Ojrotajper - kolejka 1 LM i LE

1. Kolejka LM
wtorek 12. września
gr. A
Man U - Bazylea
Benfica - CSKA
gr B
Bawarczycy - Anderlecht
Celtic - PSG
gr C
Rzym - Atletico
Chelsea - Karabach
gr D
Barcelona - Juventus
Olympiakos - Sporting
środa 13. września
gr E
Liverpool - Sevilla
Maribor - Spartak
gr F
Feyenoord - Man City
Szachtar - Neapol
gr G
Tottenham - Borussia
Real - APOEL

1. Kolejka LE
czwartek 14. września
19.00
Apollon - Lyon
Atalanta - Everton
Austria - Mediolan
Basaksehir - Łudogorzec
Dynamo K. - Skenderbeu
Kopenhaga - Lokomotiw
Hoffenheim - Braga
Rijeka - AEK
Slavia - Maccabi Tel Aviv
Villarreal - Astana
Young Boys - Partizan
Fastav Zlin - Szeryf Tyraspol
21.05
Arsenal - FC Kolonia
Crvena Zvezda - BATE
Steaua - Viktoria Pilzno
Vitoria de Guimaraes - Red Bull Salzburg
Hapoel Beer Shewa - Lugano
Hertha - Athletic Bilbao
Marsylia - Konyaspor
Real Sociedad - Rosenborg
Vardar - Zenit Piotrogród
Vitesse - Lacjum
Zulte Waregem - Nicea
Zoria - Östersunds
Otagowano:

Komentarz

  • 1. Kolejka LM
    wtorek 12. września
    gr. A
    Man U - Bazylea 3:1
    Benfica - CSKA 2:0
    gr B
    Bawarczycy - Anderlecht 4:1
    Celtic - PSG 1:2
    gr C
    Rzym - Atletico 1:1
    Chelsea - Karabach 2:0
    gr D
    Barcelona - Juventus 2:2
    Olympiakos - Sporting 1:1
    środa 13. września
    gr E
    Liverpool - Sevilla 1:1
    Maribor - Spartak 3:2
    gr F
    Feyenoord - Man City 0:1
    Szachtar - Neapol 1:1
    gr G
    Tottenham - Borussia 2:2
    Real - APOEL 4:0

    1. Kolejka LE
    czwartek 14. września
    19.00
    Apollon - Lyon 1:3
    Atalanta - Everton 0:1
    Austria - Mediolan 2:2
    Basaksehir - Łudogorzec 3:1
    Dynamo K. - Skenderbeu 3:0
    Kopenhaga - Lokomotiw 2:0
    Hoffenheim - Braga 0:1
    Rijeka - AEK 2:1
    Slavia - Maccabi Tel Aviv 1:0
    Villarreal - Astana 2:1
    Young Boys - Partizan 3:2
    Fastav Zlin - Szeryf Tyraspol 0:1
    21.05
    Arsenal - FC Kolonia 2:0
    Crvena Zvezda - BATE 1:3
    Steaua - Viktoria Pilzno 3:0
    Vitoria de Guimaraes - Red Bull Salzburg 1:1
    Hapoel Beer Shewa - Lugano 0:1
    Hertha - Athletic Bilbao 1:2
    Marsylia - Konyaspor 2:1
    Real Sociedad - Rosenborg 4:2
    Vardar - Zenit Piotrogród 1:1
    Vitesse - Lacjum 0:2
    Zulte Waregem - Nicea 0:1
    Zoria - Östersunds 2:1
  • Uwaga błąd w wynikach - grupa G to grupa H, a meczy grupy G brak:

    Lipsk - Monaco
    Porto - Besiktas

  • Lipsk - Monaco 0:2
    Porto - Besiktas 2:1

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.