Cyba już atakuje

Magdalena Ogórek zaatakowana w kościele podczas Mszy św.!
Magda z mężem i córką poszli do kościoła. Tam czekał na nich rosły facet, który się rzucił z łapami. Próbował uniemożliwić im wejście, poszarpał i uderzył męża Magdy. Później w trakcie mszy wparował do kościoła i rzucił się na Magdę. Jak ludzie zaczęli reagować, to facet się wymiksował - relacjonował Jacek Łęski.
«1

Komentarz

• To niejedyny taki przypadek. Kilkanaście godzin wcześniej Magdalena Ogórek została zaatakowana pod studiem telewizyjnym przez agresywną kobietę.
  • Młodzi znaczy kibole znaczy prawica znaczy faszyści znaczy katole znaczy PiS znaczy kto sieje wiatr burzę zbiera znaczy lewica miłuje pokOOj i tolerancję! Hej Aj waj
  • Ciekawe czy jaśkowiakowa milicja w ogóle zatrzymała tych milusińskich, bo z tekstu wprost to nie wynika.
  • z niezależnej:
    Dziennikarka TVP miała relacjonować posiedzenie poznańskiej komisji kultury. Przechodzący obok mężczyźni zareagowali agresją na widok kamery. Operator został pobity. Napastnicy byli pod wpływem alkoholu i środków odurzających – podaje tvp.info.

Człowieku odsuń się; idź do domu

– apelowała dziennikarka. Na jej prośby reagowali jeszcze większą agresją.

Mężczyźni wyzywali i zaczepiali wszystkich, którzy bronili ekipy TVP.

Pokazać ci k…a jak się podcina gardło. Tobie k…a podetnę

– mówił jeden z napastników do pracownika TVP.

Operator kamery został pobity. Napastnicy byli uzbrojeni w nóż i gaz.

Policja szybko przyjechała na miejsce zdarzenia
  • Zatrzymała; widziałem w telewizorze, że była "gleba".
  • kiedy zbiórka pieniędzy i akcja poparcia dla zatrzymanych?
  • Powiem tak.
    Policja ma sposoby.
    Różne.
    Należy korzystać.
  • Gdyby ktoś chciał dokładnie poznać biuro PiSu i panujące w nim zwyczaje, polecam artykuł: Pod kloszem partii" (Newsweek nr 24, 5-11.06.2017, s. 12-17) oraz związane z nim obrazki, które wklejam poniżej. Mogą stanowić cenne wskazówki, gdzie i jakie przeszkody napotkamy, zanim dotrzemy do gabinetu naczelnika państwa. Wszystko jest do pokonania, gdy opracuje się dobry plan. Znamy przecież filmy pokazujące skuteczne wejścia do skarbców banków, strzeżonych w znacznie bardziej skomplikowany sposób. Wypada mi życzyć udanego wejścia, wykonania zadania i bezproblemowego zniknięcia. A co z łupem/nagrodą? Wdzięczność narodu! To nieprzeliczalne na pieniądze

https://dorzeczy.pl/kraj/32716/Zamach-na-Jaroslawa-Kaczynskiego-Sprawa-zajmuje-sie-ABW.html
  • Jeśli służby są odzyskane, to wjazd do Lisłika, rekwirowanie komputerów na których powstał numer i pozamiatane.
  • A nie lepiej kilka mikrofonów i kamerek, by więcej ciekawostek było?
  • Why not both?
  • los napisal(a):
    A nie lepiej kilka mikrofonów i kamerek, by więcej ciekawostek było?
    Najpierw Twój pomysł, później mój. Przemek ma rację.
  • Gniezno: Nieznany sprawca zdemolował drzwi wejściowe do biura poselskiego Krzysztofa Ostrowskiego. Zdarzenie miało miejsce po godz. 5 rano w niedzielę. Sprawą zajmuje się policja.
    http://niezalezna.pl/102413-zdemolowano-wejscie-do-biura-posla-pis
  • Eskalacja bedzie robiona
  • Tyle mogą.
  • Ale na razie się legendują:
    Wtargnął do biura poselskiego i groził śmiercią posłowi Platformy Obywatelskiej
    Wirtualne Parówki, więc źródło takie sobie
  • Więcej ich było, wszyscy z jednej strony. Dla mnie to otwarty rachunek z narastającymi odsetkami.
  • W skruwiałych mediach funckjonuje jako "pracownik tramwajów", co za mendy.
  • edytowano February 26
    Przemko napisal(a):
    W skruwiałych mediach funckjonuje jako "pracownik tramwajów", co za mendy.
    na twitterze czytałem, że kibic Legii.
    idąc z kolegami zuważyli mendy szarpiące ogrodzenia na miesięcznicę smoleńską, postanowił zareagować i...

+

(Kto na miesięcznicę idzie z białą bronią?)

Na prawym twiterze żal, że media Dobrej Zmiany też tego nie zauważyły...
  • edytowano February 26
    "Trzeba łagodzić nastroje".

