Dlaczego nie będzie kontrmanifestacji poparcia dla Jarka pod jego domem 13.XII?

edytowano December 2015 w Forum ogólne
Uważam to za błąd, że ta bezczelna lewacka hucpa w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego pod domem JK najprawdopodobniej nie zostanie skontrowana żadną oficjalną manifestacją jego zwolenników. Temat został zbagatelizowany przez Niezależną i wPolityce, a na pewno zostanie maksymalnie nagłośniony przez media sprzyjające KOD. Co więcej, organizator, Maciej Biardzki, jest przedstawicielem tzw. "kościoła latającego potwora spaghetti", która to organizacja pseudo-religijna obrzydliwie szydzi z katolicyzmu. Czy naprawdę nie można tego było odpowiednio zripostować? Moje wydarzenie na FB z propozycją manifestacji poparcia dla JK nie spotkało się z żadnym odzewem moich prawicowych znajomych. Wkurza mnie to.
«1

Komentarz

 • Nie wiem, czy błąd. Jarek powinien gdzieś wyjechać w tym dniu, a warchoły niech się zbierają. W razie kontrmanifestacji może dojść do zadymy sprowokowanej przez tą hołotę. Tak myślę.
 • Po mobilizacji prezydencko-parlamentarnej i ogólnym umęczeniu ostatnim dziesięcioleciem, pospolite ruszenie rozjechało się do domów na odpoczynek. Nie można żyć non stop zmobilizowanym na 100%.
 • Dlatego ze totalna napiertegowanka byłaby bardzo prawdopodobnie sprokOOrowana przez KOD i zreportowana na całą galaktyke jako brutalną agresję bestialskich bojówek morderców z PiS.

  Ale jesli kolega szanowny chce wpierd..znaczy sie wytłumaczyć jakiemuś KODzikowi które pół dnia dłuższe to no problem. Byle w ustronnym miejscu, a zwłoki zasypać wapnem w głębokim dole.
 • @fatuswombatus
  Ech, kiepskie żarty.
 • edytowano December 2015
  Wcale nie żarty. Te się dawno skończyły. Dokładnie nad Smoleńskiem. Czas to zauważyc.
 • edytowano December 2015
  Nawalanka i tak może być, bo jest sporo ludzi wkurzonych tą manifestacją i zamierzających oponować w niekoniecznie pokojowy sposób. Kontrmanifestacja poparcia dla JK (a nie "przeciwko pikieciarzom") byłaby sposobem na cywilizowane pokazanie, że jest nas więcej oraz że po naszej stronie są poważne racje historyczne, a nie doraźny propagandowy fałsz, jak u naszych przeciwników.
 • I własnie o to chodzi szanowny kolego Eliasz........ przyszli nie wiadomo skąd i kto i rozpirzyli KODzików na 4 wiatry. Resztę zabrało pogotowie. Kim byli? kto wie. Z pewnością nie z PiS bo ci sie wcale nie organizowali.
 • Koledze Eliaszowi chodzi o stawienie się kupą na Żoliborz
 • A nie jest tak, z oni sobie strzelaja tym samoboja? 13 XII pod domem Kaczynskiego - naprawde?
 • Tak czy owak mam nadzieję, że będzie pełna dokumentacja foto/wideo uczestników zadymy, do późniejszego wykorzystania.
 • Naprawdę - 19.00 - 22.00.Około 4 tys. deklarujących udział:

  https://www.facebook.com/events/1653658364909436/permalink/1655836598024946/
 • edytowano December 2015
  rdr napisal(a):
  A nie jest tak, z oni sobie strzelaja tym samoboja? 13 XII pod domem Kaczynskiego - naprawde?
  Moim skromnym zdanie czekają abysmy się dali sprowokować. Cała ich istota istnienia to prowokacja. Wtedy mogą krzyczeć: Oto jak PiS morduje demokrację.

  Dlatego cza iść ale tam gdzie ich nie będzie. Gdzie? Ano obwieszczenie w innym wontasie jest: http://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/8353/marsz-wolności-13-xii-2015
 • A takim tekstami epatuje organizator: "Marcin Biardzki
  8 grudnia o 12:25 · Warszawa ·

  Szanowni Państwo,

  Nasza manifestacja została dostrzeżona i zanim się jeszcze wydarzyła już zabolała obóz władzy.

