Skip to content

Co będzie PO PiS, droga eksplodującej pięści, w odcinkach

1121315171836

Komentarz

  • @Smok_Eustachy poradził:
    ... Żeby się orientować w sytuacji trzeba słuchać Mentzena. Pisoska propaganda ...

    ;) Dziękuję, postoję.

  • Uniknięcie wojny w klubie to spekulacja. Ktoś tam powiedział, że PiSowi groziła wojna wewnętrzna o Bosaka i na tym mamy się opierać? Wolne żarty.

    Ale skoro już spekulujemy, to wedlug mnie PiSowi nie grozi wojna wewnętrzna o Bosaka, bo mają multum innych rzeczy, o które mogą się skonfliktować.

    Co do Konfy i ewentualnych sojuszy, to prędzej czy później będzie okazja, żeby Konfa mogła zyskać wiarygodność czymś więcej niż gadaniem. Wątpię, żeby się zachowali przyzwoicie, ale ich nie skreślam, bo w sumie dlaczego.

  • @romeck powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Kaczor chciał wejść w nieformalną koalicję z Lewica i Tuskiem ale klub mu się zbuntował

    PiS-PO - jedno zło?
    Raz ty, raz ja? Opozycjoniści (wobec siebie) na niby?

    Kolego, serio te tezy?

    Idąc drogą Mazurka użyłem słownictwa, którego się używa, gdy np. konfiarze zrobią jakiś dil z totalniakami, np. załatwiają sobie vicemarszałka. Jak oni to nieformalna koalicja, przysięga wierności.
    A jak Kaczor idzie ramię w ramię z Zandbergiem to już nie jest nieformalna i nie ma przysięgi?
    A włączenie trybu włazidupstwa, że jak będą się płaszczyć to coś dostaną, to inna inszość.

    Tu pokazałem jedną z przyczyn klęski PiS.

    Errata: około 3 przyczyn pokazałem.

    ?
    Kiedy J. Kaczyński poszedł "ręka w rękę" z zandbergiem? Co ma świadczyć o nieformalnej koalicji PiS-lewica?

    Ktoś z koleżeństwa może wytłumaczyć co się wydarzyło, bo tezy Smoka_ są jakieś-takie... dziwne...

    smok, za Paladem, twierdzi, że nie bronienie Bosaka przed wywaleniem z prezydium Sejmu oznaczało pójście ręka w rękę z Zandbergiem. Zandberg chciał usunąć Bosaka a PiS w tej zabawie nie wziął udziału i to ma być dowód na koalicję. Polade i smok przeginają. I nie potrafią wytłumaczyć, czemu PiS miałby umierać za Bosaka.

  • @KazioToJa dziękuję, acha.

    A ja uważam tedy, że to tusk chciał usunąć, a wykonać to rękoma nieformalnego koalicjanta.

  • edytowano 25 January
    1. Czytanie i komentowanie Smoka, to korzystanie ze źródła, które często zachowuje się jak debil, więc w takich działaniach, należy uwzględnić możliwość samoredukcji do debila.
    2. Sprawa z prokuraturą jest bardzo gruba, i trudno odkręcalna, bo to realny atak na bardzo ważną instytucję Państwa, a Bodnar nie ma drogi odwrotu. Tusk jest bardzo cwany.
    3. Rozbawił mnie Jarosław Kaczyński, który po latach deprecjonowania Andrzeja Dudy nagle apeluje do wspólnego działania. No prawdziwy mistrz strategii. Może Panie Jarosławie należało inaczej układać stosunki?
    4. Obecna postawa Andrzeja Dudy, to też spore zaskoczenie, ale może nie wiem wszystkiego.
    5. Wyliczenia przedstawione przez 7my, to manipulacja, bo znaczna część owych 3 milionów to wyborcy wrodzy PO, których ona usiłuje emocjonalnie związać z bandyckimi działaniami, przedstawiając je jako 'odzyskiwanie państwa'. Ciekawe123 czy czeciadroga ma świadomość, że poza wrogim zawłaszczaniem państwa, trwa wrogie zawłaszczanie elektoratu. Czyli koszty porażki spadną na czeciądrogę, koszty zwycięstwa również (utrata elektoratu).
  • 7my7my
    edytowano 25 January

