Skip to content

Co z tym Pospieszalskim?

1202123252628

Komentarz

  • pono w Bułgarji demonstracje, a w Rumunji zakaz wychodzenia z domów dla nie zaszczepionych
  • romeck napisal(a):
    W Nowym Yorku kilometrowy marsz przeciw przymusowym szczepieniom.
    (filmik natwitterze, z pn. 25. października 2021)

    https://twitter.com/disclosetv/status/1452691549020737542?t=nvM43gFg-5R7jvDBMePR9Q&s=19

    I takich marszów i wieców w świecie jest bardzo dużo.

    Strasznie rozbujany świat. Przefrontowany.
    Z tego marszu - antyszczepionkowy Chrystus. Gdyby go Rzymianie nie zaszczepili to by przeżył!

    image
  • Przemko napisal(a):
    romeck napisal(a):
    W Nowym Yorku kilometrowy marsz przeciw przymusowym szczepieniom.
    (filmik natwitterze, z pn. 25. października 2021)

    https://twitter.com/disclosetv/status/1452691549020737542?t=nvM43gFg-5R7jvDBMePR9Q&s=19

    I takich marszów i wieców w świecie jest bardzo dużo.

    Strasznie rozbujany świat. Przefrontowany.
    Z tego marszu - antyszczepionkowy Chrystus. Gdyby go Rzymianie nie zaszczepili to by przeżył!

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Herezja.
  • A u nas zaszczepiona pani przedszkolanka wysłała na kwarantannę całe przedszkole. Nasze przedszkolne dzieci pełne energii siedzą w mieszkaniu i robią niezłą rozrubę, a za oknem piękna złota jesień. Psychika powoli wysiada. Pozostała dwójka chodzi normalnie do szkoły, my do pracy i na zakupy. Gdzie tu logika?
  • kulawy_greg napisal(a):
    A u nas zaszczepiona pani przedszkolanka wysłała na kwarantannę całe przedszkole. Nasze przedszkolne dzieci pełne energii siedzą w mieszkaniu i robią niezłą rozrubę, a za oknem piękna złota jesień. Psychika powoli wysiada. Pozostała dwójka chodzi normalnie do szkoły, my do pracy i na zakupy. Gdzie tu logika?
    qiz i PNi lubią to!
    :/
  • Wątpię że to lubią. Kwarantanna dla samych przedszkolaków nie ma wg mnie sensu. Powinni tylko zamknać przedszkole i koniec. Dzieci i tak nie pójdą do baru, pracy czy na zakupy, tylko do parku lub lasu na spacer. Znacznie bardziej mogliby roznieść chorobę inni domownicy.
  • No, że to dowód na to, że nie ma pandemii, tylko jest zamordyzm, że zasłanianie się jest to (wybiórczo, tu tak, tam inaczej), bez logiki, kowidem dla jakichś tam ruchów totalitaryzmu.

    I w tym akurat rację mają od zawsze, od początku. Tej logiki nie ma od roku ponad.
  • kulawy_greg napisal(a):
    Wątpię że to lubią. Kwarantanna dla samych przedszkolaków nie ma wg mnie sensu. Powinni tylko zamknać przedszkole i koniec. Dzieci i tak nie pójdą do baru, pracy czy na zakupy, tylko do parku lub lasu na spacer. Znacznie bardziej mogliby roznieść chorobę inni domownicy.
    Dzieci pójdą tam gdzie zaprowadzą je rodzice.
  • Nie martwmy się Pospieszalskim. Odnalazł się w działalności stowarzyszenia PSNLiN.
    image
  • I tradycyjne pytanie: był on śpiochem czy teraz mu odbiło?
  • trep napisal(a):
    I tradycyjne pytanie: był on śpiochem czy teraz mu odbiło?
    Jego nawrócenie, po tragedii śmierci dziecka, wydaje mi się prawdziwe.
    A potem uwierzył w swoją wielkość medialnego guru (w sumie wielki sukces z kiedyś grajka/muzyka).

    Porównuję często historie takich nawróceń do również nawróconego Irka Dudka (rawa blues festiwal jest w dwudziestce najbardziej prestiżowych festiwali na świecie, i największy indoor).


