Skip to content

Postępy postępu

1575860626367

Komentarz

  • Szanowni, a zwłaszcza Szanowne!

    Pedzcież mie, czy bardziej postępowo jest, kedy wybory miś fiata wygrywa facet, czy kedy wygrywa pani o egzotycznej, choć czasem trudnej urodzie? Gdyż nie wiem. Poniżej przykładowe zestawienie.

  • Uwielbiam być biały!

  • Przecież to skaza genetyczna.

  • @Kuba_ powiedział(a):
    Uwielbiam być biały!

    Ja jestem dumny, że moja skóra jest biała.
    Nowy Borixon, sprawdź to działa.

  • Może i skaza, ale atrakcyjna towarzysko.

  • Jasne, przecież na tym polega hodowla np. psów: bierze się zwierzątka ze skazami genetycznymi i je utrwala: krótkie łapy, obwisłe uszy, brak pigmentu... Wzrasta przez to atrakcyjność towarzyska zwierzątek.

  • Ignatz! nabijasz siem z biednych kobiet, że są tak gorsze od facetów, że jak se facet uweźmie wsiomć udział we ftakiem konkursie, to wygra ze temi kobiałkami z macicami, tak?
    A fe...
    Poza ty rzond Kanady wskazał, że kobiety nie istnieją inaczej niż jako konstrukt filozoficzny, bo żadnych cech szczególnych nie posiadają.

  • pono we Szfewcji blądyni nieaktrakcyjni

  • @christoph powiedział(a):
    pono we Szfewcji blądyni nieaktrakcyjni

    Rekonstrukcja wyglądu norweskiego chłopca żyjącego 8000 lat temu.

    https://archaeologyworldnews.com/revealing-norwegian-boy-face-8000-years-ago/

  • @Przemko powiedział(a):

    Rekonstrukcja wyglądu norweskiego chłopca żyjącego 8000 lat temu.

    Jakiś taki blady jednak, jakby niezdecydowany rasowo.

  • Z platformy X, drzewiej Twitter:

    "Powiedzmy sobie to jasno: Ministra Środowiska z PSL, nawet sympatyczna, to jak obsadzenie stanowiska konsultanta w dziedzinie położnictwa i ginekologii wąsatym peeselowcem. Umówmy się, nie po to 8 lat walki o środowisko, czy przyrodę. Potrzebujemy tam Kobiet Rzeczniczych które przez ostatnie lata były wsparciem dla NGO dużych, lokalnych, mikro-grup i samotnych wilków i wilczyc. Takie super-woman są w KO, PL 2050, Lewicy. I takimi osobami, które dla polskiej przyrody gryzły trawę, należy obsadzić stanowiska polityczne, związane z OCHRONĄ ŚRODOWISKA."

    Któryś z użytkowników przytomnie skomentował:
    "Nowe kadry już w blokach startowych. Zauważam przy tym nieinkluzywny język, dyskryminujący osoby wąsododatnie."

  • Niech te osoby same sobie gryzą trawę jeśli lubią, tylko niech nie zmuszają do tego innych. "Wybór nie zakaz!" ;-)

  • No niestety. Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność świni (czy tam kurczaka).

  • @wildcatter1 powiedział(a):
    No niestety. Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność świni (czy tam kurczaka).

    No tak, wszystkie dzieci nasze są, a świnie już nie....

  • Kanada dalej na pszedzie:

    Członkowie Kanadyjskich Sił Zbrojnych podczas publicznych wystąpień nie powinni bezpośrednio odnosić się do Boga - wynika z dyrektywy podpisanej przez kapelana generalnego Guya Belisle'a. Jak zwrócono w niej uwagę, chodzi o nadanie priorytetu inkluzywności oraz różnorodności.

    Źródło omówienia.
    Szybko to idzie... jest tylko problem, że jak mi mówili kapelani z misji wojskowych, pod ogniem ilość ateistów redukuje się w błyskawicznym tempie.

  • @Przemko powiedział(a):

    @christoph powiedział(a):
    pono we Szfewcji blądyni nieaktrakcyjni

    Rekonstrukcja wyglądu norweskiego chłopca żyjącego 8000 lat temu.

    https://archaeologyworldnews.com/revealing-norwegian-boy-face-8000-years-ago/

    ta linia genetyczna wymarła

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Kanada dalej na pszedzie:

    Członkowie Kanadyjskich Sił Zbrojnych podczas publicznych wystąpień nie powinni bezpośrednio odnosić się do Boga - wynika z dyrektywy podpisanej przez kapelana generalnego Guya Belisle'a. Jak zwrócono w niej uwagę, chodzi o nadanie priorytetu inkluzywności oraz różnorodności.

    Źródło omówienia.
    Szybko to idzie... jest tylko problem, że jak mi mówili kapelani z misji wojskowych, pod ogniem ilość ateistów redukuje się w błyskawicznym tempie.

    prawdziwych ateistów nie pod ogniem. Tylko etosiarze idą walczyć.

  • @KazioToJa powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Kanada dalej na pszedzie:

    Członkowie Kanadyjskich Sił Zbrojnych podczas publicznych wystąpień nie powinni bezpośrednio odnosić się do Boga - wynika z dyrektywy podpisanej przez kapelana generalnego Guya Belisle'a. Jak zwrócono w niej uwagę, chodzi o nadanie priorytetu inkluzywności oraz różnorodności.