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    1. Czytanie i komentowanie Smoka, to korzystanie ze źródła, które często zachowuje się jak debil, więc w takich działaniach, należy uwzględnić możliwość samoredukcji do debila.
    2. Sprawa z prokuraturą jest bardzo gruba, i trudno odkręcalna, bo to realny atak na bardzo ważną instytucję Państwa, a Bodnar nie ma drogi odwrotu. Tusk jest bardzo cwany.
    3. Rozbawił mnie Jarosław Kaczyński, który po latach deprecjonowania Andrzeja Dudy nagle apeluje do wspólnego działania. No prawdziwy mistrz strategii. Może Panie Jarosławie należało inaczej układać stosunki?
    4. Obecna postawa Andrzeja Dudy, to też spore zaskoczenie, ale może nie wiem wszystkiego.
    5. Wyliczenia przedstawione przez 7my, to manipulacja, bo znaczna część owych 3 milionów to wyborcy wrodzy PO, których ona usiłuje emocjonalnie związać z bandyckimi działaniami, przedstawiając je jako 'odzyskiwanie państwa'. Ciekawe123 czy czeciadroga ma świadomość, że poza wrogim zawłaszczaniem państwa, trwa wrogie zawłaszczanie elektoratu. Czyli koszty porażki spadną na czeciądrogę, koszty zwycięstwa również (utrata elektoratu).

    przecież Tusk nie będzie raczej startować w wyborach prezydenckich, w drugiej turze będzie Trzaskowski albo Hołownia (a ile będzie druga tura, bo jeżeli postawią na wspólnego kandydata od razu to nie będzie).

    Jaki problem będą mieli wyborcy 3D lub lewicy z głosowaniem na Hołownię czy Trzaskowskiego?

    Tusk w pierwszej kolejności zlikwiduje lewicę, 3D w obecnej formule jest dla niego przydatna właśnie z tego powodu że zbiera elektorat dla Tuska niedostępny.

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Kaczor chciał wejść w nieformalną koalicję z Lewica i Tuskiem ale klub mu się zbuntował

    PiS-PO - jedno zło?
    Raz ty, raz ja? Opozycjoniści (wobec siebie) na niby?

    Kolego, serio te tezy?

    Idąc drogą Mazurka użyłem słownictwa, którego się używa, gdy np. konfiarze zrobią jakiś dil z totalniakami, np. załatwiają sobie vicemarszałka. Jak oni to nieformalna koalicja, przysięga wierności.
    A jak Kaczor idzie ramię w ramię z Zandbergiem to już nie jest nieformalna i nie ma przysięgi?
    A włączenie trybu włazidupstwa, że jak będą się płaszczyć to coś dostaną, to inna inszość.

    Tu pokazałem jedną z przyczyn klęski PiS.

    Errata: około 3 przyczyn pokazałem.

    ?
    Kiedy J. Kaczyński poszedł "ręka w rękę" z zandbergiem? Co ma świadczyć o nieformalnej koalicji PiS-lewica?

    Ktoś z koleżeństwa może wytłumaczyć co się wydarzyło, bo tezy Smoka_ są jakieś-takie... dziwne...

    smok, za Paladem, twierdzi, że nie bronienie Bosaka przed wywaleniem z prezydium Sejmu oznaczało pójście ręka w rękę z Zandbergiem. Zandberg chciał usunąć Bosaka a PiS w tej zabawie nie wziął udziału i to ma być dowód na koalicję. Polade i smok przeginają. I nie potrafią wytłumaczyć, czemu PiS miałby umierać za Bosaka.

    Jak zwykle wszystko pomieszaleś. A dałem link do stosownego programu

  • Natomiast jest to odniesienie do pisoskich sposobów autodestrukcji poprzez wyrażanie się. Sposobu opisu rzeczywistości odznaczającego się bełkotem o koalicjach itp.

  • Czyli co powinien PiS zrobić ?

    Na jakiś czas przepaść.

  • I zająć się robotą.

  • 7my7my
    edytowano 25 January

    @JORGE powiedział(a):
    Czyli co powinien PiS zrobić ?

    Na jakiś czas przepaść.

    PIS musi przestać na sobie skupiać uwagę.

    Tusk znowu umieścił PIS jak małpę w klatce, wali prętem o kraty a małpa dostaje amoku.

  • @7my powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    Czyli co powinien PiS zrobić ?

    Na jakiś czas przepaść.

    PIS musi przestać na sobie skupiać uwagę.

