Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1236237239241242673

Komentarz

  • Jedyne co uczciwie w tym kuizu zrobili to to
    Prawdziwe wybory 13 października
  • marniok napisal(a):
    Japierdziele mnie wyszło koliancja obydwatelska..... jakim to sposobem?
    Oszukujo?
    Na pewno nie oszujują!
    Musisz glosowac na koalicjem obywatelskom, tak jak ci wyszło. To najuczciwsze.
  • Względem kogo?
  • wzgledem tego i owego
  • To niech ten i owy głosują.
  • edytowano September 2019
    Dziś u mnie w nowej pracy (przemysł lotniczy) w czasie przerwy robotnicy masowo podawali sobie smartfony z tym latarnikiem. I wszystkim wychodziła konfederacja, a na drugie pis.
    I ja zrobiłem- konfederacja a potem pis, no to mówię wyrażając myśli wielu: "eee,,, myślałem że wyjdzie Pi
  • "Najbliżej Ci do obecnie rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość. Uważasz, że nie należy zacieśniać związków z Unią Europejską. Kościół katolicki zasługuje na szczególny status w Państwie, obyczajowo jesteś dość konserwatywny, doceniasz programy wspierające Polaków finansowo, jak 500 plus. Pamiętaj jednak, że quiz to tylko zabawa. Prawdziwe wybory 13 października"

    Ale jak wam te onuce wyszły ?
  • JORGE napisal(a):
    "Najbliżej Ci do obecnie rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość. Uważasz, że nie należy zacieśniać związków z Unią Europejską. Kościół katolicki zasługuje na szczególny status w Państwie, obyczajowo jesteś dość konserwatywny, doceniasz programy wspierające Polaków finansowo, jak 500 plus. Pamiętaj jednak, że quiz to tylko zabawa. Prawdziwe wybory 13 października"

    Ale jak wam te onuce wyszły ?
    No to spróbuj zakreślić zgodnie z programem PiS.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    "Najbliżej Ci do obecnie rządzącej partii Prawo i Sprawiedliwość. Uważasz, że nie należy zacieśniać związków z Unią Europejską. Kościół katolicki zasługuje na szczególny status w Państwie, obyczajowo jesteś dość konserwatywny, doceniasz programy wspierające Polaków finansowo, jak 500 plus. Pamiętaj jednak, że quiz to tylko zabawa. Prawdziwe wybory 13 października"

    Ale jak wam te onuce wyszły ?
    No to spróbuj zakreślić zgodnie z programem PiS.
    Ja jestem programem PiS. I wyszło właśnie tak.
  • No mnie tez wyszła Konfederacja i zaraz potem PiS. Czy to znaczy ze mam poglądy jak PO? Znaczy nie jak Po tylko jak PO miało wczoraj po południu, bo dziś jeszcze nie podali.
  • A mi uruchamia sie jakis phishing ostrzegajacy przed wirusem. Brawo onet.
  • JORGE napisal(a):

    Ja jestem programem PiS.
    ???!!!
  • Spór o sierżanta Griszę...
  • Mamy jakieś postpolityczne rzęchy. A to Grigorij u ruskiego robił, a to Kławdwia w ruskim filmie epizod odegrała. Sensacja.
    A co naprawdę? Kto ginierał? Kto odgrzewa kotlety? Kto serwuje?
    Kto stoi za panią Wdową z Gdańska i funkcje powierza? Miasto bliźniacze ?
    Im więcej frazesów i nadetych komunałów, tym większy fałsz i mydlenie oczu ludożerce.
  • a Biedroń przewodniczącym Delegacji ds. relacji z Białorusią.

    śmich.
  • Michał5 napisal(a):
    Mamy jakieś postpolityczne rzęchy. A to Grigorij u ruskiego robił, a to Kławdwia w ruskim filmie epizod odegrała. Sensacja.
    A co naprawdę? Kto ginierał? Kto odgrzewa kotlety? Kto serwuje?
    Kto stoi za panią Wdową z Gdańska i funkcje powierza? Miasto bliźniacze ?
    Im więcej frazesów i nadetych komunałów, tym większy fałsz i mydlenie oczu ludożerce.
    +1
  • Michał5 napisal(a):
    a Biedroń przewodniczącym Delegacji ds. relacji z Białorusią.

    śmich.
    +1
    Biedroń wygląda na pasywa, to go putin będzie mógł. ...
  • Michał5 napisal(a):
    a Biedroń przewodniczącym Delegacji ds. relacji z Białorusią.

