31.01.2019

Zapamiętajcie ten dzień, dzień, w którym PiS w końcu zdobył władzę.

Co się stało? Dzień wcześniej establiszment wypalił w PiS ze wszystkich dział - ujawniono nagrania Jarosława Kaczyńskiego, wszelkie szczekaczki i pudła rezonansowe przywołano na pierwszą linię gotowe do merdialnego klangoru, jakiego wcześniej nie było. Cała ta ofensywa została rozbrojona jednym #JaCięNieMogę. W odpowiedzi zatopiono Koparę i Niesioła, to był ciężki dzień dla mojej przepony. Times are a-changing.
«134

Komentarz

 • Zatem co się zmieni?
  A swoją drogą, to Kopara się sama zatopiła chyba.

  A tę wersję bardzo lubię:
 • No to jest prawdopodobne. Torpedy przeciwnika wybuchły w trakcie odpalania i być może łodzie zatoną. Krążownik PiS ledwie draśnięty.
 • Zastanawiam się na ile PiS faktycznie zdobył władzę a na ile agentura wpływu USA - Izrael go osłania po prostu.

  Uważam że u nas ściera się opcja niemiecko - rosyjska, która pompuje PO, oraz amerykańsko - izraelska która pompuje PiS. Oczywiście wolę USA (najlepiej bez Izraela) od ruskich i szwabów, ale jeszcze bardziej wolę żeby PiS nie był uzależniony od nikogo.

  Tak, wiem, że marzenia - te duże i te maleńkie każdemu ułożą się w piosenkę. Natomiast chanuki, jarmułki, i miliony na muzea, Danielse i Żorżety każą raczej sądzić - że w przeciwieństwie do postu otwierającego PiS wcale nie zdobył władzy. Chyba że per prokura.
 • Tworzenie piętrowych konstrukcji na wyobrażonych podstawach... Po co to robić, kiedy same fakty są wystarczająco fascynujące?
 • Zwykle robi się to po to, żeby przynajmniej spróbiwać wyjaśnić pewną rzeczywistość która jest niezrozumiala. Dla mnie i nie tylko dla mnie - niezrozumiałe jest ładowanie gigantycznej kasy Eskimosom, którzy nic innego nie robią, jak kopią, czołgają i mieszają z błotem.
  Na razie nie znam lepszego wytłumaczenia więc przyjmuję takie - ale jestem otwarty, jeśli ktoś coś wie i zaprezentuje.
 • Wychłodzić się do temperatury zera absolutnego i wtedy można zacząć rozumować. Wrzucenie obsesji pokoleń Polaków teorię dyskwalifikuje już na wstępie.
 • Być może, ale życie nie znosi próżni. Szczególnie to polityczne.
 • edytowano February 2019
  Zapamiętam ten dzień. No, fajnie mieć władzę i służby! Na miejscu totalnych pięćset razy bym się zastanowił teraz czy odpalać jakieś atomówki, bo w odpowiedzi mogą dostać Carem. Bardzo możliwie, że Stefek był tylko ostrzeżeniem. Bezgraniczne przekonanie tych skurwieli, że są bezkarni spowodowało, że jechali grubo, ze wszystkim i we wszystkim. Materiałów jest pewnie mnóstwo, istnieje ogromna szansa, że opłacało się je oddać pisiorom (mają czym płacić,). Wpadło tez coś pewnie w wyniku poszukiwań, a i przypadkowo. Z hakami jest jak z bronią atomową, jeżeli obydwie strony ją posiadają, przestaje być użyteczna. Dlaczego Lis, Adaś i Koń uważali, że Kaczyński nie użyje tej broni, którą ma jest dla mnie zastawiające ? No to teraz wiedzą.

  Jeszcze jedna niespodziewana w sumie sprawa wyszła, ta cała akcja Stop Hejtowi, po śmierci Adamowicza, bardzo mocno przysłuży się dla PiS. Władza zawsze chcę tonować język, opozycji zależny żeby jechać jak najostrzej. Jeżeli się to dobrze rozegra to totalni będą musieli jednak stulić ryje.
 • Tylko czy to, że opozycja się uspokoi właśnie nie będzie dla PiSu niekorzystne? Mam wrażenie, że im bardziej totalniacy się pieklili, na tym większych wychodzili błaznów.
 • JORGE napisal(a):
  Dlaczego Lis, Adaś i Koń uważali, że Kaczyński nie użyje tej broni, którą ma jest dla mnie zastawiające ?
  Bo dotąd tego nie robił.

 • Ale Kopara sie sama zakopala, bez pomocy (chyba)
 • loslos
  edytowano February 2019
  Idzie na to że kret.

  Albo idiotka.
 • edytowano February 2019
  los napisal(a):
  Idzie na to że kret.

  Albo idiotka.
  Kretozaur!

