Skip to content

Smoleńsk - teraz kwiecień (2017)(2019)

1246711

Komentarz

  • Mam nadzieję że jednak Ruscy. Ruscy kagiebiści.Oni nie szanują życia i nie szanują siebie. Zakładam że Kopacz i jej ekipa to tylko chciwe tchórze i kłamcy. Mieli za zadanie dogadać się z Ruskimi i zaprezentować Tuskowi i eurokratom oraz Obamie wzorową współpracę. Przymykali więc oko na wszystko, nie przeszkadzali im w niczym i wysyłali do mediów miłe kłamstwa.
  • loslos
    edytowano May 2017
    AnnaE napisal(a):
    Te rozczłonkowane ciała Ofiar pakowali do trumien łopatami "jak leci"?
    Kto to robił? Z nagrań archiwalnych wypowiedzi Kopacz wynika, że Polacy.
    A dlaczego nie? Na jakiej podstawie uważamy, że akt urodzenia wystawiony między Odrą a Bugiem am chronić osiągnięciem dna Piekła? Polonia monstra non parit? Nic podobnego. Polonia monstra parit tak samo jak każdy inny obszar geograficzny. Piekło wszędzie ma przedstawicielstwa. Tak samo Niebo.

  • No, niestety, tak sama twierdziła. Kto to "my" według niej?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Jeszcze jedno.
    Fakt robi za biuletyn prokuratury? Mają tam wtyczkę?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Mnie dziwi, że nikt nie wezwał ( a może jednak) na przesłuchanie tych "patologów", co ramię w ramię "konfekcjonowali" ciała.
  • 7dmy napisal(a):
    Info jest od rodzin.
    To dlaczego pozostałe media powołują się na Fakt, a nie na info od rodzin?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    Info jest od rodzin.
    To dlaczego pozostałe media powołują się na Fakt, a nie na info od rodzin?
    Bo, według nich, Fakt jest wiarygodny, a rodziny oszołomskie ?
  • To dobrze że informacje kompromitujące totalną opozycję, a dawną klasę rządzącą, są chodliwym materiałem medialnym. Naprawdę należy się cieszyć, że prawda się dobrze sprzedaje.
  • Rodziny były już tak zdesperowane, że aż poszły do Niemca?
  • Raczej Niemiec poszedł do nich. Dla kasy poszedł.
  • AnnaE napisal(a):
    Jestem u granic wytrzymałości. Następne odkrycia. To co? Te rozczłonkowane ciała Ofiar pakowali do trumien łopatami "jak leci"?
    Ale miałaś jakieś wątpliwości?
    To niestety było wiadomo już lata temu. I wszystko wskazuje na to, że było to celowe.



  • Widzieliście nagranie z 9 maja 2010 Komorowskiego z Jaruzelskim w Smoleńsku? Kurwa mać, pod mur z nim!
  • edytowano June 2017
    Przypomniała mi się stara pieśń kościelna. Te tragiczne informacje po kropli się sączą, byśmy zdołali je przyjąć.Na raz by były po ludzku nie do zniesienia.
    Pij ten kielich Bożej woli,
    do ostatka sącz.
    a to serce co tak boli,
    z Sercem Bożym złącz.

    Niech cichutko łzy twe płyną,
    do Jezusa ran.
    ziemskie bóle prędko miną,
    i pocieszy Pan.

    Idź więc śmiało, chociaż ciernie,
    ranią duszę twą,
    krzyż ci dany dźwigaj wiernie,
    choć z boleści łzą.

    Jeszcze kielich Bożej woli,
    kilka kropel ma,
    trzeba cierpieć, pić powoli,
    wypić aż do dna.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano October 2017
    Oby Państwo Polskie miało tyle siły aby choć postawić ich przed Trybunałem Stanu. To może zrobić i to jest wewnętrzna polska sprawa. Trzy rzeczy:
    1.Celowe narażenie Prezydenta i delegacji na niebezpieczeństwo z pogwałceniem ważnych obowiązujących procedur.
    2. Celowe oddanie śledztwa stronie rosyjskiej z rezygnacją z uprawnień strony polskiej wynikających z umów i prawa międzynarodowego jak wskazano w wywiadzie.
    3. Celowe blokowanie śledztwa i dojścia do prawdy z elementami fałszowania wyników śledztwa i uporczywe prezentowanie fałszywych wniosków zgodnych z raportem Anodiny.

