Skip to content

Fajny film dzisiaj widziaaaaa...

1151618202177

Komentarz

  • Film powinien Wam działać - znajomym z pracy działa.
    Otworzyć w Chromie (w explorerze coś nie chce się ładować strona poprawnie) i można dać pełny ekran.
    W Firefoxie film działa, ale pełny ekran filmu nie.
  • W Firefoxie film działa, ale pełny ekran filmu nie.
    Nie działa tylko przycisk "Fullscreen". Prawy przycisk myszy na filmie -> Tryb pełnoekranowy i działa.
  • o, dobrze wiedzieć:)
  • Już nie działa.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • aaaa, to Solorz!
  • AnnaE napisal(a):
    Już nie działa.
    Jak nie działa jak działa?
    Przed chwilą sprawdzałem.
  • explore Poland!
    Mamy wysyp naprawde dobrych, zgrabnie i sprawnie zrobionych filmow o Polsce. Serce sie raduje.
  • TecumSeh napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    Już nie działa.
    Jak nie działa jak działa?
    Przed chwilą sprawdzałem.
    Nie wiem czemu. Wyświetla mi take cuś:
    "Błąd
    Przepraszamy. Taka strona nie istnieje lub pojawił się chwilowy problem z jej wyświetleniem. Polecamy próbę odświeżenia strony."
    Odświeżanie nie pomaga.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • u mnie film "Niepodległa" śmiga
    wyskakuje mi m.in. niebieskie okienko Preview in new window, klikam i wuala
    masz tak @AnnaE?
    ewentualnie czekaj do jutra, na tvp1 o 17.25 będzie film leciał
  • @polmisiek wiesz jak to zripować do pliku?
  • edytowano November 2018
    Link od Tecum dziala b. dobrze. Problem Anny wyglada mi na jakis problem z polaczeniem i netem...
    edit. pomylilo mi sie ze sciaganiem ze strony. Ja nagrywam z tv na pendrivea. Format pliku mozna zmienic w programach do tego
  • edytowano November 2018
    marniok napisal(a):
    u mnie film "Niepodległa" śmiga
    wyskakuje mi m.in. niebieskie okienko Preview in new window, klikam i wuala
    masz tak @AnnaE?
    ewentualnie czekaj do jutra, na tvp1 o 17.25 będzie film leciał
    Nie mam tak. Mam, jak wyżej opisałam, ale ja próbuję na telefonie :(
    Że dziś będzie, to wiem, ale ja chciałam jeszcze, jeszcze i jeszcze :)
    Za każdym razem dojrzałam coś nowego, bo ciągle mi coś umyka.
    Film rzeczywiście jest bardzo "gęsty" i mózg mój nie jest w stanie za jednym razem zapamiętać wszystkiego, a szkoda.

    Może wklej mi tu linka bezpośrednio do filmu?
    Może nie mam jakiejś aplikacji :(


    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • TecumSeh napisal(a):
    @polmisiek wiesz jak to zripować do pliku?
    priv
  • Dziś o 23.45 na tvp1 dokument o Wieniawie. Późno, ale warto.
  • Przed chwilą w TVP 2 dokument „Wolna Rzeczpospolita Łupkowska” o internowanych w zakładzie karnym w Łupkowie.
    Z pewnością nie jest to kategoria "fajny film". Mnie bardzo poruszył i to pomimo braku jakichś specjalnie dramatycznych scen. Nie musiały być. Ilekroć wracam do tamtego 13 grudnia, telepie mną bezsilna wściekłość.

