Skip to content

No i co qiz ?

145791012

Komentarz

  • Obaj dżentelmeni są z Poznania.
  • O proszę.
  • ferb napisal(a):
    Pojawiło się tu pytanie o pasibrzuchów w kolorowych sukienkach, więc uprzejmie donoszę (hehe), że katowicka kuria odcięła się od Młodzieży Wszechpolskiej, która broniła katowickiej katedry.

    Na taką okoliczność ukuło się chyba w naszych szerokościach geograficznych hasło: "sztandar wyprowadzić!"
    Jak dla mnie pasuje :-?
    Niesamowite to są łazy.
  • Rząd nie będzie zwlekał.
    Wyrok ma być opublikowany jeszcze w tym tygodniu (powtarzam za Karnowskim)
  • Zgodnie z Konstytucją wyroki TK podlegają „niezwłocznemu ogłoszeniu”. Trybunał podjął decyzję w sprawie prawa aborcyjnego w czwartek
  • No i?
  • Bez przesady
  • No tak, zapomniałem, że drukarki igłowe wolno drukują...
  • Zaborex napisal(a):
    No tak, zapomniałem, że drukarki igłowe wolno drukują...
    odrażające
  • KAnia napisal(a):
    Zaborex napisal(a):
    No tak, zapomniałem, że drukarki igłowe wolno drukują...
    odrażające
    Oni mają cały czas wizję PiSu jako siermiężnych partaczy, tandetnych manipulatorów, a elektorat za idiotów. I bardzo dobrze ! Dlatego przegrywają kolejne wybory. Obecność Atanazego tu forum służy wyłącznie temu, żeby sobie ego podbił. On naprawdę uważa, że wszedł do siedliska pisiorskiego i nas celnymi ripostami po kątach rozstawia.

    Szczerze powiedziawszy mam to w dupie. I sugeruję, żebyś ty też miała.
  • JORGE napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    Zaborex napisal(a):
    No tak, zapomniałem, że drukarki igłowe wolno drukują...
    odrażające
    Oni mają cały czas wizję PiSu jako siermiężnych partaczy, tandetnych manipulatorów, a elektorat za idiotów. I bardzo dobrze ! Dlatego przegrywają kolejne wybory. Obecność Atanazego tu forum służy wyłącznie temu, żeby sobie ego podbił. On naprawdę uważa, że wszedł do siedliska pisiorskiego i nas celnymi ripostami po kątach rozstawia.

    Szczerze powiedziawszy mam to w dupie. I sugeruję, żebyś ty też miała.

    Jasne. Po prostu przedawkowałam dziś lekturę cynicznych, plugawych wpisów w necie - i nie zdzierżyłam, gdy zobaczyłam to tutaj.
  • A ja jednak bym ciachnął
  • /admin romeck: Ciach!
    //
  • Niezwłocznie oznacza "bez zbędnej zwłoki" a nie "natychmiast". Żeby to przypominać Atanazemu, który ma wykształcenie prawnicze, o ile dobrze pamiętam...
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    Niezwłocznie oznacza "bez zbędnej zwłoki" a nie "natychmiast". Żeby to przypominać Atanazemu, który ma wykształcenie prawnicze, o ile dobrze pamiętam...
    Zed zszedł.
  • Chyba ekonomiczne. Czyli nie ma żadnego.
  • edytowano October 2020
    Absolwent ekonomii, zadaje w pierwszej pracy takie samo pytanie, jak absolwent politologii, socjologii

    - Z jakim sosem - ostrym czy łagodnym?
  • O ile mnie pamięć nie zawodzi to chyba prawo na UW (dawno temu, chyba z dekadę wstecz, na spotkaniu aktywu warszawskiego rozmawiałem z nim) , chociaż po studiach jakiś czas pracował w bankowości (sekurytyzacja czy coś)
  • JORGE napisal(a):
    Urodzenie dziecka niepełnosprawnego wywraca do góry nogami życie. Dla wielu ludzi jest to ciężar nie do uniesienia, szczególnie tych nowoczesnych.
    To dokładnie tak samo, jak urodzenie dziecka zdrowego. Dokładnie tak samo.

