Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1582583585587588650

Komentarz

  • A no, to jest ten właśnie wywiad. Czego nie rozumiem ?

  • edytowano August 2023

    @JORGE powiedział(a):
    A ja gdzieś czytałem, żalącą się Kurdej, że nikt nie chce jej dawać pracy i jest w trudnej sytuacji. Narzekała, że brak odwagi, że nie chcą się narażać, że jej kariera w gruzach legła. Nikt państwowy je nie weźmie, ale też i prywatni, koncerny zachodnie. Więc jak to jest - przeczołganie nie działa wg kolegi ?

    No nie działa. Nadal uważa, że zrobiła dobrze, a to, co ją spotkało, uważa za niesprawiedliwość i wyrządzoną jej krzywdę i jeszcze głośno to mówi. Można byłoby powiedzieć, że zadziałałoby, gdyby mówiła coś bardziej w duchu św. Dyzmy. Nie widać też, by jej historia kogokolwiek odstraszyła od podobnych zachowań w przyszłości.

  • ale finansowo dostała po plecach

  • Tu kara zadziała prewencyjnie na Ostaszeskie i jej podobne tytanki intelektu

  • Działa działa :)

  • @Rzchanym powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    A ja gdzieś czytałem, żalącą się Kurdej, że nikt nie chce jej dawać pracy i jest w trudnej sytuacji. Narzekała, że brak odwagi, że nie chcą się narażać, że jej kariera w gruzach legła. Nikt państwowy je nie weźmie, ale też i prywatni, koncerny zachodnie. Więc jak to jest - przeczołganie nie działa wg kolegi ?

    No nie działa. Nadal uważa, że zrobiła dobrze, a to, co ją spotkało, uważa za niesprawiedliwość i wyrządzoną jej krzywdę i jeszcze głośno to mówi.

    Ona jeszcze dodaje że to jest spisekz że ktoś ręcznie z góry tym steruje aby nie dostała roboty. Ja też nie widzę aby coś zrozumiała ale nie wszyscy celebryci są tacy głupi.

  • @Rzchanym powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    A ja gdzieś czytałem, żalącą się Kurdej, że nikt nie chce jej dawać pracy i jest w trudnej sytuacji. Narzekała, że brak odwagi, że nie chcą się narażać, że jej kariera w gruzach legła. Nikt państwowy je nie weźmie, ale też i prywatni, koncerny zachodnie. Więc jak to jest - przeczołganie nie działa wg kolegi ?

    No nie działa. Nadal uważa, że zrobiła dobrze, a to, co ją spotkało, uważa za niesprawiedliwość i wyrządzoną jej krzywdę i jeszcze głośno to mówi. Można byłoby powiedzieć, że zadziałałoby, gdyby mówiła coś bardziej w duchu św. Dyzmy. Nie widać też, by jej historia kogokolwiek odstraszyła od podobnych zachowań w przyszłości.

    Ja jej za ten wywiad to nawet jestem wdzięczny, bo obowiązkiem karbowego jest być pamiętliwym i mściwym, więc owa szansonistka pokazuje, że PiS to realna władza.

  • Na wiecu Donalda Tuska w Legionowie doszło do ataku na dziennikarza Telewizji Polskiej - Adriana Boreckiego. - To jest szokujące. Oczekuje, że Donald Tusk wezwie swoich zwolenników, by ci ochłonęli, bo te emocje mogą doprowadzić do czegoś strasznego - powiedział na antenie TVP Info poszkodowany dziennikarz.

    Źródło tej informacji.
    Fakt, jak fakt ale oczekuję solidarności tych innych, no chyba że jest przyzwolenie aby tak traktować dziennikarzy?

  • Właśnie indywidualne niedole są tym, co w polityce najlepiej działa, powinniśmy tego się uczyć od naszych przeciwników czy wrogów (nawiązując do innej dyskusji). Nie jesteśmy dość okrutni, by kogoś zaszczuć tak, jak oni zaszczuli dr Ratajczaka (i chyba to dobrze), ale ból powinien być realny, uporczywy i długotrwały.

  • Trochę sobie poobserwowałem i potestowałem różne stronki memowe czy też jakieś wyznania albo opis.
    Okazuje się, że większość należy do jednego właściciela.
    Mariusza Składanowskiego.