    Tusk znowu umieścił PIS jak małpę w klatce, wali prętem o kraty a małpa dostaje amoku.

    Nie ma żadnego "znowu". To jest klisza z sytuacji po upadku pierwszego kaczyzmu. Ona jest obecnie nie tylko nieprawdziwa ale i dość niebezpieczna. Inne cele tamtych, skala zorganizowanego k*restwa bez porównania.

  • loslos
    edytowano 26 January

    @MarianoX powiedział(a):

    @7my powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    Czyli co powinien PiS zrobić ?

    Na jakiś czas przepaść.

    PIS musi przestać na sobie skupiać uwagę.

    Tusk znowu umieścił PIS jak małpę w klatce, wali prętem o kraty a małpa dostaje amoku.

    Przecież to tamci skupiają uwagę na PiSie.

    To tak, jakby pisać w '39 że Wojsko Polskie powinno wreszcie przestać skupiać na sobie ogień Wehrmachtu.

    +10 000

  • Sytuacja jest trudna, bo z jednej strony najlepiej jakby obecnie o PiS nie było słychać niczego, niech się ludzie koncentrują na Donku i bandzie. Ale z drugiej, jak działać nie działając ? A działać przecież trzeba. Dodajmy jeszcze, że obecna władza doskonale sobie z tego zdaje sprawę, ba, cała strategia jest pod to podporządkowana. Szachować PiS , cały czas podgrzewamy narrację, robimy aresztowania, komisje, zmuszamy Dudę do trudnych ruchów, skurwiałe media wszystko to roznoszą, skutecznie. Na co PiS musi reagować, czyli ogień jeszcze większy, na niekorzyść PiS.

    Ale do czasu. Wszystko jest do czasu, taka strategia wystarcza maks na 2 kadencje. Długo, co ?

  • @JORGE powiedział(a):
    Czyli co powinien PiS zrobić ?

    Na jakiś czas przepaść.

    Z grubsza tak. Nie-Polacy muszą wszystko dokumentnie rozpierdolić, dopiero potem z gruzów będzie można podnieść Polskę. Bo pierwsze co nie-Polacy rozpierdolą to siebie samych.

  • @MarianoX powiedział(a):

    Przecież to tamci skupiają uwagę na PiSie.

    To tak, jakby pisać w '39 że Wojsko Polskie powinno wreszcie przestać skupiać na sobie ogień Wehrmachtu.

    Cały czas patrzycie do tyłu. Patrz co dane ruchy powodują i mogą spowodować.

  • @los powiedział(a):

    Z grubsza tak. Nie-Polacy muszą wszystko dokumentnie rozpierdolić, dopiero potem z gruzów będzie można podnieść Polskę. Bo pierwsze co nie-Polacy rozpierdolą to siebie samych.

    Dobrobyt niekoniecznie pozytywnie wpłynął na stan polskiego ducha. Śmiem twierdzić, że w niektórych przypadkach mamy najgorszy okres w historii. Może więc zło, które nas spotka, będzie przyczyną większego dobra ?

  • edytowano 25 January

    Koń kompletuje swoją druzynę marzeń:
    https://x.com/Liziniewicz/status/1750518325522608346?s=20

  • Kancelaria Prezydenta
    @prezydentpl
    Prezydent
    @AndrzejDuda
    zaprosił do Pałacu Prezydenckiego członków rządu
    @donaldtusk
    na uroczystość powołania ich w skład Rady Dialogu Społecznego (RDS). Ministrowie w ostatniej chwili odwołali swój udział w wydarzeniu, którego termin był uzgodniony, a dziesięciu ministrów wcześniej dodatkowo potwierdziło swoją obecność. W związku z tym dzisiejsza uroczystość się nie odbędzie.

    Rada Dialogu Społecznego to forum trójstronnej współpracy przedstawicieli pracowników, pracodawców oraz rządu w ważnych sprawach dotyczących w szczególności poziomu życia Polaków, rynku pracy, rozwoju gospodarczego.
    Z apelem o pilne powołanie przedstawicieli rządu w Radzie zwróciło się do Prezydenta, jako patrona dialogu społecznego, Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych.

    Nieobecność przedstawicieli rządu Donalda Tuska uniemożliwia podjęcie prac przez Radę.