R.I.P.
  • Przemko napisal(a):
    W skruwiałych mediach funckjonuje jako "pracownik tramwajów", co za mendy.
    A w nieskruwiałych mediach?
    Jest gdzieś opis tego, co się naprawdę stało?
  • No niestety w tzw. naszych kompletna cisza na ten temat.
  • Przemko napisal(a):
    No niestety w tzw. naszych kompletna cisza na ten temat.
    Widocznie nie są nasze.
  • Dorzecze napisało.
  • Brzost napisal(a):
    Dorzecze napisało.
    Podali jego nazwisko, czy tylko inicjały?
  • A czy premier przyznał już wdowie rentę specjalną? Czy ma wyjebane na mordowanie motlochu?
  • A czego oczekujesz od bankstera?
  • Waski napisal(a):
    A czy premier przyznał już wdowie rentę specjalną? Czy ma wyjebane na mordowanie motlochu?
    Postarajmy się zebrać te 250 tysięcy na spłatę kredytu tej rodziny.
  • Ale nie zapominajmy o zobowiązaniach tych, których wybraliśmy.
  • Mania napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Dorzecze napisało.
    Mordercy inicjały, ofiary - nazwisko.
  • Brzost napisal(a):
    Dorzecze napisało.
    Ja się trochę gubię. Dorzecze jest nasze? Przecież tam piszą Warzecha, Raz, który jest po tamtej stronie, Herr Zychowitz, Rymanowski itd.
  • Nasze jest tylko...

EXCATHEDRA!
  • Pytanie było o tzw. nasze.
  • Brzost napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Dorzecze napisało.
    Mordercy inicjały, ofiary - nazwisko.
    Nie orientuję się jak to jest; czy nazwisko ujawnia się dopiero po wyroku? Bo chciałabym znać nazwisko Cyby nr 2.
  • Brzost napisal(a):
    Pytanie było o tzw. nasze.
    popy, pełniące obowiązki prawicowców . albo popipy ...i patriotów.
  • Brzost napisal(a):
    Pytanie było o tzw. nasze.
    Aaa, to ja przepraszam.
  • Przemko napisal(a):
    Waski napisal(a):
    A czy premier przyznał już wdowie rentę specjalną? Czy ma wyjebane na mordowanie motlochu?
    Postarajmy się zebrać te 250 tysięcy na spłatę kredytu tej rodziny.
    Jasne ale wydawało mi się, że po ostatnich wyborach mamy zalążki państwa i nie będzie trzeba się samoorganizować w podstawowych sprawach, tak jak to było za czasów platformy.
  • W tej sprawie akcja społeczna byłaby jednak wskazana dla pokazania reszcie że mamy nie tylko państwo ale i społeczeństwo. Nie pseudobywatelskie fundacje i stowarzyszenia żyjące z dotacji budżetowych i nadętych programów "obywatelskich" tylko prawdziwe społeczeństwo współczujące i troszczące się o gorzej się mających. Nie mam siły ani umiejętności aby taką zbiórkę zorganizować, potrafię działać w takich sprawach na małą skale wokół siebie, ale dorzucę się do akcji.
  • Taka akcja już jest, widziałem w sieci stronę ze zbiórką, tylko chwilowo nie mogę jej znaleźć.
  • W tym wątku wyżej.
  • No tak. Dzięki.
  • Faktycznie, jest.
  • Info dla losa- Suszek był na dołku, a w suce niebiescy nie wytrzymali i dali mu w ryj.
  • Dzielne chłopaki.
  • edytowano July 22
    Czas odkurzyć, bo mamy narastającą falę:
    1. Dewastacje biur parlamentarzystów PiS.
    2. Nagonkę z podaniem danych personalnych funkcjonariusza policji.
    3. Ataki pod sejmem na posłów.
    Napiszę tylko tyle, że bezkarność rozzuchwala.
    A na koniec nowy, cudownie ozdrowiały, bohater Dawid Winiarski w oczach swojej matki (wywiad na portalu byłych pracowników z Czerskiej, więc nie wiem na ile to wiarygodne):

Co o nim mogę powiedzieć? Ma 24 lata, jest wspaniałym człowiekiem, nigdy się z nikim nie bił, jest łagodny.
    Od dziecka czytał regulaminy, kodeksy, prawo go jakoś obchodzi. Dyskutuje, ma swoje zdanie, tak, prowadzi zacięte dyskusje.
    Dostał się na filozofię na Uniwerystecie Warszawskim, właśnie przyszło potwierdzenie.
    Jest jedynakiem.
    Drobne uwagi to tekstu:
    - jedynactwo to patologia (wiem bo jestem)
    - 24 lata i dostał się na studia też jest ciekawe samo w sobie
    - łagodny, nigdy się nie bił - to też patologia, bo tacy ludzie są zdolni do skrajnego okrucieństwa
    Podbudowane ego przez medialną promocję ...
  • "Trzeba rozmawiać".
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.