Krótka piłka

Dzisiaj rusza druga kolejka eliminacji do MŚ europejskiej strefy. Grane będzie przez 6 dni w różnych grupach.

Wieczorem, za niecałą godzinę pierwsza seria, chyba najciekawiej zapowiada się Włochy-Hiszpania.

Nasi grają w sobotę, z pewnych względów tego nie zobaczę (ślub kolegi), tak jak nie widziałem poprzedniego. Czyli trochę na zasadzie "nie znam się to się wypowiem" ;) ale nie do końca, bo zobaczyć tabelę każdy umie. Format już nei jest taki fajny, my ten mecz musimy wygrać!!! Jakakolwiek strata punktów to ucieczka do przodu Danii, którą będzie można potem dogonić nie tylko przy bezbłędnej naszej grze, ale też czekać na błędy Duńczyków. W tle jeszcze może być całkiem silna Rumunia. I drugie miejsce to za mało - baraże, a tam trafiamy no np. na Włochy albo Hiszpanię :)
We wtorek Polska-Armenia i punktów też tracić nie wolno.

Komentarz

  • gdzie streamy
  • edytowano October 2016
    Jakiś dramat na trybunach we Włoszech. Cisza jak po śmierci organisty, tylko uuuuu, aaaaaa, eeeee. To na Narodowym w sobotę będzie lepiej, nawet jeżeli znowu nastąpi atak Januszy.

    A my znowu mamy bilety na koronie w ostatnim rzędzie, najwyżej. Widać w miarę OK, ale plus jest taki, że można palić i pić (jeżeli się wniesie). A więc tym razem wybór był intencjonalny.

    Dla chętnych na kolejne mecze, bilety bez problemu można kupić po założeniu karty kibica. Pierwszy termin sprzedaży jest przeznaczony właśnie tylko dla posiadaczy karty. Pół stadionu było wolne kiedy weszła sprzedaż otwarta na Danię. A w otwartej sprzedaży bilety były do kupienia od godz. 00.01 do 00.20. Rozeszły się migiem
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.