Skip to content

EURO 2016 - droga po medal

1242527293036

Komentarz

  • dyzio napisal(a):
    12 lat dominacji
    Czyli od kiedy do kiedy? :D
  • Po odpadnieciu Slowacji pomyślałem że Anglia jednak słaba jest. W sensie że cała grupa.
  • Yeah! IS-EN 2:1, tak trzymać! Aż islandzki browar na dzielniaku kupiłem z wrażenia.
  • edytowano June 2016
    Czy to będzie największa kompromitacja w historii angielskiej piłki reprezentacyjnej (bo dużo ich) ?
  • panie Turek kończ pan ten mecz!!!
  • musi być coś nadprzyrodzonego, nie wiem- może obrażają Pana Boga? Przecież oni ZAWSZE przegrywają w karnych
  • Hue, hue - trafiłem z typerkiem
    Angole do domu.
    Yes!
  • Murator Boguchwała wygrał z Angolami. Wioślarze. Ja pierdziele. A najgorsze jest to, że zasłużenie. Angole grali tragicznie. Kompletnie bez pomysłu, ukłony w stronę trenera.
  • Bravka bravissima dla Vikingow! Jeszcze w sobotę Italia przewiezie hitlerowców i gra gitarra i buczy :D
  • Czy ja dobrze widziałem ? Sędzia główny przeżegnał się po skończonym meczu.
  • Taktycznie i kondycyjnie Islole cudo. Prawie bez wślizgów.

    No to pobawcie się w Drakkar
  • qiz napisal(a):
    musi być coś nadprzyrodzonego, nie wiem- może obrażają Pana Boga? Przecież oni ZAWSZE przegrywają w karnych
    W 1996 r. wygrali z Hiszpanią w 1/4 w karnych.
  • JORGE napisal(a):
    Murator Boguchwała wygrał z Angolami. Wioślarze. Ja pierdziele. A najgorsze jest to, że zasłużenie. Angole grali tragicznie. Kompletnie bez pomysłu, ukłony w stronę trenera.
    Izolator, panie kochanku!
  • adaho napisal(a):
    Czy ja dobrze widziałem ? Sędzia główny przeżegnał się po skończonym meczu.
    Też się mi tak zdało.
  • Wie, że padnie na niego wyrok.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):

    Izolator, panie kochanku!
    Wiem, ale oni murowali ...
  • marniok napisal(a):
    Islandia : Anglia wyjście smoka!!!
    i wyjście kota :-D

    Islandczycy moimi fanami - debeściaki!
  • A Angole nie mają przypadkiem tego samego trenera od kilku lat? Po co go trzymają?
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    12 lat dominacji
    Czyli od kiedy do kiedy? :D
    No sam powiedz, jak to liczyć, od Euro do Euro i w połowie MŚ ? No weź. 6 lat policzmy, ale tak naprawdę to 8.
  • adaho napisal(a):
    Czy ja dobrze widziałem ? Sędzia główny przeżegnał się po skończonym meczu.
    Tak.
  • Mania napisal(a):
    adaho napisal(a):
    Czy ja dobrze widziałem ? Sędzia główny przeżegnał się po skończonym meczu.
    Tak.
    Faszyzm!
  • JORGE napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    dyzio napisal(a):
    12 lat dominacji
    Czyli od kiedy do kiedy? :D
    No sam powiedz, jak to liczyć, od Euro do Euro i w połowie MŚ ? No weź. 6 lat policzmy, ale tak naprawdę to 8.

    MŚ 2006 - 1/8, 1:3 z Francją, nie
    Euro 2008 - tak
    PK 2009 - 3. miejsce, nic szczególnego, ale to turniej trochę na luzie
    MŚ 2010 - tak
    Euro 2012 - tak
    PK 2013 - 2. miejsce, ale porażka z Brazylią wyraźna i bolesna
    MŚ 2014 - 1:5 z Holandią, 0:2 z Chile - nie, oj, nie
    Euro 2016 - 1:2 z Chorwacją, 0:2 z Włochami - lepiej niż w Brazylii (tak!), ale jednak nie dominacja

