Skip to content

Je suis Misiewicz

loslos
edytowano April 2017 w Forum ogólne
jw
«13456713

Komentarz

  • Moi aussi!
    Wyborcy PiSu mogą wybaczyć wiele, ale nie wybaczą słabości.
  • Perypetie Misiewicza to materiał na nasza wersję serialu-thillera politycznego.

    A taki Slawomir Nowak - przy Misiewiczu zero absolutne-ma spokój
  • Jeśli ma lecieć krew, niech leci teraz, niż tuż przed wyborami.

    Z całego tego rozdupcu PiS musi przynajmniej wyjść z jakimś jasnym przekazem dla elektoratu. Czas lawirowania się skończył.
  • Przekaz jest jeden: Po chuj być w pisie? Wrogowie Cię rozszarpią, swoi Cię zajebią.
  • Trzeba przyznać, że pan Jarosław Kaczyński ma dużo więcej serca dla wrogów niż dla stronników. Kto ma instynkt samozachowawczy - niech się wystrzega przed stanięciem po jego stronie.
  • Waski napisal(a):
    Przekaz jest jeden: Po chuj być w pisie? Wrogowie Cię rozszarpią, swoi Cię zajebią.
    No i jeśli taki ma być przekaz, chcę go usłyszeć wprost, bez w tańcu pierdolenia się.
  • Został wypowiedziany. "My mamy być lepsi."
  • Mogli Sławka Nowaka dać do tego sądu kapturowego nad Misiewiczem.
  • Dla mnie ustawka. Poczekajmy co się stanie.
  • A co może się stać? Pod patronatem pana Mateusza wrócą "dobrzy fachowcy." Ich TVN nie będzie się czepiać.
  • To nie ustawka tylko friendly fire.
  • los napisal(a):
    Został wypowiedziany. "My mamy być lepsi."
    Dobrze to ktoś skomentował na tt: IM wolno, no bo przecież wiadomo, że kraj jest tak naprawdę ICH.
  • filystyn napisal(a):
    Dla mnie ustawka. Poczekajmy co się stanie.
    Cokolwiek się stanie - Wąski idealnie podsumował przekaz jaki poszedł do ludzi.
  • Przekaz jest jeden: Po chuj być w pisie? Wrogowie Cię rozszarpią, swoi Cię zajebią.
    Przekaz jest przede wszystkim do Antuana. Wątpię by takie wnioski miał wyciągnąć, ale kto wie...
  • do niektórych ludzi bo ludożerka się cieszy
  • Doniesienia o tym, że Manitou już drzewiej "sugerował" Antuanowi schowania Misiewicza głęboko w szafie, słyszałem już dobry czas temu.

    Oto przekaz - lepiej słuchać sugestii Manitou jeśli jesteś w PiS. Nawet jeśli jesteś Antuanem.
  • edytowano April 2017
    nie znamy sprawy
    albo rzeczywiście B. Misiewicz dopuścił się jakiegoś nadużycia - a wtedy musiał wiedzieć, że nie ma co liczyć na litość, bo zostanie wyrzucony jak i wielu przed nim, np. poseł Hofman, i nawet jego dotychczasowe zasługi nic mu nie pomogą
    albo - to jakaś gra, w której on sam uczestniczy

    nie wierzę, że dzieje się mu krzywda
    nie wierzę, że Pan Kaczyński krzywdzi swoich współ-pracowników, którzy działają dla Polski, zgodnie z racją stanu
  • Sugeruje kolega, że Antuan powinien wykazać się rozsądkiem? Ma kolega poniekąd rację, nie było rozsądne porywanie się na komunizm.
  • Po obejrzeniu programu dezinformującego stacji z Wiertniczej mogę uznać, że z materiału poświęconego tej sprawie szedł jasny przekaz: pamiętamy o gen Pytlu, pamiętamy o Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO.
  • Sugeruje kolega, że Antuan powinien wykazać się rozsądkiem? Ma kolega poniekąd rację, nie było rozsądne porywanie się na komunizm.
    Czy rozsądkiem można dyskutować, na pewno posluszeństwem wobec suwerena.
  • Zapomniałem, że kolega teoretyk.
  • Nie da się ukryć, w gabinecie Manitou nie siedzę i znam jak 99,9% Polaków jeno plotki o owym.
    Możliwe, że plotki mówiące, że pan Misiewicz jest na cenzurowanym już parę miesięcy temu były fałszywe, nie wykluczam. Jeśli jednak były prawdziwe - to cóż skutki nie dziwią ani nie szokują.
  • Groza-Symetrii napisal(a):
    Nie da się ukryć, w gabinecie Manitou nie siedzę i znam jak 99,9% Polaków jeno plotki o owym.
    Nie o to chodzi. Idzie o to, że nie zderzył się kolega z życiem.

  • Nigdy nie byłem niczyim Misiewiczem i na szczęście już nie zdążę nawet gdybym chciał.
    Interpretacja Grozy Symetrii : "Oto przekaz - lepiej słuchać sugestii Manitou jeśli jesteś w PiS. Nawet jeśli jesteś Antuanem." jest, moim zdaniem prosta i prawidłowa.
    Nie wiem po cholerę to było Antuanowi. No ale może to Pan Mateusz go wsadził do tej Grupy Zbrojeniowej bez jego wiedzy : :P
  • Może tak, może nie, to rzecz moja, i sugerowałbym jednak zrezygnować z ad personamów.
  • Ludzie patrzą przez pryzmat własnych doświadczeń. Nie można nie brać tego pod uwagę.
  • edytowano April 2017
    No, niestety.
    Taki jest po prostu nasz gorzki Kaczor

    :D
  • Wasz. Teraz wiem to już na pewno.
  • Ludzie patrzą przez pryzmat własnych doświadczeń. Nie można nie brać tego pod uwagę.
    Cóż ta zasada szczęśliwie działa we wszystkie strony.
  • We wszystkie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.