    Różnica jest taka, że w przypadku dziecka chorego dużo trudniej ucieka się od tego ciężaru i odpowiedzialności w sposób, który nie zaburza ego i imidżu.
  • natenczas napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Urodzenie dziecka niepełnosprawnego wywraca do góry nogami życie. Dla wielu ludzi jest to ciężar nie do uniesienia, szczególnie tych nowoczesnych.
    To dokładnie tak samo, jak urodzenie dziecka zdrowego. Dokładnie tak samo.

    Różnica jest taka, że w przypadku dziecka chorego dużo trudniej ucieka się od tego ciężaru i odpowiedzialności w sposób, który nie zaburza ego i imidżu.
    No ale też niejednokrotnie ciężar szybciej się kończy!

    Dziś dobry czas na ustanowienie godnościowego systemu szerokiej opieki społecznej dla rodzin z niepełnosprawnymi dziećmi.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    natenczas napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Urodzenie dziecka niepełnosprawnego wywraca do góry nogami życie. Dla wielu ludzi jest to ciężar nie do uniesienia, szczególnie tych nowoczesnych.
    To dokładnie tak samo, jak urodzenie dziecka zdrowego. Dokładnie tak samo.

    Różnica jest taka, że w przypadku dziecka chorego dużo trudniej ucieka się od tego ciężaru i odpowiedzialności w sposób, który nie zaburza ego i imidżu.
    No ale też niejednokrotnie ciężar szybciej się kończy!

    Dziś dobry czas na ustanowienie godnościowego systemu szerokiej opieki społecznej dla rodzin z niepełnosprawnymi dziećmi.

    Co do porównanie ciężaru dzieci nie ma sensu chyba polemizować. Jak ktoś się chce bawić w taki ping pong.

    A opieka społeczna ? Dziś jest dobry czas żeby zrobić z tego narodu Katolików. Bo patrzę, że jakoś nie wyszło.
  • edytowano October 2020
    E no, teraz wogle słaby jest czas na robienie z kogokolwiek narodu Katolików, ba nawet zwykłych katolików ubywa w rekordowym tempie.

    Najlepsze jest to, że gdyby polazł Kolega z takim postulatem do papieża, to dostałby po łapach.

    Ba, do papieża. Do Kepskich może by Kolega spróbował wyskoczyć? A może do kerownika rządzącej partii konserwatywno-nacjonalistyczno-ultrakatolickiej?

    Jedną mam cichutką nadzieję, że nowy minister oświetlenia coś tam zmieni.
  • Pewnie by go nie wpuścili. Scalfari, to co innego!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    E no, teraz wogle słaby jest czas na robienie z kogokolwiek narodu Katolików, ba nawet zwykłych katolików ubywa w rekordowym tempie.

    Najlepsze jest to, że gdyby polazł Kolega z takim postulatem do papieża, to dostałby po łapach.

    Ba, do papieża. Do Kepskich może by Kolega spróbował wyskoczyć? A może do kerownika rządzącej partii konserwatywno-nacjonalistyczno-ultrakatolickiej?

    Jedną mam cichutką nadzieję, że nowy minister oświetlenia coś tam zmieni.
    Partii aioff shem (ale nie Baaal Shem), ale bez ostatniego człona - marketing Panie
  • Napisano "zabiegajcie o własne zbawienie z bojaźnią i drżeniem"

    - Proszę Wysokiego Sądu Ostatecznego, fakt - źle żyłem, ale to Kaczyński Jarosław....
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Jedną mam cichutką nadzieję, że nowy minister oświetlenia coś tam zmieni.
    Ja nie bardzo, bo wygląda na polityka, który dużo mówi.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.