    Co jest dziwne takie demotywatory które odniosły sukces. Nie są dostosowane do działania na komórce. Oczywiście maja apkę na komórkę ale nawet nie znając się na budowaniu stronek jestem zdania, że po tylu latach powinni byli już to dawno dopieścić.

    Wracając do tego jak to tam działa. Okazuje się, że nie głosy użytkowników się liczą. Taki MEM tekst czy insza inszość trafia do poczekalni niezweryfikowanej.
    Tam leży przez dwa tygodnie. Po czym podlega weryfikacji i albo jest usunięty albo jako zweryfikowany trafia dalej i cudownie się okazuje, że np. dostaje +30 głosów od ludzi. Dalej znowu leży z tydzień, jak cieszy się poparciem i admin pozwoli to znowu zyskuje głosy i trafia dalej lub znika. Podobno na początku tylko użytkownicy wybierali jednak potem stwierdzono, że wybierają te słabe. Ostatecznie moderator o wszystkim decyduje. Wiadomo te naprawdę dobre/ciekawe przechodzą ale do meritum.

    Na tych portalach jest wyraźny odchył aby walić w kościół + PiS. Na portalach gdzie pisze się historyjkę - dominują teksty albo bardzo płytkie albo ewidentnie fałszywe, zmyślone.
    Często te ciekawe życiowe nie przedostają się dalej. W jakimś sensie idzie tam przy okazji promocja czegoś w rodzaju pochwały infantylnych zachowań. Użytkownicy biorący często udział w czynnym komentowaniu tego co się dzieje to nakręceni odpałowcy.

    Mając w pamięci czas prawie 3 tygodni albo nawet miesiąca zanim Twoja praca ma szanse dogrzebać się do góry lub zostać usunięta zwraca uwagę fakt, że znikąd pojawiają się o bardzo dużej liczbie głosów np. demoty komentujące bieżącą sytuację polityczną.

  • Przyznam, że > @Pani_Łyżeczka powiedział(a):

    Tu kara zadziała prewencyjnie na Ostaszeskie i jej podobne tytanki intelektu

    No właśnie, potem już tak bezczelnych akcji nie było.

  • edytowano August 2023

    Zadziałała nie tylko na kobiety ale równiez na rozmaitych Bartów (o)Staszewskich itp

  • @Pigwa powiedział(a):
    Przyznam, że > @Pani_Łyżeczka powiedział(a):

    Tu kara zadziała prewencyjnie na Ostaszeskie i jej podobne tytanki intelektu

    No właśnie, potem już tak bezczelnych akcji nie było.

    Koleżanka chyba raczy żartować. :( Były jak najbardziej i to jeszcze gorsze. Przypomnę zarzuty Ochojskiej i kręcenie propagandowego filmu Holland. To było już grubo PO oburzeniu na Kurdej-Szatan.

    @MarianoX powiedział(a):
    Zadziałała nie tylko na kobiety ale równiez na rozmaitycjh Bartów (o)Staszewskich itp

    Póki co rzeczony nadal jest aktywny i ani myśli rezygnować. Ot, całkiem świeża wiadomość (z 12 lipca):
    https://www.rp.pl/prawo-dla-ciebie/art38728281-fundacja-barta-staszewskiego-skarzy-polske-do-komisji-europejskiej

  • Niepotrzebny, spóźniony, a w ogóle to nikt nie chce wozić rowerów.

  • Za rządów ZiS nie było problemów z autobusem wożącym rowery. Tak jak i przy zjeździe z obwodnicy Łodzi nie było za małego ronda.

  • @Rzchanym powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    A ja gdzieś czytałem, żalącą się Kurdej, że nikt nie chce jej dawać pracy i jest w trudnej sytuacji. Narzekała, że brak odwagi, że nie chcą się narażać, że jej kariera w gruzach legła. Nikt państwowy je nie weźmie, ale też i prywatni, koncerny zachodnie. Więc jak to jest - przeczołganie nie działa wg kolegi ?

    No nie działa. Nadal uważa, że zrobiła dobrze, a to, co ją spotkało, uważa za niesprawiedliwość i wyrządzoną jej krzywdę i jeszcze głośno to mówi. Można byłoby powiedzieć, że zadziałałoby, gdyby mówiła coś bardziej w duchu św. Dyzmy. Nie widać też, by jej historia kogokolwiek odstraszyła od podobnych zachowań w przyszłości.

