Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1465466468470471671

Komentarz

  • Matka Kurka szczuje na Ukraińców aż miło. Rozkaz to rozkaz.
  • edytowano May 2022
    Oni mordują i torturują ludzi tysiącami.

    My się trzęsiemy, ze strachu bo jeden z nich został u nas...oblany farbą.

    Brak słów.
  • edytowano May 2022
    peterman napisal(a):
    Matka Kurka szczuje na Ukraińców aż miło.
    Podobno Gadower też, tak twierdzi pewien były FForumowicz. Może w wolnej chwili sprawdzę czy tak jest.
  • Gadowera nie da się słuchać. Nawet ja nie wydzierżylam.
  • MarianoX napisal(a):
    Oni mordują i torturują ludzi tysiącami.

    My się trzęsieniu, ze strachu bo jeden z nich został u nas...oblany farbą.

    Brak słów.
    O, to to.
    Znaczy nie "my" bo to jednak dość odosobniony pogląd.
  • edytowano May 2022
    Sowieciarza nie żal ale ta Pani nie jest u siebie + jak kumpello od lumpartowej to obowiązkowo uciąć łeb skoro jest okazja, bez znaczenia na zasługi lub ich brak.
  • posix napisal(a):
    Sowieciarza nie żal ale ta Pani nie jest u siebie + jak kumpello od lumpartowej to obowiązkowo uciąć łeb skoro jest okazja, bez znaczenia na zasługi lub ich brak.
    +1
  • Oczywistość. Byle po cichu.
  • Jakaś baba oblała ruską kurwę farbą i robimy problem ? A Ukraińcy śpiewają piosenki ? Proszsz bardzo. Dokąd to zmierza ? A niech ścigają ruskie kurwy kiedy się u nas jakiekolwiek pojawią, a na pomniki i groby najeźdźców sikają. To jest wojna. Też nasza wojna.

    Natomiast nie mam już wątpliwości, że telewizja Kurskiego jest dobra. Po prawdzie ani przez chwilę nie zwątpiłem, chciałem tylko znaleźć drugie dno estetycznego obrzuanka. Znalazłem.

    Na pożyteczne lub perfidne idiotki z mojej strony ban. W kwestii obecnej wojny nie ma kompromisów, ani przymykania oka.

  • W sumie jak się zastanowić to może dobrze zrobiono. Pozwolono oblać farbą , teraz się obużymy tylko i co nam zrobią . Choć nie chciałbym być polskim dyplomatą w Rosji pobitym przez nieznanych sprawców ( już wkrótce ).
  • Pewnie że dobrze, anglosaski jutub pełen nagrań "polscy protestanci oblali farbą ambasadora rosji".
  • Niestety pogoda uniemożliwiła paradę lotniczą w Moskwie. A szkoda. Bombowiec strategiczny zestrzelony nad Placem czerwonym stingerem to byłoby coś .
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    W sumie jak się zastanowić to może dobrze zrobiono. Pozwolono oblać farbą , teraz się obużymy tylko i co nam zrobią .
    Możemy też skorzystać z okazji i ostatecznie rozwiązać problem Rozwartego Dialoga.

  • Cyrylica napisal(a):
    Pigwa napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Może. Jednak widzę, że ci, których Polska przyjęła jako gości (co często podkreślał prezydent), przenoszą wojnę na teren Polski i zaczynają prowokacje.
    No ale trudno tak nazwać śpiewanie patriotycznych piosenek.
    Wczoraj było śpiewanie piosenek patriotycznych. Nie mogę znaleźć tego artykułu, ale były też jakieś przepychanki i policja wezwana na Polaka. Dzisiaj śpiewanie piosenek patriotycznych i oblanie farbą ambasadora. Co dalej?

    Naprawdę piosenki i farba to istotne problemy roku 2022?
  • MarianoX napisal(a):

    Naprawdę piosenki i farba to istotne problemy roku 2022?
    I jeszcze skurwysyn Kurski robi telewizję dla ludzi.
  • Brzost napisal(a):
    SigmundvonBurak napisal(a):
    W sumie jak się zastanowić to może dobrze zrobiono. Pozwolono oblać farbą , teraz się obużymy tylko i co nam zrobią .
    Możemy też skorzystać z okazji i ostatecznie rozwiązać problem Rozwartego Dialoga.

