Aktualności, newsy, krótkie wiadomości teksowe

1616264666778

Komentarz

 • Trwają targi zbrojeniowe Eurosatory w Paryżu. Zamiast pochwalić się sprzętem typu moździerz samobieżny Rak, zestaw przeciwlotniczy Poprad, KTO Rosomak, polskie stanowisko to kilka hełmów, karabinów, kamizelek kuloodpornych i flaga Polski.

  Bieda, bieda, bieda.

  P.S Eksport uzbrojenia ma od nas większy i to dwukrotnie Bułgaria. image
 • A jest w ogóle co leczyć? :D
 • rozum.von.keikobad napisal(a):
  A jest w ogóle co leczyć? :D
  Zawsze jeszcze pozostaną sami lekarze do wyleczenia.
 • Podpisujemy bardzo ważny dokument. Odbyliśmy świetne rozmowy. Omówimy szerzej ustalenia podczas konferencji prasowej - powiedział Donald Trump. - Czy chciałby pan coś powiedzieć? - zwrócił się do Kima. - Odbyło się historyczne spotkanie. Zostawiamy historię za sobą. Świat zobaczy duże zmiany - odparł Kim.

  Prezydent Trump i przewodniczący Kim Dzong Un przeprowadzili kompleksową, dogłębną i szczerą wymianę poglądów na temat kwestii związanych z ustanowieniem nowych stosunków USA-KRLD oraz budowaniem trwałego i solidnego systemu pokoju na Półwyspie Koreańskim. Prezydent Trump zobowiązał się do zapewnienia gwarancji bezpieczeństwa do KRLD, a przewodniczący Kim Dzong Un potwierdził swoje silne i niezachwiane zaangażowanie, by dokończyć denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego.

  Przekonany, że ustanowienie nowych relacji USA-KRLD przyczyni się do pokoju i dobrobytu na Półwyspie Koreańskim i na świecie, a także uznając, że wzajemne budowanie zaufania może promować denuklearyzację Półwyspu Koreańskiego, prezydent Trump i przewodniczący Kim Dzong Un postanawiają, co następuje.

  1. Stany Zjednoczone i KRLD zobowiązują się ustanowić nowe stosunki między USA a KRLD zgodnie z pragnieniem narodów obu krajów, by zapewnić pokój i dobrobyt.

  2. Stany Zjednoczone i KRLD połączą wysiłki na rzecz zbudowania trwałego i stabilnego systemu pokojowego na Półwyspie Koreańskim.

  3. Potwierdzając deklarację z Panmundżon z dnia 27 kwietnia 2018 r., KRLD zobowiązuje się działać na rzecz całkowitej denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego.

  4. Stany Zjednoczone i KRLD zobowiązują się do odzyskania szczątków żołnierzy poległych i zaginionych [podczas wojny koreańskiej - red.], w tym do natychmiastowej repatriacji ciał osób już zidentyfikowanych.

  Uznając, że szczyt USA-KRLD - pierwszy w historii - był epokowym wydarzeniem o wielkim znaczeniu w przezwyciężaniu dekady napięć i wrogości między dwoma krajami i dla otwarcia nowej przyszłości, prezydent Trump i przewodniczący Kim Dzong Un zobowiązują się wdrożyć postanowienia niniejszego wspólnego oświadczenia w pełni i sprawnie.
 • Tak pro forma: mięso dzikowe to ponoć najohydniejszy w smaku kapeć. Znam osobiście niektóre psy, które nie chcą go tknąć.
 • Jadłem, mi smakowało.
 • Też jadłem, dobre
 • Żebyśmy nie zapominali, czym jesteśmy dla jaśniepaństwa...
  image
 • No to nie jest dowód że na PiS głosują ci bez łazienki. Ja na przykład mam. Nawet dwie mam.Nie czuje się z tego powodu jaśniepanem, ale też nie wstydzę się tych łazienek.
 • Dziwne. Mam łazienkę a głosuję na PiS... chyba muszę ją na kanciapę przerobić!
 • Mapka wskazuje raczej że zabór pruski przeciwko Pisowi, a łazienki mają różny rozkład między pozostałymi 2 zaborami, które to oba głosują na Pis