    @Rzchanym powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):
    Przyznam, że > @Pani_Łyżeczka powiedział(a):

    Tu kara zadziała prewencyjnie na Ostaszeskie i jej podobne tytanki intelektu

    No właśnie, potem już tak bezczelnych akcji nie było.

    Koleżanka chyba raczy żartować. :( Były jak najbardziej i to jeszcze gorsze. Przypomnę zarzuty Ochojskiej i kręcenie propagandowego filmu Holland. To było już grubo PO oburzeniu na Kurdej-Szatan.

    @MarianoX powiedział(a):
    Zadziałała nie tylko na kobiety ale równiez na rozmaitycjh Bartów (o)Staszewskich itp

    Póki co rzeczony nadal jest aktywny i ani myśli rezygnować. Ot, całkiem świeża wiadomość (z 12 lipca):
    https://www.rp.pl/prawo-dla-ciebie/art38728281-fundacja-barta-staszewskiego-skarzy-polske-do-komisji-europejskiej

    Ochojska i Holland mają finansowanie i wsparcie polityczne z całego świata, więc oczywiście lokalne przeczołganie Kurdej nie zrobi na nich wrażenia. Mnie chodziło o to, że nie było tak głośnych akcji że strony żuczków na tym samym poziomie: aktorów serialowych i innych tego typu celebrytów, zwłaszcza zależnych od rządowej kasy. Przecież tego tałatajstwa jest mnóstwo i nie wierzę, że języki ich nie świerzbią.

    OK, zgadzam się, że skuteczność to pojęcie względne. Dla mnie przeczołganie Kurdej było modelowe i myślę, że skuteczne. Nie w sensie osobistego nawrócenia rzeczonej, ale w sensie zamknięcia jej buzi i ograniczenia zasięgu, w jakim mogłaby szkodzić.

    Pamięć ludzka jest ulotna, więc to miło że strony aktorki, że sama o tej sprawie przypomina.

  • @Pigwa powiedział(a):
    Dla mnie przeczołganie Kurdej było modelowe i myślę, że skuteczne. Nie w sensie osobistego nawrócenia rzeczonej, ale w sensie zamknięcia jej buzi i ograniczenia zasięgu, w jakim mogłaby szkodzić.

    Zgadzam się, zły człowień jestem, więc wpierdol cenię nie mniej niż osobiste nawrócenie. Być może dlatego, że to pierwsze często jest wstępem do tego drugiego.

  • edytowano August 2023

    @los powiedział(a):

    @Pigwa powiedział(a):
    Dla mnie przeczołganie Kurdej było modelowe i myślę, że skuteczne. Nie w sensie osobistego nawrócenia rzeczonej, ale w sensie zamknięcia jej buzi i ograniczenia zasięgu, w jakim mogłaby szkodzić.

    Zgadzam się, zły człowień jestem, więc wpierdol cenię nie mniej niż osobiste nawrócenie. Być może dlatego, że to pierwsze często jest wstępem do tego drugiego.

    Jedno czego mi brakuje to teatralnej reakcji kogoś z PiS na słowa tej baby, że PiS absolutnie nic nie ma wspólnego z tym że ona teraz nie może znaleźć pracy.

  • A jest ktoś w PiSie, kto rzeczony tekst umiałby wypowiedzieć z charakterystycznym uśmieszkiem?

  • @los powiedział(a):
    A jest ktoś w PiSie, kto rzeczony tekst umiałby wypowiedzieć z charakterystycznym uśmieszkiem?

    Nie oglądam telewizji, nie wiem, ale mignęła mi taka twarz walcująca dziennikarzy na jakiejś konferencji, ten by się nadawał, nie pamiętam kto to był, chyba nie Fogiel.

  • @los powiedział(a):
    A jest ktoś w PiSie, kto rzeczony tekst umiałby wypowiedzieć z charakterystycznym uśmieszkiem?

    No przecie że Suski.

