Skip to content

Kanał 0

11618202122

Komentarz

  • @JORGE powiedział(a):
    A swoją drogą nie mogę uwierzyć, nie mogę wprost, że gość z takim ryjem, gadką i zachowaniem zrobił karierę w internecie jako ten wiarygodny. Przecież od niego śmierdzi na sto kilometrów. Lis miał rację, ludzie nie są aż tak głupi ...

    O którym to, o Stanowskim czy tym żulu?

  • @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Wiek? To normalne zachowanie u wszystkich ludzi na świecie z wyjątkiem Polaków.

    No tak, ale po co mu to ?

    Może się Ayn Rand naczytał?

  • @Przemko powiedział(a):
    Przez pół roku działalności Kanał Zero osiągnął łącznie 230 milionów wyświetleń. Stanowski dopytywany przez internautów o zarobki z Google AdSense, wskazał: „Pytacie o przychody z samego AdSense w tym czasie. Wynoszą one 3 460 668,34, a więc trochę powyżej początkowego biznesplanu, w którym zakładałem 500 000 miesięcznie, a jest 577 000.”

    Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kanal-zero-krzysztof-stanowski-wyswietlenia-zarobki

    Z reklam sponsorów mają kilka razy więcej. To działa. Nawet firmy z niszowych branż ogłaszają się na rocketjobs.

  • @qiz powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    A swoją drogą nie mogę uwierzyć, nie mogę wprost, że gość z takim ryjem, gadką i zachowaniem zrobił karierę w internecie jako ten wiarygodny. Przecież od niego śmierdzi na sto kilometrów. Lis miał rację, ludzie nie są aż tak głupi ...

    O którym to, o Stanowskim czy tym żulu?

    Jorge, jako facet nie jest w stanie ocenić atrakcyjności innego faceta. Stanowski ma świetną gadkę, sympatyczną twarz, zdolności aktorskie, jest prawdziwym dziennikarzem. Bluzga, ale żyje (jak my) w parszywym świecie, atakują go najbardziej parszywi ludzie; nie może się odwinąć spluwą, odwija się ich bronią i nie jest to cyniczne, jest szczere.

    JORGE, od Pawła Zarzecznego też Ci śmierdziało na kilometr?
    (Śp. P.Zarzeczny to nauczyciel i mistrz Stanowskiego.)

  • @JORGE powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Wiek? To normalne zachowanie u wszystkich ludzi na świecie z wyjątkiem Polaków.

    No tak, ale po co mu to ?

    On lubi to, co robi. Praca=hobby=frajda.

  • OMG(osh), jak to dobrze nie wiedzieć o co chodzi.
    Błoga nieświadomość.
    Że pojadę Christofem: Koham!
    Otworzyłem wątas z rana,... i to był mój błąd.
    Nie wiedząc OCB otworzyłem pierwszą stronę i myślę "o trep", a lubię, więc czytam dalej, ale nie dałem rady. Po trzech wpisach wysiadłem. Tu nie chodzi o politykę (?), wątków których nie ruszam. Tu zaistniała jakaś inna sytuacja, jakiś kanał telewizyjny telewizji koralowej czy cuś (???). Po wyborach i zamknięciu TVP (???)
    Matrix czy co?
    Potem jakiś Stanowski i ch*j. Przez 15 stron. Co to wogle jest? Nawet nie czytałem, bo pixeli na monitorze mi szkoda.
    Olałem. Błoga nieświadomość!

    Dzisiej, się cuś zesrało.
    Nie czytam, bo of course nie wiem o co biega ale ze względu na ilość wpisów na forumku klikłem, bo "kanał 0". Myślę, O! ktuś nasz wpuścił w jakiś kanał, może NATO, może ruskie, może niemce, germański na jeźdźca, ku*wa, oprawca wzioł odpalił jakiegoś, może, achtunga czy cuś?

    Ale nieee, tu się OJCKP odpindala:
    Jakiś ku8va stonoga, jakiś stanowski, giertych, wolski, gotfryd, ziobro, nawet jakiś Mickiewicz powstał z grobu.
    Jeden drugiemu dupę liże, dziękuje, inny niby zrobiony w ciula.
    A tu - genialna historia!, smaczek!, pierwszorzędny numer!, debeściak!
    Ale o co chodzi???
    A wieta jak dzisiejsza młóćeż na to wszystko odpowiada?
    Jednem prostem zdaniem: "Nie zesrajta się".