    No to jest 4-6 lat, tyle że 3 finały. Pytanie czy doliczać piłkę klubową, ale Messi, Ronaldo, Bale, Suarez i paru innych to nie są Hiszpanie.
  • Jeśli będziemy grać z Islandczykami- to niedobrze, oni są fizycznie rewelacyjni i szybcy jak rakiety - świetna drużyna.
  • raste napisal(a):
    A Angole nie mają przypadkiem tego samego trenera od kilku lat? Po co go trzymają?
    Bo rotowali trenerami wcześniej i to gówno dawało, uznali więc w końcu, że trenera trzeba zostawić ( chociaż przegrał ostatni mundial), ale wymienić i odmłodzić skład. Odmłodzili i zmienili, efekt jest taki, że oglądałem ich 3 mecze z 4 i nie zapamiętałem żadnego charakterystycznego zawodnika. Biegające dzieci we mgle. Bez pomysłu. Ale kto ich miał ustawić, ten starszy pan ?

    Ja nie wiem (nie oglądam ich ligi), to naprawdę grali najlepsi angielscy piłkarze ?
  • edytowano June 2016
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    adaho napisal(a):
    Czy ja dobrze widziałem ? Sędzia główny przeżegnał się po skończonym meczu.
    Też się mi tak zdało.
    Tak beło, tak beło.
    Potwierdzam.
    Takie to ci cudo teraz że dziwne było nie zauważyć.
    Pewnie jutro wyjebia go z pracy....
    Albo i głową zapłaci, toc to Turczyn.
  • marniok napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    adaho napisal(a):
    Czy ja dobrze widziałem ? Sędzia główny przeżegnał się po skończonym meczu.
    Też się mi tak zdało.
    Tak beło, tak beło.
    Potwierdzam.
    Takie to ci cudo teraz że dziwne było nie zauważyć.
    Pewnie jutro wyjebia go z pracy....

    Etam, to żadna sensacja. Realizator nie zdążył kamery zmienić tym razem.
  • JORGE napisal(a):
    raste napisal(a):
    A Angole nie mają przypadkiem tego samego trenera od kilku lat? Po co go trzymają?
    Bo rotowali trenerami wcześniej i to gówno dawało, uznali więc w końcu, że trenera trzeba zostawić ( chociaż przegrał ostatni mundial), ale wymienić i odmłodzić skład. Odmłodzili i zmienili, efekt jest taki, że oglądałem ich 3 mecze z 4 i nie zapamiętałem żadnego charakterystycznego zawodnika. Biegające dzieci we mgle. Bez pomysłu. Ale kto ich miał ustawić, ten starszy pan ?

    Ja nie wiem (nie oglądam ich ligi), to naprawdę grali najlepsi angielscy piłkarze ?
    W pierwszym meczu (z Rosją) Angole wyglądali dużo lepiej. Przede wszystkim byli 2 razy szybsi.
  • JORGE napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    adaho napisal(a):
    Czy ja dobrze widziałem ? Sędzia główny przeżegnał się po skończonym meczu.
    Też się mi tak zdało.
    Tak beło, tak beło.
    Potwierdzam.
    Takie to ci cudo teraz że dziwne było nie zauważyć.
    Pewnie jutro wyjebia go z pracy....
    Etam, to żadna sensacja. Realizator nie zdążył kamery zmienić tym razem.

    Nu racja, racja.
    Bo jak Blaszczu Krzyż na piersiach czynił po golu to juz wszytkie powtórki tego nie miały.
  • No i zwycięstwo Islandczyków potwierdza moja tezę o końcu futbolu reprezentacji narodowych. W komercyjnym świecie, znaczy komercyjnej piłki, jest niepotrzebny. Reprezentacje są słabsze niż kluby i nieprzewidywalne.Do tego masowe naturalizowanie grajków z krajów dzikich czyni z niektórych reprezentacji, jak szwajcarska, karykatury.
    Nie pozostaje chyba nic innego jak przeprosić się z II i III ligą, chodzić na mecze na żywo i pouczyć dzieciarnie kopania piłki na łące. Będzie zdrowiej, ciekawiej i znacznie taniej.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    No to jest 4-6 lat, tyle że 3 finały. Pytanie czy doliczać piłkę klubową, ale Messi, Ronaldo, Bale, Suarez i paru innych to nie są Hiszpanie.
    Na drogę mistrzowską weszli wygrywając finał w Euro w 2008 roku. Formalnie są mistrzami Europy nawet dziś, bez szans na obronę, tytuł więc mają do finału. Mamy rok 2016, jak nie patrzeć 8 lat.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.