  Wygląda na to że jest jedyną, póki co rzeczą, która budzi ich zdenerwowanie. Na inne reagują triumfalistycznym rechotem. Chuligani polityczni demolują państwo bejsbolami i głośno się śmiejąc ryczą: „i co nam zrobicie”? Wierzę, że kiedyś odpowiedzą za zamach stanu. Jestem za to pewny, że historia osądzi ich jako zdrajców i położy w jednej przegródce z Bierutem, Gomułką, Kociołkiem, Kiszczakiem.

  Napłynęła na nas niesłychana fala fekaliów. Puste avatary - bez historii, bez twarzy, z nazwami zmieniającymi się każdego dnia – plują, zawłaszczają, grożą. To wszystko jest zorganizowane w atak totalny. Nota bene, właśnie taka demolka to, według mnie, główna dotychczasowa metoda polityczna Jarosława Kaczyńskiego. Uważam, że Jarosław Kaczyński to główny polityczny troll Polski naszych czasów. Jego celem nie jest demokracja a zamordyzm, nie budowa ale rozpierducha, nie zgoda narodowa ale narodowe szczucie.

  Po fali torllingu i hejtu przyszedł czas na groźby - wydarzenie jest nimi zalewane. Proszę byście nie zabierali ze sobą dzieci! Nie ufam panu Błaszczakowi. Przypuszczam, że bardziej kibicuje swoim tituszkom niż swoim podwładnym, którzy mają nas ochraniać.

  A jednak nie dajmy się zastraszyć! Przyjdźmy! Pokażmy im gest Kozakiewicza i dajmy wyraz tego, że zorganizowana grupa przestępca obecnej władzy kiedyś odejdzie w hańbie, a my naród przetrwamy.

  Pozdrawiam
  Marcin Biardzki

  Ps.: wszystkim, którzy mnie osobiście lżą dedykuję słowa Profesora Bartoszewskiego: „kiedy ktoś mnie po pijaku obrzyga w autobusie, to nie jest obraza. To jest obrzydliwość”."
 • Jesli dopuszcza sie aktow przemocy np. zaatakuja dom to sa przegrani.
 • rdr napisal(a):
  Jesli dopuszcza sie aktow przemocy np. zaatakuja dom to sa przegrani.
  Są przegrani gdy wydadzą bitwe a wróg ich oleje.
 • Wygraja, gdy uda im sie sprowokowac przeciwnika.
 • rdr napisal(a):
  Wygraja, gdy uda im sie sprowokowac przeciwnika.
  Toć ja cały czas o tym piszę.
 • fatuswombatus napisal(a):
  rdr napisal(a):
  Jesli dopuszcza sie aktow przemocy np. zaatakuja dom to sa przegrani.
  Są przegrani gdy wydadzą bitwe a wróg ich oleje.
  Nie jestem przekonany. Pójdzie przekaz, że "cała Polska protestuje pod domem Kaczyńskiego, a nikt go nie broni / nie popiera".

 • eliasz napisal(a):
  fatuswombatus napisal(a):
  rdr napisal(a):
  Jesli dopuszcza sie aktow przemocy np. zaatakuja dom to sa przegrani.
  Są przegrani gdy wydadzą bitwe a wróg ich oleje.
  Nie jestem przekonany. Pójdzie przekaz, że "cała Polska protestuje pod domem Kaczyńskiego, a nikt go nie broni / nie popiera".

  Dlatego cza być tu: http://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/8353/marsz-wolności-13-xii-2015

  I olać prase na jamajce
 • W komentach na stronie SuperExpressu jest naparzanka między kodowcami i kibicami z Żoliborza; ci ostatni obiecują, że kodowcy będą zbierać z ziemi swoje szczęki.
  Pażywiom - uwidim.
 • fatuswombatus napisal(a):
  Dlatego ze totalna napiertegowanka byłaby bardzo prawdopodobnie sprokOOrowana przez KOD i zreportowana na całą galaktyke jako brutalną agresję bestialskich bojówek morderców z PiS.