    Nie możemy, BigZbig Ziobro nie da rady.
  • Piosenki i farba nic nie znaczą. Ważne jest to, co się dzieje w tle. Polska zawsze była sama i teraz też jest. Wszyscy nas chwalą, jacy jesteśmy dobrzy, pomagamy, przyjmujemy, ale wsparcia nie mamy żadnego. Chodzi mi o kasę z unii. Zresztą, też wspieram, może nawet więcej niż mnie stać, ale dlatego, że żal mi Ukraińców i boję się tego psychola, bo jest nieprzewidywalny. A od takich prowokacji się zaczyna.
  • Oooo odczepcie sie od Zbiga.
    Już starczy, że Terlecki go poniewiera
  • JORGE napisal(a):
    MarianoX napisal(a):

    Naprawdę piosenki i farba to istotne problemy roku 2022?
    I jeszcze skurwysyn Kurski robi telewizję dla ludzi.
    Dodam, że nie ma obowiązku jej oglądania.
  • Mikołaj Susujew bardzo przytomnie na fejsie:

    Polacy to jednak naród jeszcze nieco nie przygotowany mentalnie na wojnę informacyjną na całość.
    Takie emocje wokół tego ambasadora że po prostu ... No, halo, to jest standardowa prowokacja rosyjska. Taka model 001 z fabryki rosyjskich prowokacji. Ile takich na Ukrainie było w ciągu mionowych lat - nie da się policzyć. Uaktywnią sie teraz wszyscy rosyjscy agenci i powiedzą jaka to katastrofa wizerunkowa dla Polski ( proszę tych ludzi śledzić swoją drogą ). Rosjanie to pokażą we własnej telewizji i powiedzą jaki to faszystowski kraj ta Polska, obrońcy praw rosyjskich ambasadorów w Europie wyrazą swoje oburzenie. Z czasem się okaże że osoby które to zrobiły to albo pożyteczni idioci albo i wprost agentura. Spektakl zakończony. Witamy w klubie weteranów. NA KONIEC Z TEGO NIC NIE WYNIKNIE. Zupełnie nic. Wiecie dla czego ? Bo za którymś razem wszyscy się przyzywczają do tych standardowych i nudnych akcji, a Rosja itak za chwilę zrobi jakąś nieadekwatną głupotę która wszystkich oburzy 10 razy bardziej niż ta prowokacja i przekreśli jakakolwiek korzyść która uzyska od niej.
    Weżcie głęboki oddech i zdystansujcie się od tego bałaganu.
    p.s. I tak, to jest bezpośredni znak tego że już jesteście w stanie wojny z Rosją. Nie zaatakowała zbrojnie tylko dla tego że nie może. Zaatakuje jak tylko pojawi się możliwość. (...)


  • Stawiam na agenturę
  • JORGE napisal(a):I jeszcze skurwysyn Kurski robi telewizję dla ludzi.
    A cóż się Kolega tak tej telewizji uczepił, kiedy aktualnie temat zupełnie o czym innym?
    Mógłbym każdy komentarz z którym się z Kolegą nie zgadzam okraszać cytatem: "tak tak, a Sousa to profesjonalista, tylko go ciemny polski lud piłkarski nie rozumie", albo coś w ten deseń. Byłoby zdecydowanie bardziej adekwatne niż powyższe, ale uważam że w ten sposób się nie rozmawia.

    Akurat mam podobne zdanie o Kurskim i o TVP pod jego rządami co @Cyrylica, choć mnie akurat Zenek i inne tego typu zupełnie nie przeszkadzają, a o gębie kacapskiego ambasadora mam zupełnie przeciwne - ale nie o to chodzi. Będziemy się trzymać merytoryki, czy poprzestaniemy na bezsensownych docinkach?
  • edytowano May 2022
    I znowu (odnośnie Susujewa) - kompletnie nie o tym. W naszym kraju możemy sobie oblewać farbą kogo chcemy. Niech się cieszy, skurwysyn, że mu łba nie odstrzelili. To nie dyplomata, to nie człowiek cywilizowany, to przedstawiciel sowiecko-mongolskiego bagna.

