Skip to content

Fajny film dzisiaj widziaaaaa...

1313234363777

Komentarz

  • edytowano February 2022
    nosz, kurde, @rozum, nie rozwalaj i "bądź poważny". To jest wątek o filmach.


    JORGE napisał "normalnego życia", a nie "niemoralnego chodzenia".



  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    zrobiłem wszystko co mogłem (...)" jest "trochę" niepoważne.
    Bardzo poważne.

  • W kinach nadal ograniczenia miejsc?
  • Nawet jeśli nie, to repertuar ogranicza frekwencję. To się nazywa troska o zdrowie społeczne.
  • los napisal(a):
    Nawet jeśli nie, to repertuar ogranicza frekwencję. To się nazywa troska o zdrowie społeczne.
    Repertuar teatralny w Warszawie już od wielu lat troszczy się o zdrowie społeczne ;-)
  • Brzost napisal(a):
    los napisal(a):
    Nawet jeśli nie, to repertuar ogranicza frekwencję. To się nazywa troska o zdrowie społeczne.
    Repertuar teatralny w Warszawie już od wielu lat troszczy się o zdrowie społeczne ;-)
    W Krakowie takoż

    -Dzień dobry, chciałam kupić bilet na (...) ...momencik mam pytanie czy podczas spektaklu ze sceny pdają wulgaryzmy*?
    -Tak
    - To dziekuję

    *jesli nie pytamy o goliznę i 85% repertuaru odpada.

    Kontrowersyjne "Dziady" ze Słowackiego były tak mizerne, że ich kontrowersyjność to "pchełka-migiełka-drobiażdżek.
  • Zasadniczo przestałem chodzić do teatru w Krakowie ok roku 2010 z uwagi na to że ukułem wtedy żart: "nie chodzę do klubów go-go, ale chodzę do teatru, z grubsza na jedno wychodzi".
    Choć tak naprawdę nie wychodziło na jedno - w teatrze częściej byli nieprzesadnie ubrani panowie.
    A sztuki.. no cóż, wtedy dołowały (licząc od ok 2005r), a potem to już nie wiem, bo mnie to przestało interesować.
    Teatr telewizji kiedyś, jak jeszcze był, trzymał poziom.
  • Przemko napisal(a):
    W kinach nadal ograniczenia miejsc?
    Na sali było 8 osób.
  • los napisal(a):
    Nawet jeśli nie, to repertuar ogranicza frekwencję. To się nazywa troska o zdrowie społeczne.
    No niestety. Chodzę do kina parę razy w roku, za tydzień pójdę na "Śmierć na Nilu", bo w październiku płynąłem takim rejsem i chcę sobie przypomnieć rewelacyjne widoki (polecam taką formę zwiedzenia Egiptu), ale później już sobie daruję kino ...
  • Mała żonka właśnie dziś zaprosiła mnie do kina... ;) (Wolę do kawiarni/pubu, ale cóż...)
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Nawet jeśli nie, to repertuar ogranicza frekwencję. To się nazywa troska o zdrowie społeczne.
    No niestety. Chodzę do kina parę razy w roku, za tydzień pójdę na "Śmierć na Nilu", bo w październiku płynąłem takim rejsem i chcę sobie przypomnieć rewelacyjne widoki (polecam taką formę zwiedzenia Egiptu), ale później już sobie daruję kino ...
    Poprzednia ekranizacja "Śmierci na Nilu" z lat 70-tych była znakomita
  • Która poprzednia?
  • edytowano February 2022
    Ta z 1978 z Peterem Ustinovem, Bette Davis, Davidem Nivenem i Mią Farrow

    Świetną ekranizacją "10-ciu nierosłych AfroAfrykanów" jest serial z 2015 z Charlesem Dance w roli głównej. Polecam.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    los napisal(a):
    Nawet jeśli nie, to repertuar ogranicza frekwencję. To się nazywa troska o zdrowie społeczne.
    Repertuar teatralny w Warszawie już od wielu lat troszczy się o zdrowie społeczne ;-)
    W Krakowie takoż

    -Dzień dobry, chciałam kupić bilet na (...) ...momencik mam pytanie czy podczas spektaklu ze sceny pdają wulgaryzmy*?
    -Tak
    - To dziekuję

    *jesli nie pytamy o goliznę i 85% repertuaru odpada.

