Partia Razem a KOD

Padało to pytanie wielokrotnie: jaka jest cena Razem za wejście w koalicję ze środowiskiem GW?

Patrząc na ich dotychczasowe działanie odpowiedź brzmiała: za wysoka dla GW. Jednak ich ostatnia akcja z wyświetlaniem na budynku KPRM zachwiała jednak tą pewnością.
Tymczasem dzisiaj:
image

Wniosek: pan Adam się smuci
Otagowano:
«1

Komentarz

 • Aj, waj!
 • No, nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę wskazuje dobrą godzinę.
 • edytowano March 2016
  Budyń donosi, że w KOD jakieś podziały "Z KOD wyodrębnił się KOD PP (Komitet Obrony Demokracji Przed PiSem). Potem się podzielą na broniących przed złym PiSem i strasznym PiSem."

  https://www.facebook.com/Mat.Kijowski/posts/193656877670721
 • loslos
  edytowano March 2016
  Może i potrzebna ale skoro w Polsce od czystu lat są tylko dwie partie, to widać tak być musi. Taką cechę narodową mamy.
 • Lewica to rak ludzkości. Są różne formy, łagodne i złośliwe ...
 • Napisałem ostatnio na fanpage Razem w kontekście ich protestu pod URM mniej więcej coś takiego: Koledzy z partii Razem nie idźcie tą drogą wytyczoną wam przez KODziki, Partię Oszustów i Nowoczesnych lumpów leberalnych. Nie zakładajcie butów przyszykowanych wam przez różnej maści aferalow, banksterow i esbeków. Idźcie Razem z nami. Polsce potrzebna jest patriotyczna, prawdziwe socjalna i nie mająca żadnych związków z postkomunizmem lewica.
 • I wie co Kolega? Zdumiało mnie, że ci z Razem to dobrze rozumieją, że TK służy głównie interesom establiszmentu III RP, a nie zwykłych ludzi pracy. A pomimo tego wpisują się w scenariusz przygotowany gdzieś na Czerskiej... Naprawdę nie mogę tego zrozumieć
 • Co do razemowców, to może pozują socjalną lewicę, ale światopoglądowo są zwykłymi libertynami.
 • Razem jest częścią systemu. Dzieci bogatych SBkow
 • I te dzieci bogatych esbeków suchej nitki nie zostawiałyby na III RP i jej establiszmencie, jak w ostatniej kampanii wyborczej?? Zaprawdę bardzo dziwne by to było zważywszy że same do tego establiszmentu by należały z racji resortowego pochodzenia... #-o
 • edytowano March 2016
  Eden, najbardziej wiarygodnym źródłem na temat, kto jak głosuje i dlaczego są wyniki wyborów. Zobacz sobie np., gdzie głosuje się na Razem.

  http://parlament2015.pkw.gov.pl/349_Wyniki_Sejm/12/0
  A tu w ujęciu gminnym:
  image

  Pokrywa się to z głosami dotychczas oddawanymi na establishment III RP, w ostatnim dziesięcioleciu po prostu na PO - wielkie miasta, północ, zachód.
 • A ja też jestem z Ziem Wycyckanych i nigdy na establiszment III RP nie głosowałem. Od 10 lat na PiS, wcześniej na UP Bugaja w latach 90-tych (a nie np. na SLD, czy Mumię Wolności, które na mojej parafii były wówczas najbardziej modne i wpływowe), raz zdarzyło mi zagłosiowac na Ikonowicza w wyborach prezydenckich 2000, a raz nawet na LPR Giertycha rok później... Tak więc takie uogólniające i spłaszczające problemat mapki to można sobie Rozum wsadzić tam gdzie można...
 • Masz rację, po chuj mapki oparte na kilkuset tysiącach głosów, Eden zagłosuje za całe ziemie zachodnie i będzie pozamiatane.
 • Podobieństwo nie jest ilościowe, bo na Razem głosuje parę procent elektoratu, a na pomioty Tuska ok. 20%. Podobieństwo wynika z terytorialnego rozkładu elektoratu obu partii i jest uderzające.

