Pogoda (dział: Przyroda)

Komentarz

• Lepiey bo obrazkowo. I z moich własnych doświadczeń o wiele wiele dokładniej y trafniey.

http://en.sat24.com/en/pl
  • Nie chcąc zaśmiecać watku kulinarnego,
    pozwoliłem sobie otworzyć wątek z prognozami pogody i z doniesieniami o pogodzie i o pogodzie wogóle. W Pcimiu, Polsce i Świecie...

Ja - korzystam tylko z tej podanej, robionej przez naukowców Uniwersytetu Warszawskiego.
    Lokalnie - w Piekarach zlokalizowana jest stacja meteo (ok. 3 km od domu!) więc tu także zaglądam:

pogoda w Piekarach

Na meteo.pl nie chce mi się szukać Piekar (są wszystkie miasta), otwieram Katowice - do większych miast są skróty.
    ====

U mnie w tej chwili jest 20 st. C, 1010 hPa, kierunek wiatru 193 st., wilgotność powietrza 53%, prędkość wiatru 19 km/g, pochmurno, trochę czasem pokropi, w nocy padało.... :)
  • edytowano September 2015
    Lepiey bo obrazkowo. I z moich własnych doświadczeń o wiele wiele dokładniej y trafniey.

http://en.sat24.com/en/pl
    O, zgubiłem kiedyś, dzięki. :)
    ==

ale mi taka grafika z meteo bardzo odpowiada:

image
  • Ja tam lubie taki norweski serwer. Zwłaszcza w N/E Polsce jest chyba najlepszy.
  • edytowano September 2015
    meteo.pl/
    Z tego korzystamy z przyzwyczajenia.

A macie jakieś linki do prognoz długoterminowych, ale tych liczonych w miesiącach?
    Mam nadzieję, że nie jesteśmy skazani tylko na wyrocznię z tajnych raportów sporządzonych dla Piechocińskiego?
  • Wygląda na to, że lato jeszcze nie odejdzie. Cieszę się
  • Gdzie to lato? U mnie to już zima bez śniegu.
    Nawet kot nie wyłazi spod kołdry.
  • Gdzie to lato? U mnie to już zima bez śniegu.
    Nawet kot nie wyłazi spod kołdry.
    Co to za kot? Gdzie takie koty dają? :)
  • To mój termofor tajger pod tytułem Kretek :)>-

Taken, o
    image
  • 27. stycznia 2015
    temperatura: 9 st. C.
    chmurno
    szaro
    buro
    :)
  • Zaproście tutaj Leosia Biedronkowatego, to będziecie mieli pro-gnozy meteo na bieżąco aktualizowane. A w pakiecie jako bonusik aktualne wieści z frontu globalnego ocipienia :>
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.