OJROTAJPER EDITIO SEPTIMA - kolejka czwarta fazy grupowej - już jutro!

1 listopada

17:00

Besiktas - Neapol

20:45

Ludogorets - FCArsenal
Basel - PSG
Benfica - DynamoK.
M'gladbach - CelticFC
ManCity - FCBarcelona
Atletico - Rostow
PSV - Bayern

2 listopada

20:45

Monaco - CSKA
Tottenham - Bayer
Borussia - Sporting
Legia - Real
Kopenhaga - Leicester
Porto - Brugia
FCSevilla - Dinamo Z.
Juventus - Lyon

LE

3 listopada

17:00

Astana - Olympiakos

19:00

Fenerbahce - ManUtd
Zorya - Feyenoord
YB Berno - APOEL
Gabala - SaintEtienne
Anderleht - Moguncja
Zenit - Dundalk
Maccabi - AZ
AustriaWiedeń - ASRoma
Astra - Viktoria
Athletic - Genk
Sassuolo - Rapid

21:05

Ajaks - Celta
Panathinaikos - Standard
Szachtar - Gandawa
Braga - Konyaspor
Schalke - Krasnodar
Nicea - RedBull
Fiorentina - Slovan
SpartaPraga - Hapoel
Southhampton - Inter
Zurych - Steaua
Osmanlispor - Villarreal
Otagowano:

Komentarz

  • 1 listopada

    17:00

    Besiktas - Neapol 2:3

    20:45

    Ludogorets - FCArsenal 0:4
    Basel - PSG 1:3
    Benfica - DynamoK. 2:1
    M'gladbach - CelticFC 1:2
    ManCity - FCBarcelona 2:2
    Atletico - Rostow 2;1
    PSV - Bayern 1:3

    2 listopada

    20:45

    Monaco - CSKA 2:0
    Tottenham - Bayer 1:1
    Borussia - Sporting 2:1
    Legia - Real 1:5
    Kopenhaga - Leicester 2:1
    Porto - Brugia 0:0
    FCSevilla - Dinamo Z. 1:0
    Juventus - Lyon 2:1

    LE

    3 listopada

    17:00

    Astana - Olympiakos 1;0

    19:00

    Fenerbahce - ManUtd 1:3
    Zorya - Feyenoord 1:2
    YB Berno - APOEL 1:1
    Gabala - SaintEtienne 0:0
    Anderleht - Moguncja 3:1
    Zenit - Dundalk 3:0
    Maccabi - AZ 2;2
    AustriaWiedeń - ASRoma 1;2
    Astra - Viktoria 1:0
    Athletic - Genk 2:0
    Sassuolo - Rapid 0:1

    21:05

    Ajaks - Celta 2:1
    Panathinaikos - Standard 1:0
    Szachtar - Gandawa 2:0
    Braga - Konyaspor 1:2
    Schalke - Krasnodar 3:1
    Nicea - RedBull 2:0
    Fiorentina - Slovan 2:2
    SpartaPraga - Hapoel 1:1
    Southhampton - Inter 0:1
    Zurych - Steaua 1:2
    Osmanlispor - Villarreal 0:2
  • 17:00

    Besiktas - Neapol 1:1

    20:45

    Ludogorets - FCArsenal 0:2
    Basel - PSG 1:2
    Benfica - DynamoK.0:0
    M'gladbach - CelticFC 2:1
    ManCity - FCBarcelona 2:1
    Atletico - Rostow 1:1
    PSV - Bayern 1:2

    2 listopada

    20:45

    Monaco - CSKA 1:0
    Tottenham - Bayer 2:0
    Borussia - Sporting 2:1
    Legia - Real 0:4
    Kopenhaga - Leicester 0:2
    Porto - Brugia 2:1
    FCSevilla - Dinamo Z. 2:0
    Juventus - Lyon 1:1

    LE

    3 listopada

    17:00

    Astana - Olympiakos 1:1

    19:00

    Fenerbahce - ManUtd 1:2
    Zorya - Feyenoord 0:0
    YB Berno - APOEL 1:0
    Gabala - SaintEtienne 1:1
    Anderleht - Moguncja 2:1
    Zenit - Dundalk 3:0
    Maccabi - AZ 1:0
    AustriaWiedeń - ASRoma 1:1
    Astra - Viktoria 1:0
    Athletic - Genk 2:1
    Sassuolo - Rapid 2:1

    21:05

    Ajaks - Celta 0:0
    Panathinaikos - Standard 1:0
    Szachtar - Gandawa 1:1
    Braga - Konyaspor 2:1
    Schalke - Krasnodar 2:1
    Nicea - RedBull 2:1
    Fiorentina - Slovan 1:0
    SpartaPraga - Hapoel 0:0
    Southhampton - Inter 2:1
    Zurych - Steaua 0:0
    Osmanlispor - Villarreal 0:0
  • 1 listopada

    17:00

    Besiktas - Neapol 2:2

    20:45

    Ludogorets - FCArsenal 0:3
    Basel - PSG 1:4
    Benfica - DynamoK. 3:1
    M'gladbach - CelticFC 1:0
    ManCity - FCBarcelona 1:3
    Atletico - Rostow 3:0
    PSV - Bayern 1:2

    2 listopada

    20:45

    Monaco - CSKA 2:1
    Tottenham - Bayer 1:1
    Borussia - Sporting 1:0
    Legia - Real 0:2
    Kopenhaga - Leicester 2:2
    Porto - Brugia 3:2
    FCSevilla - Dinamo Z. 2:0
    Juventus - Lyon 2:0

    LE

    3 listopada

    17:00

    Astana - Olympiakos 0:1

    19:00

    Fenerbahce - ManUtd 2:3
    Zorya - Feyenoord 3:3
    YB Berno - APOEL 1:1
    Gabala - SaintEtienne 0:1
    Anderlecht - Moguncja 2:1
    Zenit - Dundalk 2:0
    Maccabi - AZ 2:2
    AustriaWiedeń - ASRoma 1:2
    Astra - Viktoria 1:1
    Athletic - Genk 3:0
    Sassuolo - Rapid 0:1

    21:05

    Ajaks - Celta 3:0
    Panathinaikos - Standard 2:1
    Szachtar - Gandawa 1:1
    Braga - Konyaspor 1:0
    Schalke - Krasnodar 2:0
    Nicea - RedBull 4:1
    Fiorentina - Slovan 1:1
    SpartaPraga - Hapoel 2:2
    Southhampton - Inter 1:2
    Zurych - Steaua 1:1
    Osmanlispor - Villarreal 0:2
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.