  Ale jesli kolega szanowny chce wpierd..znaczy sie wytłumaczyć jakiemuś KODzikowi które pół dnia dłuższe to no problem. Byle w ustronnym miejscu, a zwłoki zasypać wapnem w głębokim dole.
  Też tak to widzę
 • Mania napisal(a):
  W komentach na stronie SuperExpressu jest naparzanka między kodowcami i kibicami z Żoliborza; ci ostatni obiecują, że kodowcy będą zbierać z ziemi swoje szczęki.
  Pażywiom - uwidim.
  Przyszło mi do głowy ze to prowokacja
 • raste napisal(a):
  Mania napisal(a):
  W komentach na stronie SuperExpressu jest naparzanka między kodowcami i kibicami z Żoliborza; ci ostatni obiecują, że kodowcy będą zbierać z ziemi swoje szczęki.
  Pażywiom - uwidim.
  Przyszło mi do głowy ze to prowokacja
  To prowokacja.
  Jest ich mało i są leniwi, co pokazały manifestacje KOD. Żeby zaistnieć, potrzebują zadymy i usłużnych mediów.
 • edytowano December 2015
  Jakiś żulik z TVP Info został "poturbowany" przez ludzi na Krakowskim... największe oburzenie wyrażają rzecz jasna "niepokorni".

  Taktyka obozu II PRL jest jasna: plują nam w twarz i czekają, aż ktoś im odda, wtedy krzyczą o faszyzmie.

  Taktyka obozu IV RP jest natomiast taka: nieporadnym ruchem ręki ścieramy te gluty z twarzy i nerwowo zapewniamy się nawzajem, że tak trzeba, żeby tylko nie dać się sprowokować.

  Z charchami na twarzy nikt jeszcze z nikim nie wygrał. Jak ktoś nie wierzy, niech sobie napluje (albo poprosi kogoś, by go opluł) w twarz i popatrzy w lustro, jak wygląda.
 • Tak extraneusie, nie wolno nam się dać sprowokować! Jak damy się sprowokować im to już po nas. Przegramy wszystko co z takim trudem zdobyliśmy po tylu latach. Przegramy Polskę. I im właśnie o to chodzi.
  Tak więc czujny bądź, nie zasypiaj, ale wytrzymaj. Jeszcze nie czas. Stalowe nerwy trzymaj przy wodzy i czekaj na znak
 • Kurwa... Nie no... Załamać się można... Przecież to jest woda na młyn dla nich. To będzie mielone teraz całymi dniami przez meRdialnych... W takim momencie, kiedy waży się kto kogo przewali... Ludzie... Załamka normalnie...
  ~X(
 • Akurat ze staruszków nie zrobią wrogów ludu. To nie "łysi kibole".
 • Dobrze, ktoś dostanie po ryju i włączy się klangor. I co?

  Przede wszystkim - ma kto pomysł, jak ten klangor włączyć? Na moje ucho jest on cały czas na pełen regulator.
 • A ja myślę, że gdyby przyszła policja i spałowała towarzystwo, to już by się reszta mocno zastanawiała nad następnymi tego typu akcjami. Oni są silni, dopóki mogą robić coś bezpiecznie i bezkarnie. W razie kontrofensywy większość zapewne nie wystawi drugi raz nosa za drzwi, a jedynie pokrzyczy na fejsie i twitterze.
 • dokladnie. mam tez nadzieje ze antłan wysle wojsko na zoliborz 13.12. chcieli generala to niech maja
 • Ktoś na fb zainicjował akcję pod domem Urbana, ale odzew mizerny.
 • edytowano December 2015
  Akurat tu nic okropnego się nie stało. Wrzask będzie bowien dla tego własnie wrzasku ziewnikarz wlazł w sam środk tłumu. Co było jego celem? Sprowokować. A co sprowokował? Moherowe berety! (circa lat 90 - pacz pani w ostatnich ujęciach) pogoniły wypasionego byczka.

  Ten przekaz akurat jest już nieświerzy jak zeszoroczny śnieg. Ten przekaz wywołuje juz śmiech, zaŻenowanie i politowanie.

  Ale cza uważać na "lepsze" prowokacje. Akcja na 13 jest właśnie w tym kierunku przygotowywana aby na prawdę polała się krew. Nie organizatorów. Oni pojawią się i gdy się zacznie to znikną. Przejdą na z góry upatrzone pozycje. Ich mocodawcy będą siedzieć bezpiecznie w pluszowych fotelach. Ma się polać krew odurzonych lemingów, ochotników-męczenników gotowych oddać swe "rzycie" w obronie "demokracji".

 • rdrrdr
  edytowano December 2015
  A maja jakies zezwolenie [nie znam sie oczywiscie]? 4 tysiace osob nie zmiesci sie na waskim chodniku przy Mickiewicza i z pewnoscia zablokuje droge.

