Skip to content

No i co qiz ?

13468912

Komentarz

  • edytowano October 2020
    Ja mogę bronić kościołów i wczoraj tak poszedłem na mszę nastawiony, nikogo protestującego nie było swoją drogą. Ale, że szturmują biskupów? Niech szturmują, niech najpierw biskupi sobie przypomną o swoich wiernych wtedy można będzie mówić o konieczności ich obrony. A w Warszawie jak sobie przypomnę jak się zachowywał Nycz przy obronie krzyża to w zasadzie te szturmy widzę bardziej jak swoi przyszli po swego.
  • los napisal(a):
    Słyszałem plotkę, że tzw. nasi są u władzy. Chyba nawet jakieś zwierzątka obronili przed strasznymi łowcami skór.
    Po zderzeniu plotki z realnym życiem pozostaję sceptyczny.
    Przykład:
    - blokowanie furgonetek Pro Life, gdyby nasi byli u władzy, to blokujący by już swoich pojazdów nie mieli,
    - radosne łamanie prawa kończyło by się karami administracyjnymi,
    - squot ze względów pandemicznych by został spacyfikowany,
    - itp...

  • MarianoX napisal(a):
    Oni - przegrywy, my - wygrywy, wysoko kwalifikowani i opłacani specjaliści w wąskich dziedzinach. Wszyscy?
    Proporcje posiadania rodzin poproszę, bo reszta to didaskalia. Natomiast kwestia zarobków to sprawa umowna, dla jednych 750 zł dziennie to zarobki marzeń, dla innych powód do szukania lepszej pracy, a wąska specjalizacja to jak bycie ekspertem od CDS czy CDO na początku roku 2008 ;)

  • KAnia napisal(a):
    los napisal(a):
    Sarmata1.2 napisal(a):
    Karnowski ma rację. Trzebaby zorganizować w polskich miastach mocne manifestacje prolife. Ale niestety, koronawirus jest. Nas rozpędzi policja w 5 minut, nie będą się niuniać jak z tymi satanistami.
    Nie wyjdzie. Oni potrafili wyjść od razu, bez umawiania się. My boimy się covida. I własnych cieni też.
    Nie wierzę w brak umawiania się. Umawianie się trwało tam już co najmniej od ostatnich 2-3 lat, a raczej od 2015 roku. Przecież to masoneria. Była zagranica, teraz jest znowu faza ulicy. Dawid zwyciężył z Goliatem dlatego, że sam wybrał broń.

    Kania absolutnie w punkt.
    Reakcja doskonale przygotowana, kroki zaplanowane i rozpisane na role i głosy.
    Strzelba, która sobie spokojnie wisiała, odpalona swiadomie z perfekcyjnie opracowaną reakcją ulicy
    zagranicy

    Z pierwszym oswiadczeniem Ksiadz abp Gądecki sie pośpieszył.
    Drugie w punkt.
    Kalendarium
    Linkowany przeze mnie wywiad Zolla w którym, komuna ustami swojego sztandarowego konstytucjonalisty informuje, ze wie, że ustawa jest niezgodna.
    Nie mozna jej obronić.
    Ciekawe osoby wnioskodawców
    Doskonale dobrany czas.
    Natychmiastowa reakcja uicy i internetów
    Panienki posługujace sie zawsze linkami afiliacyjnymi porzucaja neutralność i wala w rząd i Kościół z zaskakujacą znajomością rzeczy :)
    Nagłaśnianie postaw kontentych z protestów policjantek .
    (Dwóch, trzech)
    Zagadkowa choroba min Błaszczaka.

    Zostańcie w domu i odmawiajcie rózaniec.



  • posix napisal(a):
    A w Warszawie jak sobie przypomnę jak się zachowywał Nycz przy obronie krzyża to w zasadzie te szturmy widzę bardziej jak swoi przyszli po swego.
    Było napisane:
    -hierarchia kościelna zawsze się władzy trzymała, a PiS traktuje jako chwilową władzę buntu chłopskiego, a jakieś zasady, no są i co z tego?

