Skip to content

Fajny film dzisiaj widziaaaaa...

1363739414277

Komentarz

  • Widziałem kilka filmów ale ostatnio przede wszystkiem oglądam trajlery i nie mogę się nachwalić. W trajlerach nie ma dłużyzn a głupoty kończą się tak szybko, że człowiek nie zdąży się zdenerwować. Jak porównuję film i jego trajler, to w 9 na 10 przypadków trajler jest dużo lepszy. I jaka to oszczędność czasu i pieniędzy! Polecam.
  • los napisal(a):
    oglądam trajlery i nie mogę się nachwalić.
    Do tego na angielskiej Wiki w haśle filmu dają z reguły "Plot", taką esencję scenariusza ze wszystkimi spojlerami kto zabił a kto uciekł. Najwyżej kilka minut czytania i jeśli o coś w filmie chodzi to tam najłatwiej się dowiedzieć o co.

  • Po co komu ta wiedza?
  • trep napisal(a):
    Po co komu ta wiedza?
    Uzupełnienie do trajlera. Tam też nie ma dłużyzn.
  • Jeszcze lepsze są same tytuły. Jeszcze mniej dłużyzn. Chociaż są wyjątki, np. "Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Hellbound, Flesh-Eating Subhumanoid Zombified Living Dead, Part 3"
  • edytowano July 2022
    W_Nieszczególny napisal(a):
    Jeszcze lepsze są same tytuły. Jeszcze mniej dłużyzn. Chociaż są wyjątki, np. "Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Hellbound, Flesh-Eating Subhumanoid Zombified Living Dead, Part 3"
    Autora tego konkretnego filmu tłumaczy fakt, że ów obraz był kompilacją jego poprzednich dzieł :)
  • edytowano July 2022
    Złapałem córkę (18 l.) jak kitrała Harnasia (!!!) w łóżku. Mówię: nie musisz kitrać jesteś przecież dorosła ale... (nastapiła przemowa o szkodliwości picia piwa przez młode kobiety.)
    - Ale przecież sam zachwycałeś się, że w tym czeskim filmie bohaterka wypijała duszkiem wielki kufel piwa. "Wspaniała kobieta" mówiłeś!
    - Najpierw wyjdź za dyrektora browaru albo coś w tym rodzaju, naucz się przerabiać świnię na wyrób gotowy do spożycia ze szczególnym uwzględnieniem kaszanki, w ogóle polegaj na zdrowej diecie wieprzowej a potem publicznie pij piwo kuflami a nie kitraj harnasia jak jakiś dzieciak.

    "Postrzyżyny". Film niebezpieczny.
    image
    https://www.cda.pl/video/31097465b/vfilm
  • dyzio napisal(a):
    Złapałem córkę (18 l.) jak kitrała Harnasia (!!!) w łóżku. Mówię: nie musisz kitrać jesteś przecież dorosła ale... (nastapiła przemowa o szkodliwości picia piwa przez młode kobiety.)
    - Ale przecież sam zachwycałeś się, że w tym czeskim filmie bohaterka wypijała duszkiem wielki kufel piwa. "Wspaniała kobieta" mówiłeś!
    - Najpierw wyjdź za dyrektora browaru albo coś w tym rodzaju, naucz się przerabiać świnię na wyrób gotowy do spożycia ze szczególnym uwzględnieniem kaszanki, w ogóle polegaj na zdrowej diecie wieprzowej a potem publicznie pij piwo kuflami a nie kitraj harnasia jak jakiś dzieciak.

    "Postrzyżyny". Film niebezpieczny.
    image
    https://www.cda.pl/video/31097465b/vfilm
    ... no i niech zapuści długie włosy, bo piękne, długie włosy były znakiem rozpoznawczym głównej bohaterki. No chyba że już takowe ma. ;)
    Taka mała ciekawostka - aktorka grająca główną rolę została później dyplomatką - ambasadorką Czechosłowacji w Austrii, a potem... Słowacji w Polsce. Napisała też potem o nas książkę p. t. "Północny sąsiad".
  • I na prezia startowała.
  • dyzio napisal(a):
    Złapałem córkę (18 l.) jak kitrała Harnasia (!!!) w łóżku. Mówię: nie musisz kitrać jesteś przecież dorosła ale... (nastapiła przemowa o szkodliwości picia piwa przez młode kobiety.)
    - Ale przecież sam zachwycałeś się, że w tym czeskim filmie bohaterka wypijała duszkiem wielki kufel piwa. "Wspaniała kobieta" mówiłeś!
    - Najpierw wyjdź za dyrektora browaru albo coś w tym rodzaju, naucz się przerabiać świnię na wyrób gotowy do spożycia ze szczególnym uwzględnieniem kaszanki, w ogóle polegaj na zdrowej diecie wieprzowej a potem publicznie pij piwo kuflami a nie kitraj harnasia jak jakiś dzieciak.

    "Postrzyżyny". Film niebezpieczny.
    image
    https://www.cda.pl/video/31097465b/vfilm
    18 lat? a przecież przed chwilą patrzyła na rozsypaną przez trojaczki mąkę. Jak ten czas leci.
  • trep napisal(a):
    Jak ten czas leci.
    Zawsze jak ten frazes słyszę, to myślę o poniższym kawałku, 0:36-0:42.

    Uwaga, bzitkie, nie klikać!!!

