Skip to content

EURO 2016 - droga po medal

1272830323336

Komentarz

  • Nie ma co ęsić-pęsić!

    Złoto dla zuchwałych!
  • Okurka! Robi się ciemno, boję się, że będzie burza i wyłączą nam prąd X_X
  • Wyłączają jeszcze prąd na burze? W Małopolsce takie akcje pamiętam raczej w latach 90.
  • Cała Chorva jest za Polsza. Nadaję cały czas z wywczasów w Okrug Gornij
  • Z pokorą przyznaję że jestem zszokowany. Lewandowski potrafi biegać! Niestety Milik to co Milik robił.
  • Dziś pierwszy raz tego fusbolowego schow oglądam mecz - fajnie grają...
    właśnie 1:1, jakiś murzin-dredowiec wkopał piłkę Fabiańskiemu.
    :)
  • Peem tak. Po tym co zobaczyłem w I połowie - nabieram przekonania, że wejdziemy do półfinału.
  • A ja nabieram przekonania po kolejnym kielonku rakiji, że grajki z Bugodrza zostaną naprawdę Mistrzami Europy. Horche jesteś wielki, przewidziałeś to już od pierwszego meczu
  • Jak myślicie - z kim będziemy grali o finał ?
  • Kurna, nie wytrzymie. Lece po piwo do Żabki
  • W 1 poł. graliśmy ciut lepiej niż Portugale. Mamy szansę wyjść na prowadzenie.
  • Rozwalimy ich w karnych
  • Ja pierdziu co ja pacze
  • edytowano June 2016
    Ten dredowiec ma 18 lat!!! I właśnie strzelił bramkę! (drugą, w karnych po dogrywce)
    =

    Przegraliśmy....
  • edytowano June 2016
    Fatima mocniejsza od Częstochowy
  • Szkoda.
  • Mało brakowało. Naprawdę.
  • Dramat. Kiedy właśnie uwierzyłem takie rozczarowanie...
  • Ależ mi żal Błaszczykowskiego! Co on musi teraz przeżywać!
  • Kurna - ta drużyna za parę lat zacznie rozwalać najlepszych.
  • Ale na karne mogli dać Boruca
  • Błaszczu dał, Błaszczu wziął. Życie.
  • Już za dwa lata, już za dwa lata, Polska będzie mistrzem świata!
  • Ten dredowiec ma 18 lat!!! I właśnie strzelił bramkę! (drugą, w karnych po dogrywce)
  • fajnie. Przegraliśmy ale z honorem, z przebiegu gry to my byliśmy bliżej. Szkoda bo Portugalia była do pyknięcia, ale trudno. Może i dobrze, niech chłopaki konsekwentnie prą do przodu. Teraz cel to wygrać grupę w eliminacjach i zaszaleć w Rosji.
  • Patrząc z perspektywy całości - czołowa 8 (a nie 4) to dla nas sprawiedliwy wynik (patrząc z perspektywy Portugalii - zespołu, który nie wygrał na razie meczu w 90 minut!!! - dla nich nie, o 2 długości za daleko), Nie zwalniać Nawałki i budować, budować!
  • adaho napisal(a):
    Kurna - ta drużyna za parę lat zacznie rozwalać najlepszych.
    za parę lat będą o parę lat mniej wydolni. Chyba, że pojawią się nowe talenty.
    Poza tym- Nawałce i chłopakom chauwa!
  • adaho napisal(a):
    Ale na karne mogli dać Boruca
    Dokładnie tak, manewr van Gaala z meczu z Kostaryką. Zwłaszcza że miał jeszcze niewykorzystaną zmianę.
  • Za parę lat Maniu będzie ich więcej - np za 2 lata każdy będzie bardziej doświadczony a z podobnymi umiejętnościami i wydolnością - i dojdą nowi (na razie Rybus i Wszołek, ale ja czekam aż się wkomponuje Zieliński).
  • Co do Boruca - zgoda. Zwłaszcza że to daje sygnał psychologiczny - oto wchodzi jakiś wymiatacz od karnych. Fabian jeden jedyny karny mógł obronić na Euro - ten ostatni. Zabrakło niewiele.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.