    Po raz pierwszy doszło do sytuacji, w której członkowie rządu odwołują swój udział w uroczystości, podczas której Prezydent RP dokonuje zmian w RDS.

  • myszka agresorka w amoku:

    Na Komisji Sprawiedliwości jej Przewodnicząca
    @Gasiuk_Pihowicz
    uznała, że nie przyjmie informacji o działalności TK, bo stwierdziła, że na stanowisko Prezesa TK nigdy nie została powołana sędzia TK Julia Przyłębska.

  • A ja się śmiałem z Gabinetu Cieni, który tusk osiem lat temu powołał. To był równoległy byt do prawa. I dziś tusk właśnie prowadzi rząd cieni w realu, wciąż jako równoległy byt wobec prawa (od Konstytucji przez ustawy itp.)

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    1. Czytanie i komentowanie Smoka, to korzystanie ze źródła, które często zachowuje się jak debil, więc w takich działaniach, należy uwzględnić możliwość samoredukcji do debila.
    2. Sprawa z prokuraturą jest bardzo gruba, i trudno odkręcalna, bo to realny atak na bardzo ważną instytucję Państwa, a Bodnar nie ma drogi odwrotu. Tusk jest bardzo cwany.
    3. Rozbawił mnie Jarosław Kaczyński, który po latach deprecjonowania Andrzeja Dudy nagle apeluje do wspólnego działania. No prawdziwy mistrz strategii. Może Panie Jarosławie należało inaczej układać stosunki?
    4. Obecna postawa Andrzeja Dudy, to też spore zaskoczenie, ale może nie wiem wszystkiego.
    5. Wyliczenia przedstawione przez 7my, to manipulacja, bo znaczna część owych 3 milionów to wyborcy wrodzy PO, których ona usiłuje emocjonalnie związać z bandyckimi działaniami, przedstawiając je jako 'odzyskiwanie państwa'. Ciekawe123 czy czeciadroga ma świadomość, że poza wrogim zawłaszczaniem państwa, trwa wrogie zawłaszczanie elektoratu. Czyli koszty porażki spadną na czeciądrogę, koszty zwycięstwa również (utrata elektoratu).

    Kolejny raz kolega już stara się wytknąć Smokowi zachowanie debila.
     
    Bardzo koledzy lubią tu wszelkie manipulacje polityczne demaskować. Samemu swoich nie widząć. Smok jest najbardziej bezbronną osobą na tym forum przez swój autyzm, więc robienie z niego chłopca do bicia to wykazanie braku sprawiedliwości w tym miejscu, bo "Sprawiedliwość oznacza to, co najbardziej sprzyja temu, który może najmniej". Można plonkować i nikomu o tym nie mówić, a teraz wszyscy huknęli plonkami byle reszta widziała. Smok czasem coś ciekawego napisze. Tak jak każdy tu. Nie jest gorszy, ani lepszy. Tyle

  • Jestem po prostu za bardzo do przodu. To o czym piszę pojmiecie najwcześniej za półtorej roku, kiedy staniecie w obliczu drugiej tury Czaskowski-Hołownia.
    Wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów, a Karnowscy z Sakiewiczem będą ogłaszać zwycięstwo.

  • Ja zdecydowanej większości wpisów Smoka po prostu nie rozumiem. Czasem zadaję pytanie, ale ponieważ zamiast odpowiedzi dostaję jakiś film do oglądania, a w te linki zasadniczo nie klikam, to po prostu omijam go wzrokiem. Miejsena też wielu postów nie rozumiem (nieco mniej, niż u Smoka). W obu przypadkach uznaję po prostu, że jestem za głupi i tyle.

  • PiS zaczyna się ogarniać i zmienił posłów do komisji Pegassusa, to dobrze świadczy o refleksji, bo ludożerka ceni koncyliacyjność

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    PiS zaczyna się ogarniać i zmienił posłów do komisji Pegassusa, to dobrze świadczy o refleksji, bo ludożerka ceni koncyliacyjność

    Koledzy, zdecydujcie się; koncyliacyjność ludożerka lubi, czy też napieprzanie PiS że wszystkich luf?

    A gdzie tu sprzeczność? Wiadomo że dobrzy i źli, uczciwi i złodzieje są wszędzie po równo, tak że jednych należy napieprzać a z drugimi rozmawiać. Zgoda buduje!

    https://www.youtube.com/shorts/AdQ7egu3Nek

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.