  • Drugi odcinek "For All Mankind" tragiczny. Propaganda leje się z ekranu, aż do wyrzygania. Obejrzę kolejny za tydzień, ale jeżeli to będzie dalej neokomunistyczna opowiastka o kobietach na traktorach to już nie zdzierżę ...
  • Dajcie sobie Panie spokój. Szkoda nerwów.
  • JORGE napisal(a):
    Drugi odcinek "For All Mankind" tragiczny. Propaganda leje się z ekranu, aż do wyrzygania. Obejrzę kolejny za tydzień, ale jeżeli to będzie dalej neokomunistyczna opowiastka o kobietach na traktorach to już nie zdzierżę ...
    Będzie. Do wyrzygania. Ale i tam serial fajny.
  • JORGE napisal(a):
    Drugi odcinek "For All Mankind" tragiczny. Propaganda leje się z ekranu, aż do wyrzygania. Obejrzę kolejny za tydzień, ale jeżeli to będzie dalej neokomunistyczna opowiastka o kobietach na traktorach to już nie zdzierżę ...
    FApple to najbardziej '"progresywna" firma na świecie. Pan płaci, pan wymaga.
  • Aossohozi?
  • wildcatter1 napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Drugi odcinek "For All Mankind" tragiczny. Propaganda leje się z ekranu, aż do wyrzygania. Obejrzę kolejny za tydzień, ale jeżeli to będzie dalej neokomunistyczna opowiastka o kobietach na traktorach to już nie zdzierżę ...
    Będzie. Do wyrzygania. Ale i tam serial fajny.
    Odcinek nr 2 w całości został poświęcony traktorzystkom. Ba, wszystko wskazuje na to, że to wyścig traktorzystek zdominuje wątek I sezonu. Bo w tle jest już mała podpalaczka, która pewnikiem poleci w kosmos, w wyniku testamentu jej matki, a jak. Wszędzie traktorzystki, ja już nawet wiem kto zastąpi von Brauna - traktorzystka ! Która po awansie i ostracyzmie męskich dupków, będzie musiała coś udowodnić. Von Braun to świnia nazistowska (ale to wiadomo), trochę jednak musiał. Astronauci to małe dzieci prowadzone z tylnego siedzenia przez traktorzystki, które potrafią nawet zdrady przebaczyć.

    Te wątki mnie obrażają, twórcy serialu traktuję mnie jak idiotę. Nie wiem jak długo wytrzymam, nie wiem czy chcę, nie widzę w takich odcinkach niczego fajnego.
  • Off topic - sadzanie kobiet na traktory była to zbrodnia, bo w większości przypadków prowadziło to do bezpłodności.
  • los napisal(a):
    Off topic - sadzanie kobiet na traktory była to zbrodnia, bo w większości przypadków prowadziło to do bezpłodności.
    Koncepcyjnie jednakowoż wystrzeliwanie kobit w kosmos miało więcej sensu - są na ogół lżejsze i drobniejsze, więc zajmują mniej miejsca które można doładować paliwem.
  • edytowano August 2022
    los napisal(a):
    Off topic - sadzanie kobiet na traktory była to zbrodnia, bo w większości przypadków prowadziło to do bezpłodności.
    Czyli jeszcze antykoncepcja w pakiecie
    Permanentna
  • peterman napisal(a):

    Koncepcyjnie jednakowoż wystrzeliwanie kobit w kosmos miało więcej sensu - są na ogół lżejsze i drobniejsze, więc zajmują mniej miejsca które można doładować paliwem.
    W tym serialu o tym nie będzie, prawda ?
  • los napisal(a):
    Off topic - sadzanie kobiet na traktory była to zbrodnia, bo w większości przypadków prowadziło to do bezpłodności.
    Teraz same się na traktory pchają.
  • A o Wernerze von Braunie jest piękna piosenka

  • edytowano August 2022
    Dla mnie największym za
    los napisal(a):
    A o Wernerze von Braunie jest piękna piosenka
    PIosenka pana Lehrera została użyta jako tło jednej ze scen a serialowym Wernerem :-D
  • Mnie zasię córuś poprosiła o obeźrzenie filmozy "Wejście smoczka" z Brusikiem Li.

    Film pochodzi z roku 1973, a więc niebawę odbędzie się jegoż 50-lecie. Epizodyczną rólkę zagrał w niem Chuck Norris, a więc jestto dzieło ważne w herstorii kina.

    Zestarzało się jednak, trzeba to rzec, i trąci myszką, a wręcz szczurem. Sceny walk mają choreografię drewniano-satyryczną i trudno zwalczyć wrażenie, że jesteśmy na przyjęciu u dra Pai-Chi-Wo.

    Okazało się, że jezdo film o przygodach Jakóba Obligacji, którem przez przypadek był pan Brusik.

    image
  • JORGE napisal(a):
    peterman napisal(a):

    Koncepcyjnie jednakowoż wystrzeliwanie kobit w kosmos miało więcej sensu - są na ogół lżejsze i drobniejsze, więc zajmują mniej miejsca które można doładować paliwem.
    W tym serialu o tym nie będzie, prawda ?
    Nie wydawa mię sie, ale oglądałem tylko pilota.
  • Należało pilotkę

    image
  • edytowano August 2022
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    trudno zwalczyć wrażenie, że jesteśmy na przyjęciu u dra Pai-Chi-Wo.

    Okazało się, że jezdo film o przygodach Jakóba Obligacji, którem przez przypadek był pan Brusik.
    Przepraszam za swój niski kapitał kulturowy, ale nic nie zrozumiałem z tych tajemniczych aluzji.

    A z Czakiem to chyba Kolega pomylił smoki
    https://en.wikipedia.org/wiki/Chuck_Norris_filmography

  • tak o filmie, który pchnął całe pokolenie do trenowania karate?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.