    Film polecam.
    https://wpolityce.pl/historia/425182-wolna-rzeczpospolita-lupkowska-wazny-film-o-solidarnosci
  • "Ślepnąc od świateł" - jeżeli ktoś chce naprawdę zobaczyć jak wygląda świat przestępczy to właśnie w tym serialu jest to zrobione ... genialnie. Patologiczna strona Warszawy, z paroma świetnym rolami. Znałem paru debili tego typu, na zasadzie że koledzy z podwórka, ze szkoły się stoczyli i co jakiś czas, gdzieś się nasze drogi niechcący skrzyżowały. Te same gadki, ten sam styl zachowania, ten sam obłęd, postać odgrywana przez Frycza wzbudza we mnie lęk (byłem w sytuacjach kiedy takiego czuba musiałem uspokajać, żeby nie skatował ludzi). Bardzo mocny serial.
  • JORGE napisal(a):
    "Ślepnąc od świateł" - jeżeli ktoś chce naprawdę zobaczyć jak wygląda świat przestępczy to właśnie w tym serialu jest to zrobione ... genialnie. Patologiczna strona Warszawy, z paroma świetnym rolami. Znałem paru debili tego typu, na zasadzie że koledzy z podwórka, ze szkoły się stoczyli i co jakiś czas, gdzieś się nasze drogi niechcący skrzyżowały. Te same gadki, ten sam styl zachowania, ten sam obłęd, postać odgrywana przez Frycza wzbudza we mnie lęk (byłem w sytuacjach kiedy takiego czuba musiałem uspokajać, żeby nie skatował ludzi). Bardzo mocny serial.
    A propos. Człowiek Warga jest skrajnym lewusem i przyzdvpasem Owsiaka, ale hołd temu "Ślepnącu" złożył pierwszorzędny.



  • "Dom z papieru". Hiszpański serial. W założeniu genialny plan Profesora napadu stulecia na Mennice Królewską w Hiszpanii. Dobrze i sprawnie zrobiony. Da się oglądać i trzymie w napięciu. Rozgrywka szachów pomiędzy Panią inspektor z osobistymi problemami a szefem grupy najemników, z zakładnikami w tle oraz z Moskwą, Helsinkami, Tokio, Rio, Berlinem, Oslo, Denver i Nairobi w rolach głównych.
    Polecam.
  • "Bates motel".
    Trochę ciemny, momentami mroczny serial w serwisie Netflix. Matka i syn i dziwne wydażenia z ich udziałem. Amerykańska prowincja pełna tajemniczych ludzi i układów miedzy ciemnymi interesami, policją, władza i zwykłymi ludźmi. Dobrze się ogląda, już wydaje się że fabuła zmierza do wyczerpania a tu nagle fiokołek i wszystko stoi na głowie. Trup ściele się gęsto ale nie ma rzeźni, jest temat seksualny ale nie ma golizny choć temat podjęty w tej materii jest powiedzmy wprost - chory. Relacje pomiędzy bohaterami bardzo skomplikowane i kontrowersyjne.
    Znakomita gra aktorska głównych bohaterów, matki i syna.
    Polecam.
  • Brzmi jak prequel "Psychozy".
  • Norman Bates
  • Only You (Tylko ty) - na cda. Właściwie powinno się to wpisać w "Na poprawę nastroju". Komedia romantyczna z pięknymi kadrami Rzymu, a atutem filmu jest urocza Marisa Tomei - laureatka Oscara za rolę w Wujaszku Vinnie.


  • Tomasz Baginski kręci własną wersję "Wiedzmina".imagehttps://youtu.be/fh3ulDFlBnU
  • .
    SigmundvonBurak napisal(a):


    Tomasz Baginski kręci własną wersję "Wiedzmina".imagehttps://youtu.be/fh3ulDFlBnU
    to chyba w dziale "humer"?


  • aha! haha
  • SigmundvonBurak napisal(a):


    Tomasz Baginski kręci własną wersję "Wiedzmina".imagehttps://youtu.be/fh3ulDFlBnU

    Czy to ten sam facet?
  • Coś dla fanów powojennego polskiego filmu. Dokument o jednej z najpiękniejszych polskich aktorek - Teresie Tuszyńskiej i o tym, co ją zniszczyło. Jak wszyscy, znałam jej twarz, ale nie znałam jej historii. Obejrzałam z zainteresowaniem.
  • Polecam "The highwaymen". Jest na cda. Oparty na faktach film o dwóch emerytowanych Strażnikach Teksasu, którzy dopadli nieuchwytną parę słynnych morderców Bonnie i Clyde'a. Dobre role Kostnera i (zwłaszcza) Harrelsona.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.