  • Co ma do tego choroba Błaszczaka? Wojska to nie powinno sparaliżować. On nie król, a dziś to nie barok.
    Położyła na kilkanaście dni z dwie uczelnie wojskowe, ale to też nie problem.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Oni - przegrywy, my - wygrywy, wysoko kwalifikowani i opłacani specjaliści w wąskich dziedzinach. Wszyscy?
    Proporcje posiadania rodzin poproszę, bo reszta to didaskalia. Natomiast kwestia zarobków to sprawa umowna, dla jednych 750 zł dziennie to zarobki marzeń, dla innych powód do szukania lepszej pracy, a wąska specjalizacja to jak bycie ekspertem od CDS czy CDO na początku roku 2008 ;)

    Niektórzy dali sobie radę :P
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):My boimy się covida. I własnych cieni też.
    Nie, to nie tak. To są głównie gołodupcy i osłoną medialną i sądową. Ja mogę przekonać pp Lempart i Suchanow, że błądzą, Margoła takoż, tyle że mnie nie będzie nikt osłaniał medialnie i sądowo, więc moje rodzina idzie pod wodę.
    Na tym polega różnica, więc to nie strach, a kalkulacja.
    tak.
    oraz manifaestacja kontra manifestacja, slogany na tekturach kontra slogany na tekturach to tylko oliwa (benzyna) do ognia lewicowej furii

    niech se manifestują...

    -
    A w Katowicach mają nowego trybuna: Durczoka! Zwyzywał nie tylko PJK, ale stojąc na schodach archikatedry zbluzgał również archibiskupa Wiktora Skworca.
    Oczywiście nie było grupy większej niż pięć osób, to było ponad tysięczna zatomizowana wielogrupa...

  • Scenariusz Kramka jest jawny, nigdy niczego nie ukrywali. Żadne zdziwienie nie powinno mieć miejsca.
  • Czy rząd zamówił brązowe garnitury na miarę? Słyszałem też, że biskupi zmieniają kolor sutann.
  • Berek napisal(a):
    Należy mieć świadomość, że te dzieci "poczęte w wyniku gwałtu" to nie były w większości przypadki sowieckiego sołdata, który z kolegami zaciągnął ofiarę do bramy itd. Większość to są sprawy w związkach z jakimś tam mniej lub bardziej niechcianym stosunkiem, określanym potem mianem gwałtu. Urodzenie takiego dziecka to nie urodzenie człowieka z genami jakiegoś bandziora.
    Przepraszam, jak przez kobitę przeszło dziesięciu ruskich, to jest to "mniej lub bardziej niechciany stosunek" czy można to już określić jako gwałt? Zbiorowy
    kolega @trep pisał o przypadkach teraźniejszych, AD 2020, w kontekście biężaczki TK...
  • romeck napisal(a):
    ..

    -
    A w Katowicach mają nowego trybuna: Durczoka! Zwyzywał nie tylko PJK, ale stojąc na schodach archikatedry zbluzgał również archibiskupa Wiktora Skworca.
    Oczywiście nie było grupy większej niż pięć osób, to było ponad tysięczna zatomizowana wielogrupa...

    szczególy dla chętnych
    https://dorzeczy.pl/kraj/158540/nowa-twarz-protestu-durczok-wzial-udzial-w-feministycznych-rozruchach-troche-za-grubo.html

