Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1665666667669671

Komentarz

  • Niby człowiek wiedział> @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    O rany, samo pierwsze zdanie rozbiło mię na kaway.

    Po "prokuratury" chyba dałbym przecinek.

    Poza tym podoba mi się, że koalicja 13XII chce zlikwidować ważną, prorozwojową inicjatywę, jaką są upadające firmy.

    No i kto pojedzie, musi pamiętać, że nie wolno zbyt głośno krzyczeć i może używać tylko grzecznych słów.

  • Brzmi i wygląda jak sabotaż.

    Chodzi mi o to, że w każdej dużej instytucji jest tak, że szef coś pisze, a potem parę osób to czyta, redaguje, dba o oprawę itd. Jeśli nie ma tego drugiego etapu, to instytucja (tu: partia) jest w ogromnym kryzysie.

  • Episkopat?

  • Obawiam się że od 14 lat.

  • @Pigwa powiedział(a):
    Brzmi i wygląda jak sabotaż.

    Chodzi mi o to, że w każdej dużej instytucji jest tak, że szef coś pisze, a potem parę osób to czyta, redaguje, dba o oprawę itd. Jeśli nie ma tego drugiego etapu, to instytucja (tu: partia) jest w ogromnym kryzysie.

    Może i tak, ale jakoś pasuje do hipotezy, że Ozyrys otacza się wyłącznie potakiwaczami.

  • edytowano 13 September

    Zasrane dziki w Warszawie są już poza wszelką kontrolą.

    Od lat biegam sobie koło trasy siekierkowskiej ale ostatnio to zrobiło się naprawdę niebezpieczne.

    Po zmroku nie pamiętam kiedy ostatnio NIE natknąłem się na dzika. Teraz to często są już całe watahy,
    Lochy z młodymi potrafiące ryć między chodnikiem, a ścieżką rowerową. Pojedyncze sztuki węszące w krzakach, spłoszone potrafią szarżować ( czego raz byłem świadkiem ).

    Ostatnio odpuściłem omijanie bo było ich tyle, że po prostu zawróciłem i wróciłem do domu.

    Z niczym sobie to pierdolone miasto nie radzi.

  • Spoko, jak rudy wprowadzi kartki na mięso to problem zniknie.

    👣

    🐾
    🐾

  • "Drony są coraz bardziej popularne, tanie i łatwo dostępne. Nawet najlepsze regulacje prawne nie zapobiegną niebezpiecznym sytuacjom, które mogą być spowodowane przez te urządzenia.

    Holenderska policja testuje niekonwencjonalne rozwiązanie tego problemu – do polowania na drony wykorzystuje orły."

  • Dlatego trzeba głosiować na ZiS. Lepiej atakują.

  • Wyrok chyba nieprawomocny.

    "Z powodu insynuacji posła Szczerby firma Chime Networks straciła dotację w wysokości 150 mln zł. Dziś poseł Szczerba będzie musiał wyłożyć kilka millionów złotych, żeby wypełnić postanowienie sądu:"

  • Się oszczerca doigrał :-)

  • @Przemko powiedział(a):
    "Drony są coraz bardziej popularne, tanie i łatwo dostępne. Nawet najlepsze regulacje prawne nie zapobiegną niebezpiecznym sytuacjom, które mogą być spowodowane przez te urządzenia.

    Holenderska policja testuje niekonwencjonalne rozwiązanie tego problemu – do polowania na drony wykorzystuje orły."

    Pół godziny czytania, ale warto!
    http://chochlik.prv.pl/ksiazki/robert sheckley - 50 opowiadan/sheckley/ptaki.htm

    👣

    🐾
    🐾

  • obce wojska na terenie Polski

    dobrze?

    "Dobrze jest mieć przyjaciół" – zaznaczyły Czeskie Siły Zbrojne na portalu X (dawniej Twitter). Poinformowały, że ich jednostka śmigłowcowa wspiera polskich inżynierów w badaniu zapory wodnej w okolicach Jeleniej Góry.

  • "Jak zobaczycie niemieckich żołnierzy, proszę nie wpadać w panikę. To jest pomoc" (D. Tusk)

  • Zawsze była.

  • Uff... Zdążyli jeszcze dotrzeć we wrześniu.

  • @Przemko powiedział(a):
    "Jak zobaczycie niemieckich żołnierzy, proszę nie wpadać w panikę. To jest pomoc" (D. Tusk)

    Donald Tusk się gubi, nie panuje nad słowami. Przecież to co zacytowałeś jest GENIALNE.

    A nie wiem czy było, ponoć UE na prośbę o pomoc odpowiedziała, że przecież rząd polski otrzymywał informacje i ostrzeżenia od specjalnej komórki europejskiej (wspartej systemem), więc o co płacz ? Wg młodego Wildsztajna to jest szach mat.