  To na kogo jeszcze (oprócz PO oraz zandbergoidów) głosuje Milicz i okolice, nie ma związku i nie wpływa w żaden sposób na siłę przekazu powyższej mapy.
 • Generalnie z chamami nie rozmawiam, ale teraz wyjątkowo odpowiem na kolejną zaczepkę: Z tego co wiem ta piękna kraina lasów i stawów głosuje na wszystkie partie ogólnokrajowe i takowych kandydatów. A także różne podmioty lokalne i pozapartyjne, zwłaszcza podczas wyborów samorządowych. I tacy kandydaci uzyskują wtedy lepsze wyniki niż partyjne funki z SLD i PiS np. Tak było w ostatnich wyborach samorządowych np. Już jego ciekawość została zaspokojona?
 • Igzekli, Razem to partia dzieci establishmentu, które dorosły i chcą coś "własnego". I dzieci mieszkają tam, gdzie rodzice.
  Takie samo zjawisko jak jak w latach 60./70. w USA w ramach studenckiej kontrkultury. To zresztą szerszy fenomen, powtarzany w wielu krajach, "Rozmowę w Katedrze" Vargasa Llosy czytali? Akcja niby zmyślona, ale obraz społeczeństwa prawdziwy.
 • A co tam jakieś gniazdo szerszeni po prawej? No, jakiś zjazd motocyklowy chyba głosiować musiał razem!!!
 • randolph napisal(a):
  Podobieństwo nie jest ilościowe,
  Co do tej ilości, to jednak ma znaczenie, czy badasz kilkaset tysięcy głosów gdzie one padły i jakie to tereny, a bierzesz paru przypadkowych gości z fejsa.
 • Ciekawe rozstrzygnięcia zapadły w innej gminie powiatu chełmskiego – Dubience. To tutaj swój najlepszy wynik w całym kraju zanotowała partia Razem, która co prawda nie przekroczyła progu wyborczego, ale była „czarnym koniem” tych wyborów. W całej gminie najmłodsze polskie ugrupowanie polityczne uzyskało 13,2 proc. Stało się tak głównie za sprawą pochodzącej z Dubienki Magdaleny Zelent, która indywidualnie przegrała tam tylko z kandydatami PiS i PSL.

  – Z pewnością wiele osób głosowało na nią, bo jest stąd. Dubienka nigdy nie miała swojego posła, a dla każdej gminy jest to duże wyróżnienie. Nawet nie pamiętam, żeby kiedykolwiek ktoś od nas kandydował do Sejmu – mówi Waldemar Domański, wójt gminy Dubienka.
  http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/wybory-2015-sa-gminy-w-ktorych-mniejsze-partie-uzyskiwaly-dobre-wyniki,n,1000170325.html
 • A ty Rozum zauważyłeś w ogóle, że plamki fioletowe na tej statystycznej mapce występują i w podkarpackim i twoim małopolskim, ha? I co jakieś wnioski teraz o bidzie galicyjskiej i golodupcach spod Wawelu będziemy klepać tutaj również?
 • Magdalena Zelent
  image
  Urodziłam się w 1982 roku w Chełmie. Wychowałam się w Dubience nad Bugiem, gdzie chodziłam do szkoły podstawowej. Liceum ukończyłam w Puławach. Jestem magistrem filologii polskiej, a obecnie przygotowuję pracę doktorską. Od lat pracuję w organizacjach pozarządowych. W swojej rodzinnej gminie działam na rzecz dzieci i młodzieży. Politycznie zaangażowałam się dopiero wstępując do Razem; chcę skupić się na wyrównywaniu szans na dobrą edukację i dostępności kultury na obszarach wiejskich.
 • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
  A co tam jakieś gniazdo szerszeni po prawej? No, jakiś zjazd motocyklowy chyba głosiować musiał razem!!!
  Faktycznie na mapie wygląda, jak wygląda, wydaje się, że po prostu 88 osób z Dubienki (tak, TYLE osób zrobiło taki kolor) zagłosowało na dziouchę ze swojej wiochy:
  http://partiarazem.pl/wybory2015/okreg-7-chelm/magdalena-zelent/
 • Nu nu, 88! To się nazywa Heroiczny Humor!
 • To jest jednak śmieszne; wygląda na mapie jak ćwierć Warszawy, a jest to w sumie 2500 osób.
 • Znam wielu takich młodych, wrażliwych i wykształconych którzy glosiowali na Razem w ostatnich wyborach, Ignac. Nie wiem czy wiesz, że nasz wyleniały Vigutek również na Razem głosiowal. Rzeczywiście Vigutek, syn piekarza i nauczycielki to resortowe dziecko i establiszment III RP...
 • 7dmy napisal(a):
  Inna sprawa jaki sens ma opowiadanie się RAZEM po stronie TK ? Przecież jakby w jakichś swoich marzeniach doszli kiedyś do władzy to bezpiecznik establishmentu w postaci TK zadziała przeciwko nim (może poza ich programem homo - aborto. - a miałem wrażenie że nie głównie o to im chodzi). Więc albo są głupi albo udają, a tak naprawdę są jeszcze jedną emanacją tego samego.
  Dokładnie. Rzeplińskiego można by wypchać słomą, wysłać do Sevres i wystawić w gablocie z napisem "wzorzec tłustego misia."