  • los napisal(a):
    Czy rząd zamówił brązowe garnitury na miarę? Słyszałem też, że biskupi zmieniają kolor sutann.
    Na końcu zmienią orła na strusia w herbie
  • janosik napisal(a):
    los napisal(a):
    Czy rząd zamówił brązowe garnitury na miarę? Słyszałem też, że biskupi zmieniają kolor sutann.
    Na końcu zmienią orła na strusia w herbie
    nie
    głowa w piasku, ale dupa wystaje
    jednak tacy głupi nie są
    1917 chyba jednak rządu nie dotknie
  • A mnie zastanawia to parcie Prezesa na szerokim froncie: do covida i kryzysu gosp. postanowił dołożyć zwierzątka i aborcję... powinien dorzucic jeszcze repolonizację. Perfect storm.
  • janosik napisal(a):
    los napisal(a):
    Czy rząd zamówił brązowe garnitury na miarę? Słyszałem też, że biskupi zmieniają kolor sutann.
    Na końcu zmienią orła na strusia w herbie
    Wg mnie zostawią orła. Zmienią tylko tło z czerwonego na białe.
  • Odnotowuję, że ekipa narodowców od Bąkiewicza i MN znowu pozytywnie zaskoczyła (wcześniej - popierając Dudę mimo milczenia Konfy).
  • polmisiek napisal(a):
    Odnotowuję, że ekipa narodowców od Bąkiewicza i MN znowu pozytywnie zaskoczyła (wcześniej - popierając Dudę mimo milczenia Konfy).
    MN będzie miał pod górkę w tym roku. Jeśli w ogóle się odbędzie.
  • Zaborex napisal(a):
    A mnie zastanawia to parcie Prezesa na szerokim froncie: do covida i kryzysu gosp. postanowił dołożyć zwierzątka i aborcję... powinien dorzucic jeszcze repolonizację. Perfect storm.
    Oczywiście że powinien. A dlaczego nie?
  • Rafał napisal(a):
    Zaborex napisal(a):
    A mnie zastanawia to parcie Prezesa na szerokim froncie: do covida i kryzysu gosp. postanowił dołożyć zwierzątka i aborcję... powinien dorzucic jeszcze repolonizację. Perfect storm.
    Oczywiście że powinien. A dlaczego nie?
    A dlatego, że sił może zbraknąć nawet Prezesowi.
  • Jakby, przestrzegałbym przed ślepym przyjmowaniem założenia, że TK robi wszystko co Ozyrys każe i to w dacie oznaczonej przez Ozyrysa.
    Ktoś sprawdzał, kiedy dana sprawa weszła na wokandę i kiedy ogłoszono termin?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Jakby, przestrzegałbym przed ślepym przyjmowaniem założenia, że TK robi wszystko co Ozyrys każe i to w dacie oznaczonej przez Ozyrysa.
    Ktoś sprawdzał, kiedy dana sprawa weszła na wokandę i kiedy ogłoszono termin?
    Co do tego nie można mieć żadnych wątpliwości.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Jakby, przestrzegałbym przed ślepym przyjmowaniem założenia, że TK robi wszystko co Ozyrys każe i to w dacie oznaczonej przez Ozyrysa.
    Ktoś sprawdzał, kiedy dana sprawa weszła na wokandę i kiedy ogłoszono termin?
    https://www.wprost.pl/kraj/10379890/ustawa-aborcyjna-w-tk-jest-decyzja-trybunalu.html

    wszystko
    głos Zolla z 2011 też był linkowany
  • Najsłodszy jest glos Biedronia, który powtarza , że Kaczyński z biskupami zgotowali piekło kobietom.
    Ciekawam, czy ma na sobie dwie różne słitaśne skarpetki, jakie wdziewał na tylne łapy w Dniu Downa i focił je , by umieścic na instagramie
  • Michał5 napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Jakby, przestrzegałbym przed ślepym przyjmowaniem założenia, że TK robi wszystko co Ozyrys każe i to w dacie oznaczonej przez Ozyrysa.
    Ktoś sprawdzał, kiedy dana sprawa weszła na wokandę i kiedy ogłoszono termin?
    https://www.wprost.pl/kraj/10379890/ustawa-aborcyjna-w-tk-jest-decyzja-trybunalu.html

    wszystko
    głos Zolla z 2011 też był linkowany
    Skoro szampan mroził się ponad dwa lata, a korek wystrzelił po wyborach, to sprawa jest jasna.
  • Nie Kolego Zaborex@ , szmpan mrozi sie zawsze w ekspozyturze Łubianki.
    W ich zamyslach wizja Kaczora Heroda i Kaczora kata kobiet pomieści sie łabach ogłupiałych ludzi.
  • Pojawiło się tu pytanie o pasibrzuchów w kolorowych sukienkach, więc uprzejmie donoszę (hehe), że katowicka kuria odcięła się od Młodzieży Wszechpolskiej, która broniła katowickiej katedry.

