Skip to content

Fajny film dzisiaj widziaaaaa...

17810121377

Komentarz

  • Ja zaś polecę "Pierwszą gwiazdkę". Głównie tym, co mają nieletnie dzieci.

    http://www.filmweb.pl/film/Pierwsza+gwiazdka-2017-757673

    Film ma wiele zalet, przede wszystkim nie ma żadnego srania w banie o magii zimowych świąt, tylko jest to dość rzetelna i na faktach oparta opowieść o Narodzeniu, ze Zwiastowaniem, a głównie o drodze do Betlejem. Bluźnierstw nie stwierdziłem. Ałtor trochę od siebie dodał, osiołek ukradziony Shrekowi itd. Nie ma natomiast tego disneyowskiego tricku z humorem pół dla dzieci, pół dla dorosłych, więc trzeba to trochę wliczyć jako poświęcenie dla lerigijnego wychowania młodzieży młodszej.

    Wsio taki - polecam!

  • Potwierdzam - wnuki wyszły zachwycone. Ich tata, o dziwo - również.
  • Trailer fajny, ale nie grają w lokalnym kinie tylko w sieciówkach (w Krakowie) więc raczej poczekam na wersję online.
  • Dzieki wielkie za ta Gwiazdke!
  • Najnowsze Gwiezdne Wojny. Niczego dobrego po nich się nie spodziewałem, poszedłem bo znajomi szli. Ale że zobaczę aż takie gówno ? Pieprzony produkt marketingowy, bez scenariusza, bez minimalnej chociaż logiki, durny komiks niestrawny nawet dla dzieciaków (przed seansem, z poprzedniego, wychodził taki 9-10 letni gdzieś chłopczyk i mówił, mama ale te Gwiezdne Wojny to słabe). Dno. Jedynie co się zgadza to pewnie kasa ...

  • Ignatz dzięki. Zabrałem dzieciaki na Pierwszą Gwiazdkę. Wspaniały, poruszający film o Bożym Narodzeniu. Polecam
  • JORGE napisal(a):
    Najnowsze Gwiezdne Wojny. Niczego dobrego po nich się nie spodziewałem, poszedłem bo znajomi szli. Ale że zobaczę aż takie gówno ? Pieprzony produkt marketingowy, bez scenariusza, bez minimalnej chociaż logiki, durny komiks niestrawny nawet dla dzieciaków (przed seansem, z poprzedniego, wychodził taki 9-10 letni gdzieś chłopczyk i mówił, mama ale te Gwiezdne Wojny to słabe). Dno. Jedynie co się zgadza to pewnie kasa ...

    To dziwne, bo przecie Gwiezdne Wojny część 3,5 były niezłe. I mroczne.

    Z kolei część 7 to pastisz części 6, która z kolei była pastiszem części 4, więc nie bałdzo wyszła. Rey to była kolejna disneyowska księżniczka itd. Ale rozumiem, że da się spieprzyć jeszcze bardziej?
  • 7 cześć była całkiem fajna. Przede wszystkim przez wolniejsze tempo w porównaniu ze współczesnymi filmami i panoramiczne kadry.
  • Wildcatter napisal(a):
    True Detective pierwsza seria, jest jeszcze druga i trzecia, ale nie widzialem.
    Już myślałem, że coś mnie ominęło.. Więc prostuję - są tylko 2 sezony. Dalej nie pociagneli. M.s.z. (teoria spisku) trochę za grube tematy i odpowiedniki czarnych charakterów w realu trochę się spietrały i wymusili koniec.
  • Sezon Czy będzie, pewnie w przyszłym roku, daty na razie brak. Ale będzie na pewno. Na razie obsadzone dwie główne role.

    http://deadline.com/2017/11/true-detective-carmen-ejogo-cast-season-3-hbo-anthology-series-1202211422/
  • alcor napisal(a):
    Wildcatter napisal(a):
    True Detective pierwsza seria, jest jeszcze druga i trzecia, ale nie widzialem.
    Już myślałem, że coś mnie ominęło.. Więc prostuję - są tylko 2 sezony. Dalej nie pociagneli. M.s.z. (teoria spisku) trochę za grube tematy i odpowiedniki czarnych charakterów w realu trochę się spietrały i wymusili koniec.
    Niemożliwe, nie takie tematy były poruszane w amerykańskim popkalczerze bez problemu. Kasa, i tyle.
  • edytowano December 2017
    Ogladamy z córką (13 lat) serial Stranger Things:

    C: Chciałabym być w Ameryce w latach osiemdziesiątych...
    Ja: Ja też... chciałem w latach osiemdziesiątych