 • Eden napisal(a):
  I te dzieci bogatych esbeków suchej nitki nie zostawiałyby na III RP i jej establiszmencie, jak w ostatniej kampanii wyborczej?? Zaprawdę bardzo dziwne by to było zważywszy że same do tego establiszmentu by należały z racji resortowego pochodzenia... #-o
  Gdzieś były przytoczone ze trzy sylwetki z rodowodem poliszynela, możliwe że tendencyjnie. Buntu pokoleniowego wykluczyć też nie można
 • edytowano March 2016
  Eden napisal(a):
  A ty Rozum zauważyłeś w ogóle, że plamki fioletowe na tej statystycznej mapce występują i w podkarpackim i twoim małopolskim, ha? I co jakieś wnioski teraz o bidzie galicyjskiej i golodupcach spod Wawelu będziemy klepać tutaj również?
  Bez wyzwisk nie potrafisz i co Jorge dalej utrzymujesz, że przyczepiamy się tego, co gość pisał 10 lat temu?

  Ale mimo wszystko odpowiem - gmina Sękowa to 50 głosów, a gmina Lutowiska? Zaden Kaczyński by tam wyborów prezydenckich nie wygrał, tylko potwierdzamy korelację, jeszcze jakieś samobójcze bramki?
 • raste napisal(a):
  Eden napisal(a):
  I te dzieci bogatych esbeków suchej nitki nie zostawiałyby na III RP i jej establiszmencie, jak w ostatniej kampanii wyborczej?? Zaprawdę bardzo dziwne by to było zważywszy że same do tego establiszmentu by należały z racji resortowego pochodzenia... #-o
  Gdzieś były przytoczone ze trzy sylwetki z rodowodem poliszynela, możliwe że tendencyjnie. Buntu pokoleniowego wykluczyć też nie można
  Vigi głosował, wiadomo, że głosują różni ludzie (zresztą - od tradsa pieprzącego o "wojtyliańskiej sraczce" do popieraczy aborcji, w sumie nie jestem zdziwiony ani trochę?), ja pisałem o działaczach tej partii. Nawet przejrzałem sobie kandydatów Razemu w Krakowie. Większość ludzie młodsi ode mnie, na jakiś studiach doktoranckich. Partia dzieciarni, zapewne dobrze sytuowanej.
 • 10 la temu? To już 10 lat temu spieprzałem przez nieustanny trolling typa z Leberyi?

  Ale ten czas rwie naprzód...

  Już siedzę cicho i więcej do tematu nie wrócę. Przepraszam że w ogóle się odezwałem, ale znalazłem się na granicy pęcnięcia.
 • Eden napisal(a):
  Znam wielu takich młodych, wrażliwych i wykształconych którzy glosiowali na Razem w ostatnich wyborach, Ignac. Nie wiem czy wiesz, że nasz wyleniały Vigutek również na Razem głosiowal. Rzeczywiście Vigutek, syn piekarza i nauczycielki to resortowe dziecko i establiszment III RP...
  No i co, mam się naśmiewać do jakiego upadku przywiodła JBPP nienawiść do Manitou?