    śmich.
    Mieć nadzieję, że Batiuszka zaprosi Delegata na mecz hokeja, na lodzie (jako zawodnika, może i stac na bramce)! :)
  • 15-letni Jakub Baryła stanął z krzyżem naprzeciw marszu LGBT. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich... złożył wniosek do sądu, że opieka nad chłopcem jest niewłaściwa. Sąd wszczął postępowanie i przyznał rodzinie kuratora. Lewacki zamordyzm i smutny poziom sądownictwa...
    Twitnął ks Kowalczyk SJ
  • Onuce będą na tym jechać do wyborów - 'pisowskie sądy'.
  • edytowano September 2019
    A moje przewidywania co do gowna z Czajki się ziscily. Właśnie media ustami HGW ogłosiły że winien jest PiS, a personalnie Lech Kaczyński że Sławomirem Skrzypkiem.
    Swoją drogą jak to dobrze że oni są tak głupi, leniwi, nieprofesjonalni i aroganccy. HGW, Czaskowski, Jachira oby tak dalej. Moze Banas zniknie pod tymi zwalami informacyjnego gowna.
  • Rafał napisal(a):
    A moje przewidywania co do gowna z Czajki się ziscily. Właśnie media ustami HGW ogłosiły że winien jest PiS, a personalnie Lech Kaczyński że Sławomirem Skrzypkiem.
    Swoją drogą jak to dobrze że oni są tak głupi, leniwi, nieprofesjonalni i aroganccy. HGW, Czaskowski, Jachira oby tak dalej. Moze Banas zniknie pod tymi zwalami informacyjnego gowna.
    Komentarze w wp zazwyczaj są głupie, ale ten mi się podoba:

    "Całe szczęście ,że za PO nie wybudowali elektrowni atomowej ,bo już by było po nas"
  • Stado kóz i owiec znajduje się nad Wisłą w ramach prowadzonego od kilku lat projektu warszawskiego Zarządu Zieleni. Zwierzęta przez wyjadanie roślinności z wyspy pomagają gniazdować tam ptakom.

    Służby i organizacja Animal Rescue dostały od mieszkańca Warszawy wiadomość o martwych zwierzętach na wyspie. Gdy udali się na wyspę, potwierdzili, że nie żyją kozy ze stada, które mieszka nad Wisłą - podaje serwis warszawa.naszemiasto.pl. Stado liczyło 60 zwierząt, z czego zostało około 30. Żywe kozy są w złym stanie. Zajmują się nimi służby weterynaryjne.

    Właścicielem stada jest obcokrajowiec, który ma hodowlę zwierząt pod Warszawą. W jego imieniu zajmował się nim bezdomny mężczyzna. W rozmowie z TVN24 mówił, że od jakiegoś czasu padało po kilka zwierząt dziennie. - Ja tutaj siedzę drugi rok, nawet mi nie płaci ani złotówki. Wymaga ode mnie jak od pracownika. Ale te kozy padają jak muchy. Co dzień, dwie, trzy - powiedział w rozmowie z reporterem TVN24. Martwe zwierzęta zakopał na wyspie lub wyrzucił do rzeki. - Ja utopiłem w Wiśle chyba z osiem sztuk - stwierdził i dodał, że "chyba nie powinien tego robić".

    Na razie nie wiadomo, dlaczego zwierzęta z nadwiślańskiego stada padły, sprawą zajmuje się policja. Renata Kuryłowicz z Zarządu Zieleni mówiła w rozmowie z TVN Warszawa, że miasto ma podpisaną umowę z właścicielem stada i to on ponosi odpowiedzialność za zwierzęta.
  • Poniżej Czajki?
  • Czytacie to, ekozjeby od Kudłatego?
  • Oj tam Oj tam. Wiadomo że woda spływa na dół, ścieki też a kozy padają bo to dziki zwierz i żyje krótko. No i lasy państwowe pisowskie powinny o to zadbać.
  • Dać POtrzaskanemu i profesorkowi Magnuszewskuemu tę wodę do wypicia, skoro taka czysta
    https://www.tvp.info/44302572/konferencja-warszawskiego-ratusza-wisla-oczyszcza-sie-sama-choc-nie-ma-szczegolowych-analiz
  • christoph napisal(a):
    imagehttps://mobile.twitter.com/MKiDN_GOV_PL/status/1177638262011305984
    @PiotrGlinski
    w Plichtowie: Dzisiaj właśnie podpisałem list do dyrektora Luwru, który od dwóch lat próbuje od nas wypożyczyć Damę z gronostajem. Napisałem mu, że możemy rozważyć ten pomysł. Pod warunkiem, że on wypożyczy nam Mona Lisę
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.