    Najsampierw myślałem, żeby ''taką sensację'' wygooglać i dowiedzieć się o co biega, ale okazało się, że jako kompletny ignorant nie wiem nawet co to kanał 0, więc wolę żyć w nieświadomości i cieszyć się jakiem takiem zdrówkiem.

    tagi:

    https://excathedra.pl/discussion/12112/who-the-f-is-alice#latest
    OCB
    dajta se siana

    👣

    🐾
    🐾

  • Może wpływ Zarzecznego ma też znaczenie?

  • edytowano 7 August

    @JORGE powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @JORGE powiedział(a):
    Prawdę powiedziawszy, dzisiaj obejrzałem pierwszy raz Kanał 0 (prowokacja Stonogi), a teraz pogadanka o jakimś Szalonym Reporterze. Powiem tak, często Stanowski tak grubo jedzie ?

    To jest czwarty raz powiedzmy, pierwszy raz była chryja z tą Stanoszek która nakłamała że zrobiła karierę w Bolywood, potem pojechał Wyborczą która wzięła się nieudolnie za niego, i teraz te dwie rzeczy.

    Temu Szalonemu Reporterowi też się odwinął, bo został zaatakowany wcześniej. Czyli po prostu na grubo dojeżdża każdego kto go zaczepi. Myślę, że robi to profilaktycznie. Ok, to wiele tłumaczy.

    Robi bardzo dobrą robotę z naszego punktu widzenia, młodsi go słuchają i dowiadują się o sprawach o których inaczej w ogóle nie mieliby pojęcia. Widziałem zdziwienie środowiskiem Wyborczej, że to takie kutafony, młodzież nie wie, a teraz już szeroko poszło, wielu się nacięło. I Stonogę przy okazji rozbroił.

  • edytowano 7 August

    Inny świat. Działalnoś w harcerstwie jako okolicznoś obciążająca (Kul pomijam, gdyż nawet u nasz tak by to było można odczytać;).

  • Przemek bardzo słusznie pisze – mam syna w wieku 15 lat i wiem, że w środowisku jego kolegów wiele zagadnień dla nas oczywistych jest po prostu nieznanych. Na przykład wpływ środowisk postkomunistyczno-esbeckich bardzo często uchodzi za prehistorie bez wpływu na współczesność.

    Młodzież nie pamięta już rządów Tuska i często całe że ich świadome życie przypadało na okres niesamowicie hejtowanych przez mainstream rządów PiS

    Stanowski jest w tej generacji bardzo popularny i wiele spraw rozjaśnia.

  • @trep powiedział(a):
    Inny świat. Działalnoś w harcerstwie jako okolicznoś obciążająca (Kul pomijam, gdyż nawet u nasz tak by to było można odczytać;).

    Zenek!
    to nie ten

  • A Zbyszek i Zbigniew to to samo imię?

  • @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):
    OMG(osh), jak to dobrze nie wiedzieć o co chodzi.
    Błoga nieświadomość.
    Że pojadę Christofem: Koham!
    Otworzyłem wątas z rana,... i to był mój błąd.
    Nie wiedząc OCB otworzyłem pierwszą stronę i myślę "o trep", a lubię, więc czytam dalej, ale nie dałem rady. Po trzech wpisach wysiadłem. Tu nie chodzi o politykę (?), wątków których nie ruszam. Tu zaistniała jakaś inna sytuacja, jakiś kanał telewizyjny telewizji koralowej czy cuś (???). Po wyborach i zamknięciu TVP (???)
    Matrix czy co?
    Potem jakiś Stanowski i ch*j. Przez 15 stron. Co to wogle jest? Nawet nie czytałem, bo pixeli na monitorze mi szkoda.
    Olałem. Błoga nieświadomość!

    A potem placz że wybory przewalone

  • Już było - Kanał Zero to oferta PiS dla idiotów, w wersji optymistycznej oferta "dla młodych".

  • edytowano 7 August

    @Mania powiedział(a):

    Jorge, jako facet nie jest w stanie ocenić atrakcyjności innego faceta. Stanowski ma świetną gadkę, sympatyczną twarz, zdolności aktorskie, jest prawdziwym dziennikarzem. Bluzga, ale żyje (jak my) w parszywym świecie, atakują go najbardziej parszywi ludzie; nie może się odwinąć spluwą, odwija się ich bronią i nie jest to cyniczne, jest szczere.

    JORGE, od Pawła Zarzecznego też Ci śmierdziało na kilometr?
    (Śp. P.Zarzeczny to nauczyciel i mistrz Stanowskiego.)

    Ale filmiku wklejonego przez Smoka już nie obejrzałaś, kiedy Stanowski rozjeżdża tego brudasa, cwaniaka ? No właśnie, zauważyłem, że niekoniecznie oglądacie to co wkleja Smok, Przemko, a szkoda, szkoda. Cóż twój wybór. A później rozmowa ze sobą ...