    Źródło omówienia.
    Szybko to idzie... jest tylko problem, że jak mi mówili kapelani z misji wojskowych, pod ogniem ilość ateistów redukuje się w błyskawicznym tempie.

    prawdziwych ateistów nie pod ogniem. Tylko etosiarze idą walczyć.

    Na misjach szedł ostrzał nawet na główne bazy, a tam sporo chętnych na przytulanie dodatków było.

  • Светило солнышко и ночью и днём.
    Не бывает атеистов в окопах под огнём.

    To tekst z Jegora Letowa, który miał w stopce Toshirskij. Dzieki niemu poznałem cały syberyjski postpunk.

  • Po jakiej stronie walczą syberyjscy postpunkowcy?

  • No, po stronie śmierci, jako że nie żyją. Więcej by kolega Turoń napisał, bo zakłądał tematy o Diagilewoj i dzięki niemu sobie przygrywałem Nas ubili za to szto my guliali po tramwajnym relysam.

  • Wsio idziot pa płanu!

  • Skąd wy macie te wieści z Kanady?
    Ja rozmiem, że u nasz niewygodne niusy nie są nagłaśniane ale przecież czytam internat, codzienne wiadomości, słucham radia w samochodzie i jakoś mnie omija. Ze dwa miesiące temu ktuś tu napisał, że Radio Maryja podało, że te groby tych dzieci indiańskich co to niby odkryli przy szkołach katolickich to był fejk i pic na wodę a tutej do dzisiej nie zostało toto zdementowane. Mało tego, wszystko dalej idzie jak przedtem. Lewaki pomstują, Trudo ustanawia National Day for Truth and Reconciliation, opuszcza flagie na maszcie i wykłada kasiorkę, indiany odprawiają modły a dowodów jak nie było tak ni ma. Oficjalnej demencji niusu tyż do dzisiej nie słyszałem.

    Tera zaś wypłynął kurka wodna kapelmistrz co modlić się w wojsku nie pozwala. Nic tutej wogle nie mówili. Wsio hush-hush. Dopiero teraz wejszłem na rozprawku i czytam.

    Rząd pod naciskiem końserwatystów niby się z tego wycofał i modlić się bedzie wolno, ale co to panie za zmiana jak inne derektywy partyjne dalej obowiązują:

    "Podczas gdy wymiar modlitwy może zajmować znaczące miejsce dla niektórych naszych członków, nie wszyscy modlimy się w ten sam sposób; dla niektórych modlitwa nie odgrywa roli w ich życiu.

    Dokument, podpisany przez kapelana generalnego generała brygady Guya Belisle'a, sugeruje, że w związku z tym "istotne jest, aby kapelani przyjęli wrażliwe i integracyjne podejście, gdy publicznie zwracają się do członków wojska".

    Decyzja ta opiera się na wizji rządu Trudeau dla CAF, która ma na celu umieszczenie różnorodności, równości i integracji (DEI) jako fundamentu kanadyjskiej armii.

    Dyrektywa wzywa kapelanów do "starannego doboru słów, które są inkluzywne" podczas przemawiania na wydarzeniach publicznych i do "pamiętania o analizie opartej na płci (Gender Based Analysis +)".

    Być może najbardziej uderzające jest to, że zasugerowano, że nie wolno im mówić o "Ojcu Niebieskim".

    Kapelanom powiedziano również, aby zdjęli stuły, które noszą i wziąć pod uwagę możliwość, że niektóre przedmioty lub symbole takie jak krzyż dla chrześcijan, gwiazda Dawida dla judaizmu i półksiężyc dla muzułmanów mogą powodować dyskomfort lub traumatyczne uczucia".

    https://thepostmillennial.com/trudeau-liberals-backtrack-over-policy-banning-prayer-at-remembrance-day-ceremonies-following-pressure-from-conservative-mp

    👣

    🐾
    🐾

  • To ostatnie jest ciekawe1, gdyż trauma na widok krzyża może dotknąć wyłącznie osobę sensu stricte opętaną.

  • @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):
    niektóre przedmioty lub symbole takie jak krzyż dla chrześcijan, gwiazda Dawida dla judaizmu i półksiężyc dla muzułmanów mogą powodować dyskomfort lub traumatyczne uczucia".

    A co żydzi i muzułmanie na to?

  • Zniosą byle tylko krzyż wykopać.

  • Opętani są żelaznym elektoratem lewaków. Zabicie swojego nienarodzonego dziecka było przecież dumnym afiszem (miałam aborcję) na marszu czarownic z pod znaku błyskawicy. A o elektorat trzeba dbać a nie krzyżem rozdrażniać. Kochać im wolno zwierzątka i klimat. Tylko tyle.

  • @los powiedział(a):
    Zniosą byle tylko krzyż wykopać.

    Niekoniecznie. Wielu znanych mi muzułmanów naprawdę nie ma problemu ze znakiem krzyża i z faktem że ktoś jest chrześcijaninem. Inna rzecz, że to ludzie ze specyficznych środowisk, takich ichnich elit intelektualnych, które tam wyjątkowo różnią się od tzw. ogółu społeczeństwa.

  • Dzisiaj tęczowy piątek w 100 szkołach w Polsce. Podobno.
    Sączą ten fentanyl przez każdą szczelinę którą mogą zasrani pedofile z lgbt.

  • A nie czasem pomarańczowy w związku z nadchodzącym "Dniem Dyni"?

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.