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Oryktodrom
 • Aż mi się przypomniała scena z "Nietykalnych" (1987).
  TOUCHABLE
 • Nie no, Kopacz to klasyczna idiotka. Wielka szydera Tuska, jestem prawie pewien, że zrobił to w ramach gestu, robiąc ją premierem poniżył Schetynę, poniżył PO, ale też i Polskę, nas.
 • W sumie nie miałbym nic przeciwko realizacji programu cela+ w roku wyborczym.
 • Aaa, jeszcze mecenas-łapownik oświadczył, że Mario, po pijaku całował psa boksera. :o3

  To był dzień!
 • los napisal(a):
  JORGE napisal(a):
  Dlaczego Lis, Adaś i Koń uważali, że Kaczyński nie użyje tej broni, którą ma jest dla mnie zastawiające ?
  Bo dotąd tego nie robił.

  Do dzisiaj sie dziwie, ze nie zaoral Sikorskiego, a podobno bylo/jest czym. Stawiam na to, że pożałowano żony i dzieci. I to sie msci po dzis dzien.
 • loslos
  edytowano February 2019
  Zdradek nikomu krzywdy dotąd nie zrobił, tylko swoim. Może dlatego. Wyrafinowane okrucieństwo na jakie Jarosław Kaczyński sobie pozwala wobec członków PiS poddaje w wątpliwość podejrzenie, że jest tzw. dobrym człowiekiem.
 • Wczoraj skokowo wzrosła sprzedaż fasolki po bretońsku. Sam kupiłem trzy słoiki.
 • Żeby odwrócić sytuację trzeba by Stefanowi samobója zrobić. Że niby SF ? Do wyborów 10 miesięcy, druga kadencja PiSu domknie zmianę nieodwracalnie.
 • edytowano February 2019
  Dyzio_znowu napisal(a):
  Wczoraj skokowo wzrosła sprzedaż fasolki po bretońsku. Sam kupiłem trzy słoiki.
  Jedni kupują, inni gotują ;)

  https://twitter.com/Matka_Kurka/status/1091067659175817216
 • JORGE napisal(a):
  Żeby odwrócić sytuację trzeba by Stefanowi samobója zrobić. Że niby SF ? Do wyborów 10 miesięcy, druga kadencja PiSu domknie zmianę nieodwracalnie.
  W sumie logiczne, ale pierwszy tegoroczny wyborczy szus na trumnie wypadł tak se, mogą nie zaryzykować drugiej wpadki.
 • JORGE napisal(a):
  Żeby odwrócić sytuację trzeba by Stefanowi samobója zrobić. Że niby SF ? Do wyborów 10 miesięcy, druga kadencja PiSu domknie zmianę nieodwracalnie.
  O nie, znowu cyrk w kościele, pogrzeb w nawie, ojciec Wiśniewski, ileż można?
 • Dyzio_znowu napisal(a):
  Wczoraj skokowo wzrosła sprzedaż fasolki po bretońsku. Sam kupiłem trzy słoiki.
  Że to niby polski afrodyzjak?

  ;))
 • edytowano February 2019
  A widzieliście jaki dzisiaj Niesioł przyszedł do Sejmu oklejony serduszkami WOŚP? to musi być naprawdę nietęgo

  A wiecie kto ma być adwokatem Niesioła?

  Ryszard Kalisz pornogrubas :-&
 • Dyzio_znowu napisal(a):
  A widzieliście jaki dzisiaj Niesioł przyszedł do Sejmu oklejony serduszkami WOŚP? to musi być naprawdę nietęgo
  Czysty kult cargo. Może Niesioł myśli, że nietykalność "Jurka" przenosi się przez serduszka...
 • edytowano February 2019
  Ja czytayąc tuteysze wypowiedzi , tak pomyślał był, że może to takie prawa obowiązuyą w "wielkiey polityce", że dany polityk ( vide premier Kopacz) nie trafia do więzienia, bo taka sprawiedliwość yest nieopłacalna dla rządzących w danym rozdaniu (przynaymniey nie od razu), a i dla całego bractwa polityków , ale yednak za karę zostaye się kretem y od czasu do czasu trzeba z siebie, .tego kretyna robić, rzecz jasna także na konto swojej partyji, i swoich wyborców..
 • No byłoby nieźle gdyby ujawnienie nagrania z Nowogrodzkiej róg Srebrnej to był błąd, a ujawnienie wyczynów jurnego Stefana to byłaby przestroga. Nie jestem jednak aż takim optymistą. Możliwe że wajchowy już skreślił totalną, w tym różne Kody, Nowoczesne itp i zdecydował się na "nowe otwarcie". Dla oczyszczenia przedpola wywołał wojnę atomową między totalną i PiS i dostarcza obu stronom amunicji bo chodzi mu o zniszczenie obu. Obym się mylił.
 • Kto to jest Stefan? To jest nikt.
 • Hłe, hłe, gazeta.pl przeprasza Jarosława Kaczyńskiego za sformułowanie "podejrzany o popełnienie przestępstwa".
 • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
  Kto to jest Stefan? To jest nikt.
  Stefan jest kukłą do zademonstrowania broni. I to tyle, faktycznie. Ale to co na niego użyli zakończyło jego karierę polityczną ostatecznie (i tak była właściwie skończona). W przypadku każdego polityka by była zakończona, ktoś chce następny ? Taki to przekaz. Osobiście sprawiło mi pewną przyjemność, że padło akurat na Stefana. To co ten człowiek przez ostatnie 15 lat wygaduje nie mieści się w głowie. Do tego skurwił ugrupowania teoretycznie chrześcijańskie, onet już to wykorzystuje artykułami o kolegach Niesioła w ZCHN (którzy akurat są porządni). Niedługo dowiemy się, że on właściwie jest mentalnym pisiorerm, w PO był przypadkiem. I tak trochę to prawda, Niesiołowski, Kamiński, Giertych i jeszcze całkiem spora grupa osób obecnie związanych z PO lub opozycją stanęli po drugiej stronie w wyniku postępującego upadku, albo nienawiści do Kaczora (jakieś osobiste animozje głównie). Tacy są najbardziej zajadli i szkodliwi.
 • JORGE napisal(a):
  Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
  Kto to jest Stefan? To jest nikt.
  Stefan jest kukłą do zademonstrowania broni. I to tyle.
  He he, dobre. Atomówka też nie poleciała na Tokio ale na Hiroszimę.