  • edytowano 7 August

    Odnośnie Stanowskiego, wielki szacun za to co zrobił, ogólnie ogarnięty chłop, bez dwóch zdań, ale zanim zaczniemy wysnuwać teorie o nowym pokoleniu ludzi, którzy biorą co chcą ...

    Stanowski to Weszło. A wiecie co to jest Weszło i skąd się wzięło ? Jest to piłkarski portal, który kiedy powstawał, wyznaczył nowy trend w Polsce, wzorowali się na angielskim stylu dziennikarstwa sportowego (piłkarskiego), które nie bierze jeńców. Bezpośrednie, brutalne, dosadne, prosto w twarz, wg mnie po prostu prymitywne. Od zawsze jadą po wszystkich, komuś coś nie wyjdzie -jazda, błąd - jazda, dojeżdżanie polskiej piłki - a jak ! Na ryj Kowalczyka, który nieustanie bryluje w programach Weszło, po prostu nie mogę patrzeć, czasami oglądam, bo mówią ciekawe rzeczy. Wychowali już całe pokolenie takich pizdusiów, szydera i brutalny świat. Zarzeczny trochę maczał w tym palce, prawdę powiedziawszy nie jest to dla mnie człowiek kultowy. Tak czy inaczej, oczywiście to zażarło. Czy znają się na piłce - tak. Czy są chujami - są.

    Na tyle mnie to mierzi, że raczej mało mnie inicjatywy Stanowskego interesują, dlatego Kanału 0 nawet nie zamierzałem oglądać. Ale tak, dobry jest, szanuję i tak trzeba chyba w dzisiejszych czasach. Natomiast tym stylem daleko nie dojedzie w polityce (nawet jako komentator), ale będę mu kibicował. Ot chłopaczkom ego w kosmos wyjechało, ale fajnie fajnie, niech walczą.

  • @JORGE powiedział(a):

    @Mania powiedział(a):

    Jorge, jako facet nie jest w stanie ocenić atrakcyjności innego faceta. Stanowski ma świetną gadkę, sympatyczną twarz, zdolności aktorskie, jest prawdziwym dziennikarzem. Bluzga, ale żyje (jak my) w parszywym świecie, atakują go najbardziej parszywi ludzie; nie może się odwinąć spluwą, odwija się ich bronią i nie jest to cyniczne, jest szczere.

    JORGE, od Pawła Zarzecznego też Ci śmierdziało na kilometr?
    (Śp. P.Zarzeczny to nauczyciel i mistrz Stanowskiego.)

    Ale filmiku wklejonego przez Smoka już nie obejrzałaś, kiedy Stanowski rozjeżdża tego brudasa, cwaniaka ? No właśnie, zauważyłem, że niekoniecznie oglądacie to co wkleja Smok, Przemko, a szkoda, szkoda. Cóż twój wybór. A później rozmowa ze sobą ...

    Wszystko obejrzałam, ale co to ma do mego pytania o P. Zarzecznego?

  • @JORGE powiedział(a):
    Odnośnie Stanowskiego, wielki szacun za to co zrobił, ogólnie ogarnięty chłop, bez dwóch zdań, ale zanim zaczniemy wysnuwać teorie o nowym pokoleniu ludzi, którzy biorą co chcą ...

    Stanowski to Weszło. A wiecie co to jest Weszło i skąd się wzięło ? Jest to piłkarski portal, który kiedy powstawał, wyznaczył nowy trend w Polsce, wzorowali się na angielskim stylu dziennikarstwa sportowego (piłkarskiego), które nie bierze jeńców. Bezpośrednie, brutalne, dosadne, prosto w twarz, wg mnie po prostu prymitywne. Od zawsze jadą po wszystkich, komuś coś nie wyjdzie -jazda, błąd - jazda, dojeżdżanie polskiej piłki - a jak ! Na ryj Kowalczyka, który nieustanie bryluje w programach Weszło, po prostu nie mogę patrzeć, czasami oglądam, bo mówią ciekawe rzeczy. Wychowali już całe pokolenie takich pizdusiów, szydera i brutalny świat. Zarzeczny trochę maczał w tym palce, prawdę powiedziawszy nie jest dla mnie człowiek kultowy. Tak czy inaczej, oczywiście to zażarło. Czy znają się na piłce - tak. Czy są chujami - są.

    Na tyle mnie to mierzi, że raczej mało mnie inicjatywy Stanowskego interesują, dlatego Kanału 0 nawet nie zamierzałem oglądać. Ale tak, dobry jest, szanuję i tak trzeba chyba w dzisiejszych czasach. Natomiast tym stylem daleko nie dojedzie w polityce (nawet jako komentator), ale będę mu kibicował. Ot chłopaczkom ego w kosmos wyjechało, ale fajnie fajnie, niech walczą.