    A strona →psnlin.pl ciekawa, poczytałem. I tym bardziej zostaję po stronie "kowidian".

  • trep napisal(a):
    I tradycyjne pytanie: był on śpiochem czy teraz mu odbiło?
    Tak ja pisze Romeck, osiągnięcie pewnej pozycji, rozpoznawalności - szkodzi. Niszczy ludzi. Dlatego chyba lepiej nie ryzykować.

  • Pospieszalskiego po raz pierwszy zauważyłem, jak prowadził programy, w których występowali np. Wolniewicz, Terlikowski i Sakiewicz. Dawno, dawno temu. Potem pozbyłem się telewizora, ale przez internet dowiedziałem się, że robił film o katastrofie Lecha Kaczyńskiego -- pokazywali znicze i pijaną młodzież atakującą modlące się staruszki. No ale nigdy nie dorosłem do tego stadium, żeby się interesować co się z owym Pospieszalskim dzieje. No i teraz dowiedziałem się, że niektórzy i że jest ich niemało jednak do tego stadium dorośli i że teraz boli ich, że mu ufali, chociaż na to nie zasługuje. Przykre, ale tak to jest z osobistościami medialnymi.
  • edytowano November 2021
    (Tutaj wstawię, bo bardziej pasuje.)

    Często rano leci mi w kiosku Radio Chrystusa Króla z Łodzi, czyli tuba PSSX (lefebrystów). Czyli antyszczepionkowcy i antypapieżowi.

    radióffka: pt. 19. XI.

    o komunikacie konferencji biskupów USA: "... konferencja jest zdominowana przez mniejszość biskupów-bergolian ...
    ... mają poparcie papieża, który namawia do fałszywego posłuszeństwa /prezbiterzy mają się zaszczepić albo będą odsunięci od posług/ ...


    Była również kolejna relacja ze spotkania →norymberga2.pl oraz → corona-ausschuss.de

    "Czy jesteśmy Polakami, czy Niemcami, czy Rosjanami, mimo trudnych zaszłości, jesteśmy dziś razem..... /blablabla, nowy światowy autorytarny rząd czipujący ludzi w świecie "pandemii"/

    ---
    Oczywiście audycje okraszane Aniołem Pańskim, porannymi Godzinkami i modlitwami...


    ---
    Aaa dlatego tutaj, bo wydaje mi się że środowiska tradycji w diecezjach 'bergoliowskich' (w Polsce), to podobnie myślący, od Dexa do PNi (którego podczytuję na FB)

  • .
    romeck napisal(a):
    Aaa dlatego tutaj, bo wydaje mi się że środowiska tradycji w diecezjach 'bergoliowskich' (w Polsce), to podobnie myślący, od Dexa do PNi (którego podczytuję na FB)

    Tak, oceniając przynajmniej po kapłanach i otoczeniu będących na socjal-mediowych radarach (choć chciałoby się wierzyć że grupa widoczna to nie grupa reprezentatywna).
    Jest jakiś żal i rozczarowanie obserwując ewolucję osób dobrze zapowiadających się parę lat temu.
    Radykalizacja postępuje, a wyjście z niej, przy zainwestowanych zasobach emocjonalnych i przy określonym poziomie miłości własnej, nie wiem czy jest możliwe.
  • Szię zastanawiam czy istnieje jakiś tradsowy ksiądz bez soszl media taki działający tylko słowem mówionem i peedzymy drukowanem na papierze. Taki pleban tradycyjnie tradycyjny, może nie zacofany ale działający tylko poza szeroko pojętym wirtualem.
    Zaskakujaco wielu tradsów świeckich i konsekraowanych jest na FB, YT itd. gdzie rozsiewa swoje "intelektualne" miazmaty maskując je uwielbieniem dla litrurgii po łacinie.
  • edytowano November 2021
    Wielu rzekome zamiłowanie do tradycyjnej liturgii służy jedynie do zalegendowania, wśród virtual-tradsów jest silna reprezentacja skrajnych liberałów i indywiduów odczuwających tzw. miętę do post(?)sowieckiej Rosjii.
  • edytowano November 2021
    natenczas napisal(a):
    .
    romeck napisal(a):
    Aaa dlatego tutaj, bo wydaje mi się że środowiska tradycji w diecezjach 'bergoliowskich' (w Polsce), to podobnie myślący, od Dexa do PNi (którego podczytuję na FB)

