Skip to content

Je suis Misiewicz

1246713

Komentarz

  • filystyn napisal(a):
    Dla dziennikarzy to jest chyba osobny kocioł w piekle.
    +!
  • Dlaczego Macierewicz nie ma swoich ludzi? Ja kojarzę tylko Janingera i Misiewicza
  • peterman napisal(a):
    A teraz chciałbym usłyszeć stukot toczących się głów platformerskich złodziei.

    Już nawet nie stu, niech już będzie - ale przynajmniej jednej.
    Za Misiewicza - HGW do mamra!
  • edytowano April 2017
    filystyn napisal(a):
    Dla dziennikarzy to jest chyba osobny kocioł w piekle.
    Kategoria 6 emisji. Po napełnieniu nic już nie powinno się z niego wydostawać.
  • peterman napisal(a):
    A teraz chciałbym usłyszeć stukot toczących się głów platformerskich złodziei.

    Już nawet nie stu, niech już będzie - ale przynajmniej jednej.
    Same here, same here!
  • romeck napisal(a):
    BM złożył rezygnacją z członkowstwa w PiS.
    Wspaniale! Radujmy się! Tylko Zakon PC ma prawo należeć do partii PiS, po co nam jacyś tam kolesie.

    A jeszcze lepiej, niech będzie jak w Holandii, gdzie partia Gerta Wildersa ma tylko jednego członka. W sumie - po wuj więcej.
  • To, co wygaduje teraz Joachim Brudziński na konferencji "komisji misiewiczowskiej", jest tak podłe, tak żałosne, że mam dość na jakiś czas.
  • Wywalili Misiewicza nie za jego winy. A Macierewicz?
  • 7dmy napisal(a):
    Myślę że pan min. Macierewicz skupi się teraz na dalszym czyszczeniu armii z sowieckich trepów po woroszyłówkach, co mu świetnie wychodzi.
    Temat pana Misiewicza dobiegł końca. Pewnie przeżyje, bo człowiek tak ma, że stara się przeżyć, ale jego przełożenie na życie społeczne w szerszym sensie będzie żadne. Wiele innych tematów też dobiegło końca.
  • Teraz sprawa Maraska, nominanta Macerewicza na szefa CEK NATO- rzekomego Aleksandra Ściosa ktoren zamieszcza ostre jazdy przeciwko Kaczyńskiemu
  • Stupostowy wontek (ort. mor.) o Bartłomieju Misiewiczu.
    Po zlaniu piany i odcedzeniu fusów, wychodzi mi, że zarzuty pod adresem człowieka są takie:
    - nie ma wyższego wykształcenia,
    - jest za młody,
    - ma nalaną facjatę
    - ma debilną grzywkę,
    - ma tępe spojrzenie,
    - nie umie pisać tłitów,
    - media się na niego uwzięły, co bardzo szkodzi innym Parteigenossen, dlatego jest wystarczającym argumentem za rezygnacją i odejściem w niebyt,

    Wszędzie wokół bełkot i argumenty z rzyci, ale że i tutaj?
  • randolph napisal(a):
    Stupostowy wontek (ort. mor.) o Bartłomieju Misiewiczu.
    Po zlaniu piany i odcedzeniu fusów, wychodzi mi, że zarzuty pod adresem człowieka są takie:
    - nie ma wyższego wykształcenia,
    - jest za młody,
    - ma nalaną facjatę
    - ma debilną grzywkę,
    - ma tępe spojrzenie,
    - nie umie pisać tłitów,
    - media się na niego uwzięły, co bardzo szkodzi innym Parteigenossen, dlatego jest wystarczającym argumentem za rezygnacją i odejściem w niebyt,

    Wszędzie wokół bełkot i argumenty z rzyci, ale że i tutaj?
    Przecież Misiewicz to odprysk sytuacji jaka wytworzyła sie na linii Kaczor-Maciar. A Duda to ot tak listy napisał. Podobno w wojsku jest totalny bajzel przez usposobienie udzielnego księcia Antuana.
  • Ach tak? Wcześniej była pełna gotowość bojowa?
  • ... ale to co kolega napisał (niezależnie czy prawda lub fałsz) jest cokolwiek bez związku z cytatą.
  • extraneus napisal(a):
    To, co wygaduje teraz Joachim Brudziński na konferencji "komisji misiewiczowskiej", jest tak podłe, tak żałosne, że mam dość na jakiś czas.
    Podobało mi się, gdy groził powrotem ludzi znanych z "Sowy i przyjaciół", hehe.

