Skip to content

co z ta dieta?

1234568

Komentarz

  • Tecum, Tobie nie odradzam - Ty se możesz olśniewające kobitki obglondać, ja Ci nie bronię ;)
    Ale Mania?!
  • Na zachętę do odchudzania:)
    Mnie by się np 10-15kg mniej przydało:)

  • marniok napisal(a):
    Taaaa... pozazdrościć, tobie zrzucić 38 kg zajęło 7 miesięcy, a mnie przytyć 15kg prawie 3 lata.... :D
    Organizm bronił się rękami i nogami...i nie tylko ;)
    Wiesz ile to po drodze koszmarnych wyników lipidogramu?
    A wcześniej zanim zacząłem walkę z "chudoscią" ile to zziębniętych zim przeżyłem?
    Wiecznie czerwony nos i uszy, lodowate palce. Buty grube, skarpety grube i nic. Zero oponki i boczusiu pod skórą....wieczny zmarzluch.
    A ile dodatkowych dziurek w pasku od spodni? Przecież oni, ci producenci, to myślą że obwód w pasie to się zaczyna od 70 w zwyż...
    Niewesołe jezt życie chudzielca....
    a bo się nie hartujesz:
  • @Dyziu, ja właśnie z takiego hartowana się 5 lat dochodziłem do równowagi, a następne 3 doprowadzałek ciało do równowagi żeby mieć teraz te swoje niecałe 80 kg.
    Za dużo diety płynnej było to i na wióra prawie wysechłem.
  • Maria napisal(a):
    Mania, Ty lepi nie ogląday tych fotek, ja Ci dopsz radze. Na co Tobie ten szok? :D
    Niektóre szoki so ok. Mnie się nie podoba, że wszyscy widzo obrazki, a ja nie :-( Jakiś feler techniczny w kompie cyco?
  • Chyba tak.
  • Mania napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Mania, Ty lepi nie ogląday tych fotek, ja Ci dopsz radze. Na co Tobie ten szok? :D
    Niektóre szoki so ok. Mnie się nie podoba, że wszyscy widzo obrazki, a ja nie :-( Jakiś feler techniczny w kompie cyco?
    A Koleżanka ma adblocka może?
    Bo ja mam firefoxa z adblokiem i też nie widzę obrazków - dopóki nie kliknę tarczy z lewej strony paska adresu a następnie przełączę guzik w pozycję "enhanced tracking protection is OFF for this site"
    Wówczas obrazki się pojawiają.
  • @TecumSeh; no mam adbloka. Wyłączyłam, a obrazków dalej niet :-(
  • Nie chodzi o wyłączenie adblocka tylko o wyłączenie "enhanced tracking protection".
    Ja w firefoxie tuż obok pasku adresu (gdzie dumnie widnieje https://excathedra.pl) mam po lewej ikonkę tarczy, po której to kliknięciu pojawia się okienko o nazwie: Protections for excathedra.pl.

    W tym okienku jest w pozycji "on" enhanced tracking protection - trzeba go ustawić na "off" i odświeżyć.
  • edytowano December 2019
    TecumSeh napisal(a):
    Bo ja mam firefoxa
    Oooo, Firefox to główna przyczyna globalnego ocieplenia. Greta jest zawiedziona Kulegi wyborem.

    image


    Mania napisal(a):
    Wyłączyłam, a obrazków dalej niet :-(
    Nie wiem co jest z Kuleżanki kompem, ale żal mi Kuleżanki. Proponuję kliknąć w te ikonki, które Kuleżanka widzi prawym przyciskiem myszki i otworzyć obrazki w nowym okienku lub zakładce.

    👣

    🐾
    🐾

  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Greta jest zawiedziona Kulegi wyborem.
    A ja jej istnieniem:)
  • TecumSeh napisal(a):
    Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Greta jest zawiedziona Kulegi wyborem.
    A ja jej istnieniem:)
    =))
  • Nie wiem co Mania widzi prawym przyciskiem myszy ale to chyba nie to o co jej chodzi. ;)
  • po diecie mocno warzywnej bez nasion i cukrów, i powrocie do menu swiatecznego mam krwiste plamy na twarzy
    ckm?
  • To pewnie ze wzruszenia.
  • Na pewno!
  • To pewnie od barszczyku
  • christoph napisal(a):
    po diecie mocno warzywnej bez nasion i cukrów, i powrocie do menu swiatecznego mam krwiste plamy na twarzy
    ckm?
    A nie prowadziłeś przy stole dyskusji politycznych?
  • Nieeee!
    Tylko teologiczne
  • christoph napisal(a):
    po diecie mocno warzywnej bez nasion i cukrów, i powrocie do menu swiatecznego mam krwiste plamy na twarzy
    ckm?
    może po barszczu?
  • Mania napisal(a):
    christoph napisal(a):
    po diecie mocno warzywnej bez nasion i cukrów, i powrocie do menu swiatecznego mam krwiste plamy na twarzy
    ckm?
    może po barszczu?
    Ale to się nie kropi chyba...
  • Nie
    Raczej nie.
    U nasz nie ma barszczu na wigilię
  • Dyziu!
    Ymmd!
  • Zaczynamy!
    Same roślinki, bez oleju i nasion
  • Z dedykacją Christofie!


  • Dzieki Notto! Pięknie!
  • W Wielkim Poście ostro jedziemy z dr Dąbrowską. Ósmy dzień, 5 kg obywatela mniej. Trzymajcie kciuki!!!
  • edytowano March 2020
    Szapoba
  • Od popieleca warzywka granat Grapefruit, trochę malin i jagód. Kiszone warzywa. Do pekinskiej trochę pomarańczy, żeby to szło zjeść.
    Brakuje orzeszkow i szklaneczki wieczorem. Wina.
  • Nie jecta pekińskiej. Robaki jo uwielbiajo, więc pekińska jest najbardziej pryskanym warzywem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.