  Poza tym ta cala akcja to ich samoboj. Postoja na zimnie przy pustym domu, ewentualnie pokrzycza i koniec.

  Szkoda, ze gdy PO lamalo konstytucje "obroncy wolnego swiata" nie prostestowali z taka sama zajadloscia.
 • Coś pan, przeciw sobie?
 • Nu moze jakby Staruchowi pomogli, to by sie zrewanzowal...
 • eliasz napisal(a):
  Naprawdę - 19.00 - 22.00.Około 4 tys. deklarujących udział:

  https://www.facebook.com/events/1653658364909436/permalink/1655836598024946/
  4 tys. lajków na fejsie? Ziemia na Żoliborzu zadrżała...

  A tak serio - grupka popieprzonych wielkomiejskich misiów spod znaku Obitego Tyłka bardzo potrzebuje kontrmanify i palmy męczeństwa, by nadać sens swoim działaniom.

  Najbardziej żenująco i demotywacyjnie wypadają wtedy, gdy otoczenie ma ich w d..., co też powinno nastąpić.
  Łyknięcie przynęty to coraz liczniejsze pielgrzymki w miejsce kodzikowej martyrologii.

  Co innego, gdyby ta grupka była zdolna do jakiegoś realnego działania (masakrowanie internetów nieśmiesznymi memami nie liczy się).
 • Zrodlo GW:

  Na ok. godz. 20 w niedzielę 13 grudnia zapowiedziała się pikieta pod domem Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu. Organizatorem jest Marcin Biardzki z Kościoła Latającego Potwora Spaghetti. Akcja nawiązuje do pikiet pod domem gen. Jaruzelskiego w rocznice stanu wojennego. Na FB Biardzki pisał, że „to moment w roku, w którym należy wspomnieć deptaną buciorami wolność. Dziś prawo łamie zwycięska partia pana Kaczyńskiego. Nowe miejsce - dom „ » generała naszych czasów «. Przyjdźmy tam raczej w zadumie niż z okrzykami”.

  Atmosfera wokół tego spotkania jest wyjątkowo gęsta. PiS myli często tę pikietę z manifestacją KOD. Katarzyna Łaniewska, aktorka sympatyzująca z PiS: "Nie wiem, kto tych ludzi do tego namawia i za jakie pieniądze. Pod domem Jaruzelskiego jakoś się nie zbierali. A teraz będą wystawać pod domem Kaczyńskiego? A co on takiego zrobił? Nie wiem co oni mają w mózgu?".

 • Łaniewska bardzo celnie. Głąby nie chodziły pod dom Jaruzelskiego, bo to w większości komuchy.
 • Poza tym pod dom Jaruzela chadzaliśmy 12 bm.
 • Szkoda nawet komentować.
  Cza ich zamilczeć na śmierć.
 • 4 tys. lajków na pejsiku? To będzie Piardzki z czterema kolegami w durszlakach i 40 reporterami.
 • No, nie wiem, dzisiaj zadeklarowali udział i Żakoski, i Wołek, i Władyka, wszyscy z rodzinami i przyjaciółmi, i Lisek, ale ten tylko z synem, bo małżonka obawia się represji politycznych w miejscu pracy - to już jest kilkadziesiąt osób ;)
 • No tak, pismaki będą, później będą duszoszczypatielne reportaże. Ale z tych czterech tysięcy lajków przyjdą ze cztery osoby. Dobra, przesadziłem, góra czternaście.
 • Setka będzie spokojnie.
 • Dokumentować, dokumentować, dokumentować.

  Jedynie działania wywiadowcze.

  Nie wdawać się w wymianę ognia.
 • Zebrać się pod domem petru i drzeć mordę: Rysiu, mordo ty nasza! Wyjdź, pokaż nam swoją demokrację!
 • Zazu napisal(a):
  Zebrać się pod domem petru i drzeć mordę: Rysiu, mordo ty nasza! Wyjdź, pokaż nam swoją demokrację!
  Pod którym domem/mieszkaniem/siedzibą? bo jedna to jest w ambasadzie Chosŏn Minjujuŭi Inmin Konghwaguk
 • Władyka powiedział, że uzna manifestację za udaną, jeżeli będzie nie mniej, niż 4-5 tysięcy.
 • I bylo cos? Bo jakos cicho.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.