a):
    Ja byłem w niegdysiejszym "Najslabszym Ogniwie" u Szczuki Kazimiery i odpadłem na bodaj siódmym pytaniu o najsławniejszy kanal w Wenecji.
    A to słusznie odpadłeś. Nawet jak nie wiesz, to można wydedukać, że najsłynniejszy jest największy i pewnie tak się nazywa czyli jakiś Canale Grande. Ja pamiętam, bo kiedyś budowałem.

  • Pfff, ależ półmuzg, nie wiedzieć jak się nazywa Canal Grande!
  • los napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Ja byłem w niegdysiejszym "Najslabszym Ogniwie" u Szczuki Kazimiery i odpadłem na bodaj siódmym pytaniu o najsławniejszy kanal w Wenecji.
    A to słusznie odpadłeś. Nawet jak nie wiesz, to można wydedukać, że najsłynniejszy jest największy i pewnie tak się nazywa czyli jakiś Canale Grande. Ja pamiętam, bo kiedyś budowałem.

    potęgę Wenecji?
  • edytowano May 2022
    Pomyślunku mi nie dostało niestety, by strzelić, a we Wołochach wówczas jeszcze nie byłem. Granda!
  • christoph napisal(a):
    los napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Ja byłem w niegdysiejszym "Najslabszym Ogniwie" u Szczuki Kazimiery i odpadłem na bodaj siódmym pytaniu o najsławniejszy kanal w Wenecji.
    A to słusznie odpadłeś. Nawet jak nie wiesz, to można wydedukać, że najsłynniejszy jest największy i pewnie tak się nazywa czyli jakiś Canale Grande. Ja pamiętam, bo kiedyś budowałem.

    potęgę Wenecji?


    Canale Grande. Z plasteliny, zapałek, ławek szkolnych i błekitnej krepiny. Zdolniejsi ode mnie budowali plastelinowe pałace, które były ustawiane na ławkach a mnie pozostał sam ciek.
  • MarianoX napisal(a):
    Ja byłem w niegdysiejszym "Najslabszym Ogniwie" u Szczuki Kazimiery i odpadłem na bodaj siódmym pytaniu o najsławniejszy kanal w Wenecji. Nie przeszedłem dalej bo dodatkowo jakaś kobieta zagłosowała przeciw mnie - tam był taki system, że spośród tych, co źle odpowiedzieli w danej turze jedna osoba wybierała najsłabsze ogniwo.
    Ja bym zgadywał, że kanał św. Marka.
    Najsłynniejszy kościół? Bazylika św Marka
    Najsłynniejszy plac? Plac św. Marka
    Patron, flaga?
    To jak niby ma się nazywać najsłynniejszy kanał?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Słusznie.
    Dzięki brexitowi będzie nie tylko wolna Szkocja, ale i zjednoczona Irlandia.
    Z tą wolnością to bym nie przesadzał. Ci wszyscy separatyści z Glasgow, Barcelony i Katowic którym tak ciąży brzemię Londynu, Madrytu czy Warszawy myślą że wzięcie za mordę przez Berlin (w ramach „wolności” rzecz jasna) stworzy im jakieś lepsze perspektywy?

    Wystarczy zobaczyć jakie pole manewru ma unijny plankton i jak grzecznie na hitleroskiej smyczy chodzi przy nodze.

  • Atak na Polskę. Rosyjski ambasador oblany czerwoną farbą.
    Czy Polska w ogóle posiada jakieś służby specjalne? Bo wrogowie robią co chcą.
  • KAnia
    to znaczy, że ambasadora nikt w Polsce nie pilnuje
    sprawa jest z gatunku złożenia kwiatów na grobach żołnierzy
    konwencja genewska itepe
  • Farba może być dziełem wlasnej ochrony ambasadora ru.
    Tym bardziej Polskie służby powinny
    1 wiedzieć o niej z wyprzedzeniem
    2 nie dopuścić do niej, skoro nie jest w interesie Polski
    3 prowokatorow wykryć i przykładzie ukarać.
    Trwa wojna. Gdzie jest Polskie Państwo?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.