Smoleńsk-v.2.0.1

1234568»

Komentarz

• edytowano May 24
    los napisal(a):
    Von Szeffczyk ma swój plac?
    Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach uchylił w czwartek zarządzenie zastępcze wojewody śląskiego, który zmienił nazwę pl. Wilhelma Szewczyka w centrum Katowic na pl. Marii i Lecha Kaczyńskich. Trudno uznać Szewczyka za symbol komunizmu - wskazał WSA.
    i KODziarze protestujący przeciw zmianie
    (Zmarły w 1991 r. Wilhelm Szewczyk był publicystą, pisarzem, krytykiem literackim, działaczem partii komunistycznej z okresu PRL, członkiem wojewódzkich władz PZPR w Katowicach. Przez ponad 20 lat zasiadał w Sejmie PRL.)
    image
  • Von Szeffczyk był?
  • Jest jeszcze kardynał
    Ale on porządny katolik i Ślązak
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Leo_Scheffczyk
  • christoph napisal(a):
    Jest jeszcze kardynał
    Ale on porządny katolik i Ślązak
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Leo_Scheffczyk
    Ciekawe.
    Urodzony w Bytomiu, Niemiec z polskim nazwiskiem, zostaje kardynalem za sprawą Jana Pawła II, któremu redaguje listy apostolskie! (Ordinatio Sacerdotalis 1994. Ad Tuendam Fidem 1998)
  • los napisal(a):
    Von Szeffczyk ma swój plac?
    Wilhelm tym razem..

• Kogo to obchodzi? Jarosława Kaczyńskiego z pewnością nie, on nigdy nie miał brata.
  • Takiej ciszy nad wynikami pewnie się żadna ze stron nie spodziewała.
  • AnnaE napisal(a):
    Takiej ciszy nad wynikami pewnie się żadna ze stron nie spodziewała.
    Też mi się tak wydaje.

Ale teraz już wiedzą.
  • Mnie tam milczenie totalnej, w szczególności PO, cieszy. A JarKacz? Nie musi się wcale wypowiadać. Nikomu to nie jest potrzebne. Potrzebny jest raport, a nie opinia Jarkacza.
  • Rafał napisal(a):
    Mnie tam milczenie totalnej, w szczególności PO, cieszy. A JarKacz? Nie musi się wcale wypowiadać. Nikomu to nie jest potrzebne. Potrzebny jest raport, a nie opinia Jarkacza.
    tak jest!
    potrzebny jest Raport, a nie brat brata; PJK jest wątkiem pobocznym historii
  • Fakty kontra „fotelowi eksperci”: Artymowicz, Lasek, Czachor, Braun… / G.P. Jorgensen, „Kurier WNET” 28/2018
    http://wnet.fm/kurier/fakty-kontra-fotelowi-eksperci-artymowicz-lasek-czachor-braun-g-p-jorgensen-kurier-wnet-28-201/
  • Ciekawym czy Premier Morawiecki i Jarkacz na dobre zamknęli "front smoleński". Wygląda że tak. Pytanie komu z ważnych tego świata on tak przeszkadzał; USA, UE czy Izraelowi? A jeśli przeszkadzał to dlaczego? A nawet jeśli to komuś z nich i wiemy dlaczego to czemu mamy się z tym liczyć?

• Tomasz Sakiewicz @TomaszSakiewicz 51 min

Na 107 fragmentach samolotu znaleziono ślady materiału wybuchowego - Antoni Macierewicz na zjeździe klubów Gazety Polskiej

• Tomasz Sakiewicz @TomaszSakiewicz 51 min

Na 107 fragmentach samolotu znaleziono ślady materiału wybuchowego - Antoni Macierewicz na zjeździe klubów Gazety Polskiej.
    I nikt się tym nie przejmuje a Jarosław Kaczyński najmniej. Jorge, nie szokuje to ciebie? Nic a nic?

• A kto to Sakiewicz?
  • Kaczyński złożył brata i bratową na ofiarę dogadania się w kraju i Unii. Nie potrzeba tylu frontów. Zgoda, zgoda ...
  • randolph napisal(a):
    Kaczyński złożył brata i bratową na ofiarę dogadania się w kraju i Unii. Nie potrzeba tylu frontów. Zgoda, zgoda ...
    Wybór między hańbą a wojną ;)
  • Już pisałem: Jarosław Kaczyński nie jest decydentem w sprawie Smoleńska. Prywatnie może sobie przemilczać śmierć brata i bratowej. Polacy nie chcą przemilczeć śmierci Prezydenta i elity swojego Państwa. Nic JarKaczowi do tego. Wara manipulacjom i krętactwu w tej sprawie! Mam wciąż nadzieję że to tylko oczekiwanie na dobrze udokumentowany i pełen raport.
  • qiz napisal(a):
    randolph napisal(a):
    Kaczyński złożył brata i bratową na ofiarę dogadania się w kraju i Unii. Nie potrzeba tylu frontów. Zgoda, zgoda ...
    Wybór między hańbą a wojną ;)
    A dokładniej - wybór między wojną a hańbą i wojną.
  • No przecież wiem, ale Jarkaczowa optyka jest iście brytyjska...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.