    Tak, oceniając przynajmniej po kapłanach i otoczeniu będących na socjal-mediowych radarach (choć chciałoby się wierzyć że grupa widoczna to nie grupa reprezentatywna).
    Jest jakiś żal i rozczarowanie obserwując ewolucję osób dobrze zapowiadających się parę lat temu.

    Radykalizacja postępuje, a wyjście z niej, przy zainwestowanych zasobach emocjonalnych i przy określonym poziomie miłości własnej, nie wiem czy jest możliwe.
    To jest opis... sekty (emocjonalnej). :/

  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Szię zastanawiam czy istnieje jakiś tradsowy ksiądz bez soszl media taki działający tylko słowem mówionem i peedzymy drukowanem na papierze. Taki pleban tradycyjnie tradycyjny, może nie zacofany ale działający tylko poza szeroko pojętym wirtualem
    Wydaje mi się, że "mój", kiedyś w Bytomiu, od kilku lat w Gliwicach. Może trochę dlatego, że rocznik 1970, a trochę, że jednocześnie jest w sądzie biskupim (od "rozwodów"; jest/był?).

    ks. Jarosław Steczkowski.


  • A tymczasem Pospieszalski zaniemógł.
    Niestety, raczej rozumu to nie przywróciło...
    https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jan-pospieszalski-zakazony-kornawirusem-leczy-sie-amantadyna
  • edytowano November 2021
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Szię zastanawiam czy istnieje jakiś tradsowy ksiądz bez soszl media taki działający tylko słowem mówionem i peedzymy drukowanem na papierze. Taki pleban tradycyjnie tradycyjny, może nie zacofany ale działający tylko poza szeroko pojętym wirtualem.
    Zaskakujaco wielu tradsów świeckich i konsekraowanych jest na FB, YT itd. gdzie rozsiewa swoje "intelektualne" miazmaty maskując je uwielbieniem dla litrurgii po łacinie.
    Do poczytania to koledzy polecali księdza Jarosława https://www.tapatalk.com/groups/pismejker/po-yteczne-nauki-x-jarka-t6571.html
  • Padre Jarek na propsie.
  • Myli feudalizm z niewolnictwem, ale to w sumie drobiazg wobec bardzo wartościowej całości.
  • krzychol66 napisal(a):
    A tymczasem Pospieszalski zaniemógł.
    Niestety, raczej rozumu to nie przywróciło...
    https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jan-pospieszalski-zakazony-kornawirusem-leczy-sie-amantadyna
    Leczy się amantadyną a mógł łoczydłem apulijskim, byłoby bardziej eko.https://geekweek.interia.pl/nauka/news-roslinny-lek-antywirusowy-hamuje-namnazanie-sars-cov-2-z-95-,nId,5663294
  • Pospieszalski na pewno odetchnął kiedy znowu mógł być anty. Dla większości ludzi prawicy bycie prorządowym, propaństwowym jest arcytrudne. Niewykonalne na dłuższą metę.
  • edytowano December 2021
    No to ja chyba nie jestem "z prawicy". Bo po tylu latach bycia (z małymi przerwami) anty- w 2015 roku odetchnąłem, że już wreszcie nie muszę.
  • Już na forum niejednokrotnie zauważono, że niektórzy odczuwają przemożny przymus bycia w wiecznej opozycji.

  • Brzost napisal(a):
    No to ja chyba nie jestem "z prawicy". Bo po tylu latach bycia (z małymi przerwami) anty- w 2015 roku odetchnąłem, że już wreszcie nie muszę.
    Nie jesteś. Mało kto tutejszy jest. Dokonaliśmy tutaj zbiorowej apostazji prawicowej.
  • edytowano December 2021
    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.