    Jeżeli kacapy robią takie prowokacje to są idiotami, jeżeli my się przejmujemy, zamiast rżeć z bydlaka, to jesteśmy jeszcze większymi.
  • TecumSeh napisal(a):

    A cóż się Kolega tak tej telewizji uczepił, kiedy aktualnie temat zupełnie o czym innym?
    Mógłbym każdy komentarz z którym się z Kolegą nie zgadzam okraszać cytatem: "tak tak, a Sousa to profesjonalista, tylko go ciemny polski lud piłkarski nie rozumie", albo coś w
    Tak, Sosua to świetny trener.

  • Zdaje się że tą prowokacją ruskie przestawili coś w głowach Polaków, dociera właśnie to co napisałeś - że to nasz kraj i możemy w nim robić co chcemy. Niech się cieszy że nie jesteśmy jak Turcy. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ambasador-rosji-w-turcji-zginal-w-ataku/zj1fz1g.amp
  • To my możemy robić, co chcemy, ale nie żeby ruskie nam rządziły. Problem z otwartym dialogiem wlecze się od dawna i nie ma mocnych. Kramek nawet napisał instrukcję, jak obalić rząd. Fakt, sprawa od jakiegoś czasu przycichła, ale tylko przycichła. A dziś baba wylazła i zrobiła, co jej kazali. I też nic jej nie zrobią.
  • Przemko napisal(a):
    Zdaje się że tą prowokacją ruskie przestawili coś w głowach Polaków, dociera właśnie to co napisałeś - że to nasz kraj i możemy w nim robić co chcemy. Niech się cieszy że nie jesteśmy jak Turcy. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ambasador-rosji-w-turcji-zginal-w-ataku/zj1fz1g.amp
    Szczególnie możemy dawać się wkręcać.
  • .
    JORGE napisal(a):
    Tak, Sosua to świetny trener.
    Myślę że się możemy zgodzić że równie świetny, jak świetnym jest Kurski prezesem TVP ;)
    JORGE napisal(a):
    I znowu (odnośnie Susujewa) - kompletnie nie o tym. W naszym kraju możemy sobie oblewać farbą kogo chcemy. Niech się cieszy, skurwysyn, że mu łba nie odstrzelili. To nie dyplomata, to nie człowiek cywilizowany, to przedstawiciel sowiecko-mongolskiego bagna.
    A to też prawda co piszesz. Tyle że do wystrachanych rodaków to nie dociera póki co.
    I Susujew o nich pisze, do nich. Do tych co trzęsą portkami - oni na Twoją narrację kompletnie nie są gotowi, to zupełnie inny etap.
    JORGE napisal(a):
    Jeżeli kacapy robią takie prowokacje to są idiotami, jeżeli my się przejmujemy, zamiast rżeć z bydlaka, to jesteśmy jeszcze większymi.
    Nie wiem czy to oni, ale możliwe - i owszem, są idiotami. Inwazja na Ukrainę dowodem - przegrali absolutnie wszystko co mogli przegrać a do tego zaprzepaścili kilkadziesiąt lat w sumie dobrze zrobionej roboty na odcinku propagandy, ocieplania, zarządzania strachem, itp.

    Także ta omnipotentna Rosja, z cudownym wywiadem, który robi wszystko co może, a i to co niemożliwe, itp - jest mniej więcej tak prawdziwa jak prawdziwa jest zmodernizowana, niezwyciężona i ze wszech miar groźna kacapska armia.
  • edytowano May 2022
    MarianoX napisal(a):
    Oni mordują i torturują ludzi tysiącami.

    My się trzęsiemy, ze strachu bo jeden z nich został u nas...oblany farbą.

    Brak słów.
    +10000

    A po oblaniu farbą powiniem do tego swojego sowieckiego pomnika z krasną zwiezdą zostać przywiązany na 24 godziny, by każdy mógł sobie podejść i naplwać mu w twarz.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.