    W zasadzie dobry opis Stanowskiego, z tym że Kanał Zero to coś więcej niż Weszło. Jest szereg niezależnych twórców, którzy są zupełnie z innej bajki, jak Tomasz Rożek.

  • @Mania powiedział(a):

    Wszystko obejrzałam, ale co to ma do mego pytania o P. Zarzecznego?

    Pisałem o tym brudasie Szalonym, nie o Stanowskim, matko ... Przecież sam Stano powiedział, że nie może zrozumieć jak takie gówno zostało autorytetem w internecie i ja do tego nawiązałem. Też w to nie mogę uwierzyć, zrozumieć.

  • @celnik.mateusz powiedział(a):

    W zasadzie dobry opis Stanowskiego, z tym że Kanał Zero to coś więcej niż Weszło. Jest szereg niezależnych twórców, którzy są zupełnie z innej bajki, jak Tomasz Rożek.

    Ale to tak się nie da. Z jednej strony jego kanał ma być poważnym medium zajmującym się poważnymi tematami, żeby następnego dnia robić jazdy w stylu Weszło, tylko niekoniecznie o piłce. A wszystko to z kozackim szoł, świetnie, młodzież (nawet ta starsza) to kupi, ale w końcu mu to się rozleci, bo nie jest spójne.

    A do tego zagrożenie. Ja będę się jednak upierał, że on nie do końca jest w stanie przewidzieć dokąd go ta zabawa zaprowadzi. Włączył mu się tryb nieśmiertelność, bo cały czas wygrywa. Ale w tą grę nie da rady, chociaż mu kibicuję mocno, oby jak najdłużej.

  • Stano idzie na prezydenta

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Stano idzie na prezydenta

    A to info czy iluminacja ?

  • @JORGE powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Stano idzie na prezydenta

    A to info czy iluminacja ?

    To Smok, stan umysłu sam w sobie.

  • @JORGE powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Stano idzie na prezydenta

    A to info czy iluminacja ?

    Teraz to każdy szmondak idzie na prezia.

    Andrzejowi I Spokojnemu kończy się II kadencja. PiS sprawia wrażenie, że nie żyje, a nawet jeśli żyje, to co z tego. Tak więc każdy karkuluje, że wystąpi jako kandydat, ściągnie w I turze fefnaście procent i zostanie kieszonkowym zbawcą ojczyzny in spe.

  • edytowano 7 August

    Znaczy wiecie, ja po utracie władzy przez PiS, cały czas bym chciał nowej jakości (może być i w ramach PiS). Jeżeli świat mają zawojować ludzie pokroju Stanowskiego to ok, może i tak. Może iluminacja Smoka nie jest taka całkiem prywatna. Natomiast zupełnie, ale to zupełnie nie łykam narracji, że PiS jest w jakimś dużym kryzysie. A widzę, że skurwiałe media już codziennie sączą pewne fakty, zdarzenia, opinie, sugestie.

  • niech robi to, co robi, zyskalibyśmy marnego prezia a stracili dobrego dziennikarza.

  • @KazioToJa powiedział(a):
    niech robi to, co robi, zyskalibyśmy marnego prezia a stracili dobrego dziennikarza.

    To byłby bardziej strzał typu Kukiz albo Hołownia. Tylko w przeciwieństwie do tamtych odebrałby raczej głosy kandydatowi PiS.

  • edytowano 7 August

    @JORGE powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    Stano idzie na prezydenta

    A to info czy iluminacja ?

    Stanowski przy okazji wywiadu z Dudą żartował, że chciałby zrobić materiał o kampanii wyborczej, a najlepiej taki zrobić od wewnątrz, kandydując. Ale wątpię, żeby miał rzeczywiście wystartować, a jeszcze bardziej w jakieś jego plany polityczne.

  • @leobulero powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Inny świat. Działalnoś w harcerstwie jako okolicznoś obciążająca (Kul pomijam, gdyż nawet u nasz tak by to było można odczytać;).

    Zenek!
    to nie ten

    -- We know which Lebowski you are, Lebowski. We are not morons.

  • @JORGE powiedział(a):

    @Mania powiedział(a):

    Wszystko obejrzałam, ale co to ma do mego pytania o P. Zarzecznego?

    Pisałem o tym brudasie Szalonym, nie o Stanowskim, matko ... Przecież sam Stano powiedział, że nie może zrozumieć jak takie gówno zostało autorytetem w internecie i ja do tego nawiązałem. Też w to nie mogę uwierzyć, zrozumieć.

    A to sorry. Nieporozumienie.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.