 • Ależ oni mają potrzebę, wręcz konieczność dowartościowywania się. Niebywałe. To chyba świadczy o jakichś głęboko skrywanych kompleksach, c'nie?
 • edytowano June 13
  Rafał napisal(a):
  No to nie jest dowód że na PiS głosują ci bez łazienki. Ja na przykład mam. Nawet dwie mam.Nie czuje się z tego powodu jaśniepanem, ale też nie wstydzę się tych łazienek.
  Jesteś gównem. Jesteś dla nich gównem, polaczkiem cebulaczkiem, inny kod wyczują błyskawicznie. Skala pogardy, którą oni żywią do wszystkiego co dla nas jest ważne i istotne, skala pogardy wobec naszej mentalności, wykracza często poza zrozumienie człowieka, który jej nie posiada. Zderzyłem się z tym jakiś czas temu i wiem o czym piszę. Nie wierzę, że ktokolwiek jest w stanie zrozumieć do końca probem jeżeli sam nie zetknął się z taką pogardą.

  Powiem tak, w mi ulżyło kiedy dobitnie zrozumiałem i poczułem co i jak. Są dwa światy i jedno słońce. Ja Tutsi chcę, żeby Hutu nie było. Wcale. Nikogo.
 • peterman napisal(a):
  Tak pro forma: mięso dzikowe to ponoć najohydniejszy w smaku kapeć. Znam osobiście niektóre psy, które nie chcą go tknąć.
  Pewnie drugim takim kapciem jest baranina?
 • Maria napisal(a):
  Ależ oni mają potrzebę, wręcz konieczność dowartościowywania się. Niebywałe. To chyba świadczy o jakichś głęboko skrywanych kompleksach, c'nie?
  Kolejny przykład:

  https://twitter.com/NZGoebbelsa/status/1006482930582028288?s=19

  No tego bym nijak nie wymyśliła :D
 • qiz napisal(a):
  peterman napisal(a):
  Tak pro forma: mięso dzikowe to ponoć najohydniejszy w smaku kapeć. Znam osobiście niektóre psy, które nie chcą go tknąć.
  Pewnie drugim takim kapciem jest baranina?
  A tego to nie wiem. W naszych okolicach baranów się nie je. Sam też nigdy nie jadłem (kiedy jeszcze jadłem).

 • Transmisji z lokali wyborczych nie będzie.
 • extraneus napisal(a):
  Transmisji z lokali wyborczych nie będzie.
  Pozamiatane?
 • Zielono mi... :(
 • qiz napisal(a):
  extraneus napisal(a):
  Transmisji z lokali wyborczych nie będzie.
  Pozamiatane?
  A były? Nie. I było pozamiatane? Ruch Kontroli Wyborów.
 • Rafał napisal(a):
  qiz napisal(a):
  extraneus napisal(a):
  Transmisji z lokali wyborczych nie będzie.
  Pozamiatane?
  A były? Nie. I było pozamiatane? Ruch Kontroli Wyborów.
  RKW dał z siebie wszystko poprzednim razem, ale nie postawię złamanego szeląga, że ponownie będzie się tak starał. I wcale nie mam mu tego za złe.
 • To co? JarKacz nie chce wygrać tych wyborów?
 • PJK zaraz wraca do szpitala na wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego, więc może w sprawie kamerek zdał się na opinię Hermelińskiego.
 • Profesora
 • edytowano June 17
  Zapomniana już w Polsce pani Ludmiła Kramek wypłynęła za sprawą... sex-taśm, na których uwieczniono ją z jakimś (znanym podobno na wschodzie i w Brukseli) kazachskim złodziejem ;))

  (nie wklejam, kto chce, to sobie odnajdzie, np. za pomocą twitterowego profilu @BalliMarzec)
  --------------