    Na taką okoliczność ukuło się chyba w naszych szerokościach geograficznych hasło: "sztandar wyprowadzić!"
    Jak dla mnie pasuje :-?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Jakby, przestrzegałbym przed ślepym przyjmowaniem założenia, że TK robi wszystko co Ozyrys każe i to w dacie oznaczonej przez Ozyrysa.
    Ktoś sprawdzał, kiedy dana sprawa weszła na wokandę i kiedy ogłoszono termin?
    Jaj bym powiedział, że prezesowi to się wszystko kontrolowalnie wymknęło. Kontrolowalnie czyli na zasadzie - a hujtam, coś i tak z tym trzeba będzie zrobić, niech się toczy jak już się uparli.

    Powiem tak, wg mnie Jarosław Kaczyński to nie jest zawodnik, który będzie walczył do końca. Jeżeli sprawy będą przyjmowały zły obrót i nastąpi duże prawdopodobieństwo niemożliwości osiągnięcia celów - zwinie zabawki. Mam tylko nadzieję, że zanim to zrobi rozhuśta totalnie całą piaskownicę. Nawet dla fanu.
  • JORGE napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Jakby, przestrzegałbym przed ślepym przyjmowaniem założenia, że TK robi wszystko co Ozyrys każe i to w dacie oznaczonej przez Ozyrysa.
    Ktoś sprawdzał, kiedy dana sprawa weszła na wokandę i kiedy ogłoszono termin?
    Jaj bym powiedział, że prezesowi to się wszystko kontrolowalnie wymknęło. Kontrolowalnie czyli na zasadzie - a hujtam, coś i tak z tym trzeba będzie zrobić, niech się toczy jak już się uparli.

    Powiem tak, wg mnie Jarosław Kaczyński to nie jest zawodnik, który będzie walczył do końca. Jeżeli sprawy będą przyjmowały zły obrót i nastąpi duże prawdopodobieństwo niemożliwości osiągnięcia celów - zwinie zabawki. Mam tylko nadzieję, że zanim to zrobi rozhuśta totalnie całą piaskownicę. Nawet dla fanu.
    Ja obstawiam, że publikacji nie będzie.
  • JORGE napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Jakby, przestrzegałbym przed ślepym przyjmowaniem założenia, że TK robi wszystko co Ozyrys każe i to w dacie oznaczonej przez Ozyrysa.
    Ktoś sprawdzał, kiedy dana sprawa weszła na wokandę i kiedy ogłoszono termin?
    Jaj bym powiedział, że prezesowi to się wszystko kontrolowalnie wymknęło. Kontrolowalnie czyli na zasadzie - a hujtam, coś i tak z tym trzeba będzie zrobić, niech się toczy jak już się uparli.

    Powiem tak, wg mnie Jarosław Kaczyński to nie jest zawodnik, który będzie walczył do końca. Jeżeli sprawy będą przyjmowały zły obrót i nastąpi duże prawdopodobieństwo niemożliwości osiągnięcia celów - zwinie zabawki. Mam tylko nadzieję, że zanim to zrobi rozhuśta totalnie całą piaskownicę. Nawet dla fanu.
    To się jakoś spina z kolportowaną przez GW i okolice plotką, że kandydatem PiS na RPO miałby być Bartłomiej Wróblewski (jeden z wnioskodawców wiadomego zapytania do TK). Najpierw myślałam, że to taka wrzutka dla podgrzania atmosfery, bo nikt poważny tego nie potwierdził, ale zafrapowało mnie jedno zdanie:

    Według ustaleń „GW” Wróblewski miał przekonać kierownictwo PiS do swojej kandydatury tym, że miałby uzyskać w tej kwestii poparcie senatorów PSL-u. Ludowcy stanowczo dementują te pogłoski.

    Senatorem PSLu, który w zeszłym tygodniu otwarcie wyrażał poparcie dla wyroku TK, jest Jan Filip Libicki, nb. zresztą fanatyczny antypisowiec.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.