    Pan Mateusz też się pewnie wtedy uśmiechnął.
  • Szkoda nerwów, przecież "na pederastów nie zagłosujemy" - i to jest prawda :)

  • edytowano April 2017
    @randolph w punkt!
    Cały czas czekałam na jakikolwiek konkret, na jakąkolwiek merytoryczną odpowiedź na pytanie, na czym polegała WINA tego młodego człowieka. Nie doczekałam się. I jak rozumiem, już się nie doczekam.
    O jego niezaprzeczalnych zasługach pisałam wcześniej.

    Do Brudzińskiego nie miałam zaufania już od dawna. To kretyn, któremu się wydaje, że będzie następcą JK i który nie zdaje sobie sprawy, że jest następny w kolejce do odstrzału.
    Natomiast dzisiaj pozbyłam się złudzeń, a te jeszcze miałam, w stosunku do Maria.

    Przede mną już tylko emigracja wewnętrzna, modlitwa i ew. wybór mniejszego zła.
  • Nie chcę Macierewicza w MON po tym wszystkim
  • dyzio napisal(a):
    Nie chcę Macierewicza w MON po tym wszystkim
    Przecież cały czas o to właśnie chodzi, żeby pieniędzmi w MON zarządzał inny człowiek. Z wiadomej grupy.

  • Przecież AM teraz może albo robić wszystko, czego będzie się od niego oczekiwało, albo znowu oskarży się go o warcholstwo. Jako samodzielnego ministra AM już nie ma.
  • mmaria napisal(a):
    @randolph w punkt!
    Do Brudzińskiego nie miałam zaufania już od dawna. To kretyn, któremu się wydaje, że będzie następcą JK i który nie zdaje sobie sprawy, że jest następny w kolejce do odstrzału
    A mnie się wydaje, że on już się pogodził z tym, że Morawiecki będzie prezesem PiS, i stara się dostosować do tego - jak zakłada - faktu.

  • mmaria napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    Nie chcę Macierewicza w MON po tym wszystkim
    Przecież cały czas o to właśnie chodzi, żeby pieniędzmi w MON zarządzał inny człowiek. Z wiadomej grupy.

    Jesli lepiej zarządzi to wole nawet samego Mateusza Morawieckiego w MON. Teraz jest chaos- oby za dwa lata nie trącił
  • extraneus napisal(a):
    Nie porównujcie Antoniego Macierewicza i Bartłomieja Misiewicza do poprzedników, chociaż tyle.
    Nie porownujemy tych osob, tylko postawe partii rzadzacej.
  • PGZ też przecież można sprzedać...
  • qiz napisal(a):
    PGZ też przecież można sprzedać...
    A potem upaństwowić (i znowu sprzedać), tak że jest spoko.
  • 7dmy napisal(a):
    Morawiecki niczego nie sprzedał, a odkupywał Krupiński, który chodzi tutaj jako niewinna ofiara.

    Tak pro forma, to Krupiński też niczego nie sprzedawał, skoro o sprawach księgowych mowa.
  • Po odejściu Tuska z tego PiSu robi się całkiem porządna partia liberalna, tak jak chcieli założyciele Płażyński i Olechowski.
  • Jeśli mowa o PR: zobaczcie, jak wyglądają dziś internety: pogubiony lud pisowski licytuje, ile razy kreatury pokroju Nowaka czy Chlebowskiego były gorsze od Misiewicza. Paranoja!
  • 7dmy napisal(a):
    Naprawdę uważacie że to był trafiony ruch Macierewicza w tym momencie ?
    Oczywiście że nie. Walczyć z komuną? Zupełnie bez sensu.

  • Przez Macierewicza??????

    Myślałem, że przez media, które walą w Misiewicza jak w bęben, niezależnie czy śpi czy pracuje i dlatego musi koniecznie podać się do dymisji, żeby wreszcie wrócił upragniony spokój. W Kaczyńskiego walą jeszcze bardziej, ale jakoś nikt nie uważa, że jest to dobry powód do zejścia ze sceny.

    Powariowali wszyscy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.