  Na złość Kaczyńskiemu zagłosiuję na Razemu.
 • Vigutek to JBPP? Poważnie?? 8-}
 • Eden napisal(a):
  Vigutek to JBPP? Poważnie?? 8-}
  Chemicznie czysty przykład.
 • a co to znaczy?
 • dyzio napisal(a):
  a co to znaczy?
  Jeszcze Bardziej Prawdziwa Prawica.
 • Eee, żeby miłośnika Lady Gaga i Baader-Meinhof od razu do czubków i szurów klasyfikować...
 • Eden napisal(a):
  I wie co Kolega? Zdumiało mnie, że ci z Razem to dobrze rozumieją, że TK służy głównie interesom establiszmentu III RP, a nie zwykłych ludzi pracy. A pomimo tego wpisują się w scenariusz przygotowany gdzieś na Czerskiej... Naprawdę nie mogę tego zrozumieć
  bo nie są autentyczni, to zwykły postkomunistyczny (żydokomunistyczny ;)) pomiot, a ich naczelnym pragnieniem jest zabijanie dzieci. A tym, które przeżyją, robienie dżendera. Prawa lokatorów i pracownicze to kwiatek do kożucha, taki odpowiednik ślubu kościelnego Donka.
 • rozum.von.keikobad napisal(a):
  Nawet przejrzałem sobie kandydatów Razemu w Krakowie. Większość ludzie młodsi ode mnie, na jakiś studiach doktoranckich. .
  fizyka, biotechnologia i matematyka? ;)

 • loslos
  edytowano March 2016
  Jakoś tak się porobiło, że wśród fizyków, informatyków i matematyków są najwięksi debile. Z różnych grup zawodowych najbardziej poczytalni są chyba inżynierowie, w moim instytucie jest kilku hardkorowych komuchów ale nie ma ani jednego kodziarza.
 • Qiz, chorobliwe żydozerstwo to odwrócony antypolonizm. Sezonowa sympatia do PiS to tylko kwiatek z Dolomitów przypięty do kożucha kon-Donka
 • Coś w tym musi być Losie. Moja koleżanka z pracy, nauczyciel fizyki, również głosiowała na Razemu...
  :(|)
 • Powtarzała się chyba filologia słowiańska :D
 • los napisal(a):
  Jakoś tak się porobiło, że wśród fizyków, informatyków i matematyków są najwięksi debile. Z różnych grup zawodowych najbardziej poczytalni są chyba inżynierowie, w moim instytucie jest kilku hardkorowych komuchów ale nie ma ani jednego kodziarza.
  Chodziło mi o to, że tacy doktoranci raczej nie mieliby czasu na politykie.
  A głupi ludzie są wszędzie, co do nadreprezentacji nie będę polemizował- syndrom pozjadania wszystkich rozumów. Zdrowy rozsądek to może mieć rolnik, robotnik i babcia z różańcem ;)
 • Eden napisal(a):
  Qiz, chorobliwe żydozerstwo to odwrócony antypolonizm. Sezonowa sympatia do PiS to tylko kwiatek z Dolomitów przypięty do kożucha kon-Donka
  Dlaczego próbujesz, poprzez osobiste wycieczki, maskować FAKT, że potomstwo żydokomuny jest wysoce nadreprezentowane we wszelkich antypolskich ruchach, nie wyłączając Razemowców?
  Amchu?.
 • To nie FAKT, to urojenia. Chorobliwe urojenia, że Razemowcy mają cokolwiek wspólnego z III pokoleniem UB.
  Amciu
 • Przejeżdżałem dzisiej Alejami i dwiem demonstrancje widział pod URM-em. Z 50 osób w Razemie, ze 20 w KOD-zikach.
  Se pomyślałem, wolność u nasz jak w Ameryce! Wolno, wolno manifestować p-ko prezydentowi USA!
 • edytowano March 2016
  Dokładnie Ignacu. A niech tam sobie ta wrażliwa, zbuntowana i kontestująca każdy System i każdą Waadzę młodzież z Razem protestuje ile chce. W ten sposób daje nam dowody na doskonałe funkcjonowanie demokracji i wolności słowa w naszym kraju. Byleby tylko nie zwąchiwali się z KODzikami. Mi tam oni nie przeszkadzają
 • edytowano March 2016
  qiz napisal(a):
  los napisal(a):
  Jakoś tak się porobiło, że wśród fizyków, informatyków i matematyków są najwięksi debile. Z różnych grup zawodowych najbardziej poczytalni są chyba inżynierowie, w moim instytucie jest kilku hardkorowych komuchów ale nie ma ani jednego kodziarza.
  Chodziło mi o to, że tacy doktoranci raczej nie mieliby czasu na politykie.
  A głupi ludzie są wszędzie, co do nadreprezentacji nie będę polemizował- syndrom pozjadania wszystkich rozumów. Zdrowy rozsądek to może mieć rolnik, robotnik i babcia z różańcem ;)
  http://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/8261/trybunal-konstytucyjny-jakiś-balagan-jest-delikatnie-mowiac#latest :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.