    Kontrowersyjne "Dziady" ze Słowackiego były tak mizerne, że ich kontrowersyjność to "pchełka-migiełka-drobiażdżek.

    Mamy trochę znajomych, co chodzą do teatru (nie wiem po co) i oni mówią, że jes jeszcze gorzej. Aktorzy w przerwach między wypowiadanymi kwestiami dowcipkują sobie z PiS i z Glińskiego.
  • Aktor gadający własnym tekstem? To zaiste musi być okropne.
  • Głodem ich.
  • Glina nie pozwoli.
  • Wiem, wiem :(
  • Nareszcie! Znaleźli idealnego Reachera. Zapomnijmy o Tomie Cruise. Alan Ritchson jest Reacherem. Serial zebrał bardzo pozytywne recenzje, Ritchson - wręcz entuzjastyczne.
  • Facet przeszedł obronną ręką jako normalny bohater przez groteskową sieczkę jaką był serial Blood Drive kilka lat temu. Od tamtej pory wiedziałem, że jego czas nadejdzie.
  • loslos
    edytowano February 2022
    Mania napisal(a):
    Nareszcie! Znaleźli idealnego Reachera. Zapomnijmy o Tomie Cruise.
    Nie tak łatwo :(
  • Wprawdzie nie znam aktorstwa rzeczonego dryblasa ale Cruise w "JK Jednym strzałem" zagrał zgrabnie.
    A może to po prostu dobre kino
  • Cruise nie jest złym aktorem ale u Reachera jego warunki fizyczne odgrywają ważną rolę a Mapother ich nie ma. Sam Child o tym mówił.
  • W książkach być może ale film ma swoją magię, która czyni ludzi wielkimi.
  • Brzost napisal(a):
    los napisal(a):
    Nawet jeśli nie, to repertuar ogranicza frekwencję. To się nazywa troska o zdrowie społeczne.
    Repertuar teatralny w Warszawie już od wielu lat troszczy się o zdrowie społeczne ;-)
    Kedyś zadzwoniłem do znajomego krytyka teatralnego i go pytam, co warto obejrzeć. Ten zaczał wymieniać kolejne teatry i wzdrygać się na myśl o spektalach, poczem podsumował: "A idźcież kmotrze lepiej do kina!"
  • Podobnie jes z łódzką fisharmonią. I nie jes to jedynie moje zdanie, lecz i wielu znajomych melomanów cieszących się, że nie będę musieli zaprzestać unikania zgromadzeń. I to od lat.

    A jakeś 30 lat temu repertuar był gitowy. Wiem, gdyż chodziłem na wszystkie koncerty, na niektóre nawet dwa razy, gdyż koleżanka śpiewała w chórze i dawała mi darmowe bilety.
  • Obecnie każdem jeden reżyser tetralny zagrzewa zespół komediantów okrzykami:

    - Wincyj golizny, blużnierstw, bluzgów oraz jobów!
  • MarianoX napisal(a):
    Obecnie każdem jeden reżyser tetralny zagrzewa zespół komediantów okrzykami:

    - Wincyj golizny, blużnierstw, bluzgów oraz jobów!
    Ale to w ramach sztuki czy mobbingu?
  • MarianoX napisal(a):
    Obecnie każdem jeden reżyser tetralny zagrzewa zespół komediantów okrzykami:

    - Wincyj golizny, blużnierstw, bluzgów oraz jobów!
    Ja się tylko zastanawiam kogo to jeszcze szokuje, czyją uwagę przyciaga, kto katarzisy przeżywa na tych sztukach?!?!?!?
  • edytowano February 2022
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Obecnie każdem jeden reżyser tetralny zagrzewa zespół komediantów okrzykami:

    - Wincyj golizny, blużnierstw, bluzgów oraz jobów!
    Ja się tylko zastanawiam kogo to jeszcze szokuje, czyją uwagę przyciaga, kto katarzisy przeżywa na tych sztukach?!?!?!?
    Widownia jest tożsama z widownia "kabaretów". I niestety schlebianie najniższym gustom jest opłacalne. Bilety w stolnicy do
    teatrów są drogie a i tak ciężko je dostać. Niektóre firmy w ramach Tim bildingu przywożą amatorów tej sztuki autokarami. Wiem bo mieszkam obok teatru, niestety :-(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.