  • edytowano August 2023

    Taka deklaracja swoją drogą byłaby zgodna z prawdą, bo akurat PiS rzeczywiście nie ma nic wspólnego. Oni ludzi tamtej strony nie uważają za wrogów i nie zrobią niczego z tego "błahego" (dla nich) powodu, że coś jest przeciw Polsce. Oberwała, bo powstało autentyczne, oddolne oburzenie ludzi. No, jedynie wyrzucenie z "M jak miłość" można powiązać z politykami, ale myślę, że też nie doszłoby do niego, gdyby zwykli ludzie nie wywierali presji. Swoją drogą poniekąd spotkała ją niesprawiedliwość, ale w innym sensie, niż ona mówi - taka mianowicie niesprawiedliwość, że TYLKO ona poniosła negatywne konsekwencje, a nie poniósł taki Frasyniuk, który był równie obrzydliwy, a do tego jako były polityk lepiej zorientowany niż jakaś celebrytka. No, ale tej niesprawiedliwości rzeczona raczej nie wytknie. ;)

  • Fakt, że tutaj zadziałały też prawa rynku. Grała w serialu oglądanym przez matki i babcie tych strażników, których znieważyła. Jej dalsza obecność mogłaby mocno zmniejszyć oglądalność.

  • @Rzchanym powiedział(a):
    Swoją drogą poniekąd spotkała ją niesprawiedliwość, ale w innym sensie, niż ona mówi - taka mianowicie niesprawiedliwość, że TYLKO ona poniosła negatywne konsekwencje, a nie poniósł taki Frasyniuk, który był równie obrzydliwy, a do tego jako były polityk lepiej zorientowany niż jakaś celebrytka.

    Niesprawiedliwość jest wspaniała. Sprawiedliwości ludzie się nie boją, bo jest tylko rzetelną i nieuniknioną odpłatą. Ale jeśli karą za kilka głupich i paskudnych słów jest złamanie życia, wtedy będą się bać. Uczmy się od tamtych - po tym co spotkało dr Ratajczaka, nikt nie powie słowa na temat nazizmu.

  • @Rzchanym powiedział(a):
    Taka deklaracja swoją drogą byłaby zgodna z prawdą, bo akurat PiS rzeczywiście nie ma nic wspólnego. Oni ludzi tamtej strony nie uważają za wrogów i nie zrobią niczego z tego "błahego" (dla nich) powodu, że coś jest przeciw Polsce. Oberwała, bo powstało autentyczne, oddolne oburzenie ludzi. No, jedynie wyrzucenie z "M jak miłość" można powiązać z politykami, ale myślę, że też nie doszłoby do niego, gdyby zwykli ludzie nie wywierali presji. Swoją drogą poniekąd spotkała ją niesprawiedliwość, ale w innym sensie, niż ona mówi - taka mianowicie niesprawiedliwość, że TYLKO ona poniosła negatywne konsekwencje, a nie poniósł taki Frasyniuk, który był równie obrzydliwy, a do tego jako były polityk lepiej zorientowany niż jakaś celebrytka. No, ale tej niesprawiedliwości rzeczona raczej nie wytknie. ;)

    KRS 0000085547

    Frasyniuk ma mniej medialny, ale dochodowy biznes. Dużą firmę transportową znacznie trudniej dojechać niż celebrytkę z reklamy Playa.

  • @los powiedział(a):
    A jest ktoś w PiSie, kto rzeczony tekst umiałby wypowiedzieć z charakterystycznym uśmieszkiem?

    profesor pies-narkoman ;)

  • Żemła podobno kiedyś pisała w Polsce Zbrojnej, jak widać za pieniądze da się wszystko. Parę procesów że Strażą wygrali wcześniej.

    https://i.postimg.cc/Qt1jWPf8/img-1-1691692298108.webp

  • @los powiedział(a):

    @Rzchanym powiedział(a):
    Swoją drogą poniekąd spotkała ją niesprawiedliwość, ale w innym sensie, niż ona mówi - taka mianowicie niesprawiedliwość, że TYLKO ona poniosła negatywne konsekwencje, a nie poniósł taki Frasyniuk, który był równie obrzydliwy, a do tego jako były polityk lepiej zorientowany niż jakaś celebrytka.

    Niesprawiedliwość jest wspaniała. Sprawiedliwości ludzie się nie boją, bo jest tylko rzetelną i nieuniknioną odpłatą. Ale jeśli karą za kilka głupich i paskudnych słów jest złamanie życia, wtedy będą się bać. Uczmy się od tamtych - po tym co spotkało dr Ratajczaka, nikt nie powie słowa na temat nazizmu.

    Dr Ratajczak i ww Kurdej po matce/ojcu są z Opola

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.