    Wyjaśnienie czy to był zamach czy nie i kto jego dokonał nie jest konieczne dla pociągnięcia grupy Tuska do odpowiedzialności. Oczywiście zdobycie silnych dowodów na wyjaśnienie przyczyn technicznych katastrofy, to jest przesądzenie czy był zamach, byłoby cenne, ale nie wiadomo czy jest możliwe. Obawiam się że bez wraku, a nawet z nim po latach, zawsze będzie mogło to być kwestionowane. Odpowiedzialność polityczna i służbowa Tuska nie - to jest jednoznaczne.
  • Proponuję zacząć o postawienia zarzutów wszystkim podpisanym pod raportem Millera. Dowodów na potwierdzenie nieprawdy w raporcie jest już dość.
  • Pytanie tylko drobne pozostaje, czy takie "pierdoły", jak potwierdzenie nieprawdy bądź zaniechanie obowiązków już się nie przedawniły.
  • Dziwiłbym się, gdyby PO w pierwszej kolejności się nie postarała o to właśnie.
  • Komisja Millera zamieniła w końcowej wersji raportu dotyczącego katastrofy smoleńskiej „strefę wybuchu” na „strefę pożaru”
    — poinformował posłów po. szefa podkomisji badającej katastrofę Krzysztof Nowaczyk przedstawiając nagranie z obrad komisji Jerzego Millera.
    https://wpolityce.pl/smolensk/370925-nowaczyk-ujawnia-szokujace-nagranie-z-komisji-millera-w-raporcie-zmieniono-strefe-wybuchu-na-strefe-pozaru
    Uczestnik posiedzenia komisji mówi na nagraniu:
    Tutaj mamy znowu z ekspertyzy wykonanej przez firmę Smallgis zaznaczone prawdopodobne strefy wybuchów o średnicy 14,9 metrów, czyli tu i tu. To jest nieładnie napisane „wybuchów”.
    Mężczyzna pyta, „czy możemy tu twórczo dokonać korekty? Od razu?”.
    Po chwili dodaje:
    tutaj wstawimy „w strefie pożarów”, bez średnic? Oni twierdzą, że to jest prawdopodobne, jako eksperci.
  • No, jak było "nieładnie" napisane, a czytać będą dzieci....
    :/
  • Nik nie pundzie do więźnia. Chibasz isz na czy miesiomce za niedopaczenie.

    Ze Szmolęskiem tera nie zachadza problemant kogusz posadzieć ino jak tegusz Szmolęska wygasieć zes twarzo iszby sie elektrolat nie obrazieł.

    Tedysz bedo liczni pomniki i celembrancje.
  • edytowano January 2018
    Frank Taylor:
    Rodzaj niektórych uszkodzeń samolotu można wyjaśnić tylko eksplozją wewnętrzną. Było kilka źródeł eksplozji.
    Obalił też mit "pancernej brzozy".

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Mam nadzieję, że to dobry wątek:
    https://ksiazki.wp.pl/krzysztof-jackowski-jasnowidz-na-policyjnym-etacie-6207869163120769a
    Po tragedii przyjechała do mnie rodzina jednej z ofiar tzw. katastrofy smoleńskiej. Przywieźli mi pewne rzeczy. Dużo myślałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie jestem za żadną partią polityczną, jestem apolityczny. Ale muszę powiedzieć, że… w tym samolocie coś było zrobione. To nie była zwykła katastrofa. Było coś celowo zrobione.
    Jak wirtualne parówki takie coś wrzucają, to wiedz, że coś się dzieje...
  • ekspertyzy były robione w GB, wyniki są, a z tego co można zauważyć, raport też
    teraz tylko pozostaje ogłosić to światu
    zresztą kto naprawdę chciał się dowiedzieć, to już wie (nie wspominając o służbach specjalnych każdego poważniejszego państwa na świecie)

    ale bez pośpiechu
  • Bardzo przypomina to FYMa. Albo prof. Czachor stracił rozum albo wcale go nie stracił.
  • Zes rospendu poczytełem komętaże pod tem Czachorę. Alesz cyrkus!
  • edytowano January 2018
    peterman napisal(a):http://krzysztof-osiejuk.szkolanawigatorow.pl/httpwwwmifpggdaplkftakron1po2lat_v4pdf
    Ale to zdanie mi się podoba:
    Więcej w tym sowieckiego profesjonalizmu, niż rosyjskiego bałaganu.
    ======

    a do tego mam pytanie:
    Znana logiczna zasada głosi, iż wychodząc z błędnych przesłanek można czasami dojść do
    prawdziwego wniosku
    Czy jest taka zasada? Logika jest nauką, więc o taką zasadę mi chodzi.
    =======

    A po za tym:
    Czemu obie strony kręcą?
    PO-PiS zły! Dziękuję, żegnam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.