    **** milczenie
    C: A w dziewięćdziesiątych?
    Ja: Też chciałem być...
    C: Ja też bym chciała...

    **********
    Ja: A teraz byś chciała?
    C: Teraz to już nie... a ty?'
    Ja: Ja też nie..
  • A tak przy okazji, ze córka meczy mnie żebym jej znajdywał fajne filmy z lat 80tych to znalazłem taki: "Stań przy mnie"

    http://www.filmweb.pl/film/Stań+przy+mnie-1986-9740

    Dziwne jak wciągnął ją też hipisowski film o św. Franciszku "Piesń słoneczna" Zefirellego
  • Mieliśmy iść na Pierwszą Gwiazdkę ale się najmłodszy pochorował i ostatecznie trafiliśmy że starszymi na Gwiezdne wojny. Ublagali mnie żebym ich zabrał na Kej Lorena. Chłopcy mówią że za dużo gadki odjechanej , jakieś psychologiczne gadki w stylu Pani domu zrobione w wersji hard core. Pół filmu się ewidentnie nudziło, dobrze że mieliśmy naczosy, popcorn (bierzcie ten karmelowy, polecam), cole i nesti. Czy warto iść na film? Chyba tak, żeby zaspokoić ciekawość i na oglądać się laserów, statków kosmicznych, sztyrmowców i wybuchów.
    Film z gatunku:
    Obejrzeć i zapomnieć, a jak nie obejrzysz to nic straconego.
  • W VIII części Starych Warsów nayprzednieysze było to, jak się Leja z kamandą uważali za Iskrę z Polski i w imię tego chowali się po ostatnich kosmicznych krzaczorach, byle tylko Iskra z Polski nie zagasła. Tak było. Cheba z 17 razy powtórzyli, że są Iskrą z Polski i że na razie się czają, ale z czasem podpalą świat.
  • marniok napisal(a):
    Obejrzeć i zapomnieć,
    O, też dzisiaj byłem i mam identyczne odczucie. Przy tym niestety była wersja z dubbingiem, a one brzmią jak gdyby były dla debili. Nie wiem czemu, ale strasznie mnie denerwują.

  • Pop corn w kinie powinien byc zakazany z uwagi na zapach i halas, ja mialem piwo i star wars byl ok.
  • Nie film byl dobry tylko alkohol znieczula......
  • Popcorn to jest glowny powod, dla ktorego pojawiam sie w kinie. Filmy to sobie moge w domu ogladac
  • Nigdy więcej nie pójdę na żadne Gwiezdne Wojny. Gdyby to był jakiś niszowy film i bym niechcący go obejrzał to jakoś bym przeżył. Ale to jest najbardziej chodliwa i reklamowana seria w historii kina. Mają potężny budżet a ludzie pójdą na pewno, więc wcale nie muszą aż tak dopasowywać się do widza. Mogli zrobić coś wyjątkowego a kolejny raz zrobili gówno.
  • JORGE napisal(a):
    wcale nie muszą aż tak dopasowywać się do widza.
    Tosz i do Kulegi sie nie dopasali. O cusz tedysz Kuledze maszerywa?

  • kulawy_greg napisal(a):
    Trailer fajny, ale nie grają w lokalnym kinie tylko w sieciówkach (w Krakowie) więc raczej poczekam na wersję online.
    Cud, miesiąc po premierze zaczęli grać w lokalnym kinie, więc od razu uderzyłem tam z dziećmi - film rzeczywiście fajny (Pierwsza Gwiazdka).
  • Na TVP 1 dobry film rosyjski. "Metro". Katastroficzny. Dobre kino.
  • jak obejrzeć JUlie i Julia?
    nie ma na vod, a za granicą chcą od razu kartę kredytową
  • christoph napisal(a):
    jak obejrzeć JUlie i Julia?
    nie ma na vod, a za granicą chcą od razu kartę kredytową
    jest na chomiku. Jak nie masz konta, to sms za 5 zł.
  • dzięki Ciri!
  • christoph napisal(a):
    dzięki Ciri!
    :)
  • christoph napisal(a):
    jak obejrzeć JUlie i Julia?
    nie ma na vod, a za granicą chcą od razu kartę kredytową
    https://zalukaj.com/zalukaj-film/3167/julie_i_julia_julie_amp_julia_2009_1_2.html
  • marniok napisal(a):
    Na TVP 1 dobry film rosyjski. "Metro". Katastroficzny. Dobre kino.
    Bardzo ciekawy ze względów kulturowych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.