    Donek to szef beznadziejny, ma jeden z gorszych stylów zarządzania, ale naprawdę materiał ma tragiczny. Jak zarządzać takimi idiotkami jak ta od pożyczek, czy ta druga, która już jest człowiekiem memem ? I to go może stresować najbardziej, niezależnie jakie będzie szpagaty Donek robił, kadry ma jakie ma. Zguba, panie, zguba.

  • Jak zobaczycie niemieckich żołnierzy, proszę nie strzelać. To jest pomoc.

  • @JORGE powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    "Jak zobaczycie niemieckich żołnierzy, proszę nie wpadać w panikę. To jest pomoc" (D. Tusk)

    Donald Tusk się gubi, nie panuje nad słowami. Przecież to co zacytowałeś jest GENIALNE.

    A nie wiem czy było, ponoć UE na prośbę o pomoc odpowiedziała, że przecież rząd polski otrzymywał informacje i ostrzeżenia od specjalnej komórki europejskiej (wspartej systemem), więc o co płacz ? Wg młodego Wildsztajna to jest szach mat.

    Mówił że ściągnie do Wrocławia von der Leyen - wątpię, prędzej pokażą mu wała.

  • Swoją drogą jest to niesamowite. Tu powódź a Donek ściąga Owsika, Wonder Jeleń.

  • @trep powiedział(a):
    Swoją drogą jest to niesamowite. Tu powódź a Donek ściąga Owsika, Wonder Jeleń.

    Jak bym poszukał na stronie kuglarstwo.pl. Sprzedają tam "Podręczny Zestaw do Znikania", więc może i woda zniknie.

    https://kuglarstwo.pl/sklep/p747,podreczny-zestaw-do-znikania.html

  • @JORGE powiedział(a):
    A nie wiem czy było, ponoć UE na prośbę o pomoc odpowiedziała, że przecież rząd polski otrzymywał informacje i ostrzeżenia od specjalnej komórki europejskiej (wspartej systemem), więc o co płacz ? Wg młodego Wildsztajna to jest szach mat.

    https://x.com/DawidWildstein/status/1836353574642540712

    'Do 13 września" to w sumie zdejmowanie odpowiedzialności z Tuska, ale prognozy o dużych opadach to były grzane od 10-11 września już.

  • @Przemko powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):
    "Jak zobaczycie niemieckich żołnierzy, proszę nie wpadać w panikę. To jest pomoc" (D. Tusk)

    Donald Tusk się gubi, nie panuje nad słowami. Przecież to co zacytowałeś jest GENIALNE.

    A nie wiem czy było, ponoć UE na prośbę o pomoc odpowiedziała, że przecież rząd polski otrzymywał informacje i ostrzeżenia od specjalnej komórki europejskiej (wspartej systemem), więc o co płacz ? Wg młodego Wildsztajna to jest szach mat.

    Mówił że ściągnie do Wrocławia von der Leyen - wątpię, prędzej pokażą mu wała.

    No nie jest to najlepsza osoba na kryzys , bo przed kryzysem zajechała Bundeswehrę, opinie nt zmian i ulepszeń dawała firmom konsultingowym , które znają się na szybkich zyskach i wynikach dla akcjonariuszy, a nie np sojusznikom z USA. Firmy Co prawda z big for, ale jakby nie ten zakres,
    Lepiej by było dać to profesorom,
    Noale klasyk powiedział
    Hundert Tausend Professoren
    Und Deutschland ist verloren

  • Ktoś zrozumie decyzje Tuska?
    Po kiego tu ściąga Niemców?
    Niemcy będą za darmo sprzątać? Czy za ciężkie pieniądze?
    Chciał pokazać światu, że polska armia nie istnieje? Że WOT nie istnieje?
    Po co tu ściąga tę Ulę z Berlina?

    Wygląda na to, że się całkiem pogubił.

  • @JORGE powiedział(a):
    Jak zobaczycie niemieckich żołnierzy, proszę nie strzelać. To jest pomoc.

    Podobno na razie Niemcy nic nie wiedzą o tym aby mieli do nas wysyłać wojsko. Jak zawsze puc.

  • Osmanowie też się tu wybierają. Tylko patrzeć jak Czesi sforsują Olzę.

  • Szwedów brakuje!

    A nie , oni też tu jadą

    Ale piersi byli Ukraińcy, już przy powodzi 2010

  • @7my powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    Jak zobaczycie niemieckich żołnierzy, proszę nie strzelać. To jest pomoc.

    Podobno na razie Niemcy nic nie wiedzą o tym aby mieli do nas wysyłać wojsko. Jak zawsze puc.

    Ukraińskie kanały już podają "Niemieckie wojsko pomoże Polakom w walce z powodzią". Pytają w komentarzach "a gdzie polskie wojsko?".

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.