  Mukhtar Kabyluly Ablyazov Kazakh: Мұхтар Қабылұлы Әблязов, translit. Muhtar Qabyluly Ábliazov, born 16 May 1963) is a Kazakhdissident, politician, businessman, and banker accused of embezzling and mismanaging $6 billion of bank assets while serving as bank chairman in one of the biggest financial frauds in history. 
 • Laska od Sorosa i miliarder-złodziej? W sumie lajcik... ale jak wyjdzie sex-taśma "Kramek w Środę" to może
 • edytowano June 17
  Inna sprawa, że ten Kramek nigdy mi do tej żonki nie pasował- zawsze kojarzył mi się z rasowym figurantem.
 • Bezczelna i zuchwała jest ta ... Ludmyła - dała się od tej strony poznać na ćwiterze. I nie tylko.
 • Pamiętajmy, że nietykalność gwarantowały jej powiązania z frakcją żydolską vel. żydobanderowską / żydobanderosorosowską w PiSie (Romaszewskie, Gosiewska pierwsza, jakieś sieroty z kancelarii LK). Skoro p.Balli Marzec dostała cynk na tą wywłokę, to musiała dostać od jakichś służb. Ruskich, kazachskich, a może i na polecenie Amerykanów. Ale i tak dobrze, a nawet bardzo dobrze. Im więcej gówna w wentylatorze, tym większa szansa, że się zatnie.
  A nic pisowi lepiej nie zrobi, niż wycięcie i wypalenie tego giedrojciowego nowotworu uwolskiej geremkowszczyzny w mocnym sosie z czosnku i cebuli.
 • W nowym numerze „Sieci” dziennikarze tygodnika odkrywają szokującą prawdę – w systemie międzynarodowym jest dziura, przez którą mafia nielegalnie ściąga do Polski z Azji i Afryki nawet dziesiątki tysięcy osób rocznie. To prawdziwa pajęczyna pośredników i firm słupów skupiona wokół agencji fałszujących dokumentację konieczną do uzyskania kart pobytu. W grę wchodzą gigantyczne pieniądze i wyspecjalizowane metody oszukiwania urzędów oraz służb – czytamy na łamach tygodnika.

  Marek Pyza oraz Marcin Wikło w artykule „Mafia ściąga imigrantów” poruszają temat narastającego problemu nielegalnego przemytu imigrantów do Polski, a potem dalej – do Europy. Cały proces jest bardzo złożony, co publicyści szczegółowo wyjaśniają czytelnikom:

  Cały system naczyń połączonych, który ma doprowadzić do zalegalizowania pobytu w Polsce (a więc de facto w całej strefie Schengen), zaczyna się w kraju pochodzenia cudzoziemca. Tam bardzo prężnie działają agenci, są aktywni w Internecie, oferują pracę w Polsce, albo nawet – choć to zupełnie nierealne – podwójne obywatelstwo. Nie można się stać Polakiem na zasadzie citizenship by investment, czyli inwestując, kupując nieruchomości albo nawet zakładając firmy i dając pracę w naszym kraju. Agent stamtąd pobiera pierwszą prowizję w wysokości ok. 5 tys. euro i przesyła klienta do agenta w Polsce, który także pobiera 5 tys. euro. Klient do Polski dostaje się albo jako turysta (wiza turystyczna) i tutaj rozpoczyna procedurę, albo przyjeżdża już jako ktoś, kto jest jakiejś firmie niezbędny do pracy, i wtedy zaczyna się ubiegać o kartę pobytu.
 • Niezły artykulik. Pachnie mi pożytecznym idiotyzmem proniemieckim. No chyba jednak nie zdradą. To jest świetna podstawa do deportacji muslimów z Niemiec do Polski. No i o reparacjach za II WŚ cicho sza.
 • Mularczyk wczoraj powiedział, że wyliczenie wysokości polskich roszczeń nastąpi do końca roku.
 • To może Niemcy rozpoczną deportacje wcześniej.
 • Nikt nie odnotował, że marszałek Jurek zrezygnował z szefowania Prawicy Rzeczpospolitej, więc jak odnotowuję B-)
 • i przyłączą sie tera do Ziobry?
 • A co mu się stało, temu Jurczyku? Powody osobiste? Coś więcej...
 • Powiedział, że szefuje już za długo i zmiana jest niejako naturalna.
  Czy to rzeczywisty powód, oczywiście nie mam pojęcia, ale po co miałby konfabulować?

  (po szefa PRz został Krzysztof Kawęcki)
 • christoph napisal(a):
  i przyłączą sie tera do Ziobry?
  Ponoć dogadali się z Kukizem.
 • Noo to ciekawe
  Podobne style życia liderów
 • CICHOOOOO TERA NA FORUMIE!

  MECZ SIĘ ZACZĄŁ!!!

  #POLSEN

  :))))))))))))
 • Ja się poświęcę i nie będę oglądać, bo kiedy oglądam, nasi przegrywają. :)
 • Padakę grają Polacy, bez wyrazu, bez pasji, są spięci i wystraszeni.
 • edytowano June 19
  #POLSEN
  czy ja pisałem, że (uważamRZE) przegramy?

  0:1 dla SEN

  =
  komentator2: "nic się nie dzieje. sporo czasu zostało"
  Hahahahahaha!

 • Cholera. Ale jednak wygrają.
 • Muszą, bo Piotruś ogląda...
 • edytowano June 19
  #POLSEN
  0:2

  Idioci grają!


 • edytowano June 19
  Nie oglądam, i tak przegrywają. Szkoda nerwów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.