 • JORGE ma rację, choć osobiście od Stefana wolałbym takiego Sławka Nojmana, no ale on nigdy nie był 'nasz', więc jest bardziej nietykalny niż Stefan. Cały Jaras.
 • Groźba bomby atomowej jest potężniejszą bronią niż bomba atomowa. Teraz każdy platfus bez wyjątku myśli tylko o jednym: Co na mnie mają?

  Albo jeszcze o jednym: Czy będę następny?
 • Ja bym se jednak życzyła, żeby w jakiejś nieodległej przyszłości jakiś następny się pojawił. A nawet niejeden.
  Już taka moja moja wredna natura, cusz zrobić.
 • edytowano February 2019
  Nie przesadzałbym z tym bo niestety z pewnością są taśmy na przedstawicieli Dobrej Zmiany. Nie gdzie indziej jak na tym forum Koleżeństwo dawało sugestie na temat nieładnej przypadłości Maria. Jeśli szemrany mecenas Nowaczyk konfabuluje paskudnie to trzeba to zdementować , a nie komentować że to zemsta. To że zemsta to każdy wie. Istotne jest czy przy użyciu pomówienia czy faktu. Gdyby pokazały się zdjęcia z tym psem brata to to może nie byłaby bomba atomowa, ale krusząca mury z pewnością. Bo to byłyby zdjęcia szefa służb który zamknął, skwapliwie wspierany przez Ziobrę, młodziana Misiewicza za to że ten podobno dokonał "ogromnego" przekrętu polegającego na załatwieniu szkoleń za niecałe pół miliona dla swojej kumpelki w wielkim koncernie. Zamiast chronić młodziana na wysokim stanowisku posłał agentów aby łazili za nim po dyskotekach i spotkaniach towarzyskich i zdobywali kompromaty. Tak z patriotyzmu to uczynił czy może aby dokopać Antoniemu? Tak z własnej inicjatywy to zrobił czy na zlecenie? Czyje zlecenie?
  PS: Może być jeszcze gorzej: może kompletnie nie panuje nad podległymi mu służbami i one robią ca chcą, znaczy panoszący się po nich wychowankowie i pociotkowie WSI i obcych wywiadów.
 • JORGE napisal(a):
  Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
  Kto to jest Stefan? To jest nikt.
  (...) Osobiście sprawiło mi pewną przyjemność, że padło akurat na Stefana.(...)
  Hehe tak samo myślę.
 • los napisal(a):
  JORGE napisal(a):
  Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
  Kto to jest Stefan? To jest nikt.
  Stefan jest kukłą do zademonstrowania broni. I to tyle.
  He he, dobre. Atomówka też nie poleciała na Tokio ale na Hiroszimę.

  A żeby się zastanawiali ile jeszcze ich jest, rozwalono też centrum japońskiego katolicyzmu.
 • WWniosek? W ciągu tygodnia-dwóch powinna pójść następna.
 • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
  WWniosek? W ciągu tygodnia-dwóch powinna pójść następna.
  Jeśli Stefan jest zatem Nagasaki, ciekawe kto będzie Hiroszimą (wujowe porównanie, wiem).
 • A zaraz, a co się stało z kopacz?
  Tkz jak ją zatopiono?
 • Kopacz będzie walczyła z Komorowskim o jedynkę z Warszawy. Ale jaja, ale jaja
 • Jaja dinozaura
 • loslos
  edytowano February 2019
  Mam propozycję syntetycznego gadżetu wyborczego

  image
 • Chodź, szogunie!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.