A ja mu wtedy mówię: Archimedes ty weź i idź się wykąp a ja poczekam.

Notto napisal(a):
Gdzie jest wątek o dokonaniach Noblisty, kiedy go potrzebuję?!
Notto jadziem! :)
Otagowano:
«1

Komentarz

• Nie mogę znaleźć ale fajne rozwinięcie skróta OTUA było
    MO
    TO
    RUF
    KA
  • Teraz forum jest kompletne. Dziękuję Mordechlaju!
  • Aż korci, by prezydentowi Ronaldowi Reaganowi dymek dorysować i mema zrobić....

• Za te kłamstwa niesłychane
    Tychy mają przerąbane.

image
  • "Wielki dramat Lecha Wałęsy (77 l.)! Epidemia koronawirusa spowodowała, że były prezydent nie może latać po świecie na wykłady! - Miałem wiele wyjazdów zaplanowanych. Miałem lecieć do Włoch, Niemiec, USA i w inne miejsca i to mi wszystko padło niestety... I bankrutuję teraz. Bo ja dostaję 6 tys. zł emerytury, a żona wydaje co miesiąc 7 tysięcy… - ubolewa w rozmowie z „Super Expressem” były prezydent."

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/walesa-narzeka-na-emeryture-a-dostaje-6-tys-zl-zona-wydaje-wiecej-koronawirus-aa-4HtH-qHbW-MLLE.html
  • Wyjezdzac z Polski przecież mozna. Niech jedzie.
  • Ale wykładu nie będzie. Buuu....
  • Zdanie, zdalnie milijony czekają i bedą płacić by z tej krynicy madrości zaczerpnąć podczas płatnego streamu live.
  • Taki palant na ekranie to jednak nie to. Musi być w realu.
  • O matczynej emeryturze małżonki nawet się nie zająknął.
  • Niech zagra w Lotto.
  • Cztytać ze zrozumieniem się zezwala: tam jest cała liczna familia pasożytów na utrzymaniu. To dlatego Bolek tak rozpaczliwie walczył z przeszłością.
  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Niech zagra w Lotto.
    Lotto już nie to co dawniej.
  • 300 000 podatku rocznie? to nieźle kosił za te wykłady. Powinien mieć coś odłożone, bo jeśli wszystko przejadał to niedługo teraz pociągnie....
  • edytowano February 1
    Akurat w wydawaniu to ma wprawę i doświadczenie, niekoniecznie pamiętników, ale nie bądźmy detalistami...
  • edytowano February 1
    Jak ta, co po kolorowych latała jarmarkach. Wstydziłby się tak bezczelnie o forsę się upominać. Jeszcze żeby był biedny, ale on przez lata zarabiał lepiej niż niejeden CEO. Emeryturę nadal ma dobrą, czas może wydatki przejrzeć.
  • Ja nie mogie.Toż to do działu Humor. A kościoły bić się będą o to, pod którym Bolo wyciągnie żebraczą rękę. Swoją drogą pomysłowość tego gostka nie ma granic. To trzeba mu przyznać. Folklor upada, Bolo go podnosi. Oczywizda ten knajacki.
  • Na rysunku są 2 błędy.
    1. Pójde (albo ew. póńde)
    2. Pamientnik
  • edytowano February 2
    kulawy_greg napisal(a):
    300 000 podatku rocznie? to nieźle kosił za te wykłady. Powinien mieć coś odłożone, bo jeśli wszystko przejadał to niedługo teraz pociągnie....
    Tam cała masa pijawek była popodwieszana (w tym chyba prawie cała rodzina).
    A w linkowanym materiale:
    A z ostatniej pracy odszedłem, bo warunki były poniżej mojej wielkości potrzeb
  • Nie każden jeden wie, co zawdzięczamy losowi.
    Drugiej kadencji pańskiej prezydentury nie było. Wciąż ma pan o to zadrę do narodu?
    Nie, bo gdybym dostał drugą prezydenturę, tobyśmy nie rozmawiali. Byłem tak wypalony przez tyle lat walki, że nie przeżyłbym kolejnych lat prezydentury. Naród uratował mi życie, nie wybierając mnie drugi raz na prezydenta. Po wielu latach zdałem sobie z tego sprawę. Odejście z polityki uratowało mi życie. A nie chciałem odchodzić. Los powiedział: „No, odpocznij sobie, facet, bo może będziesz jeszcze potrzebny".
  • Mem mem!
  • losu !
    szacun, od zawsze miałeś dojście do najważniejszych osób w państwie!
  • los napisal(a):
    Mem mem!
    Balcerowicz na tym kampusie platformy namawiał do obśmiewania oponentów memami.
  • Ponoć Balcer nie najlepiej sobie radził na tym kampusie.
  • Brzost napisal(a):
    Ponoć Balcer nie najlepiej sobie radził na tym kampusie.
    Obejrzałem fragment i było to naprawdę żałosne. Lepiej mu jednak wychodzi pisanie na tt, na żywo bardziej widać odklejenie.
  • Brzost napisal(a):
    Kiedy Pan Profesor musi prowadzić spór, a nie wykład, to się tak kończy.
  • Szczerba mi wygląda na aktywa.
  • A Franek?
  • los napisal(a):
    A Franek?
    Będzie biegał dookoła ;)
  • W dzisiejszych czasach dla aktywu lewackiego kazdy "aktyw" homo jest cennym aktywem
  • Exspectans napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Obejrzałem fragment i było to naprawdę żałosne. Lepiej mu jednak wychodzi pisanie na tt, na żywo bardziej widać odklejenie.
    Niestety, owo odklejenie ma między innymi źródło także w tym, że jest zdaniem uczestników niedostatecznie lewacki, np. nie bije pokłonów religii klimatycznej. Sam nie wiem, komu w takim sporze kibicować.Oczywiście cieszę się, gdy wśród "onych" narastają nieporozumienia i podziały :-) Jednocześnie jednak martwię się, że wyrosło całe pokolenie dla którego liderami są Nitrasy i Lemparty.
  • Nitras to chyba się pomylił, mówiąc, że trzeba "opiłować" kościół. Miał chyba na myśli "opiłatować".
  • edytowano September 2
    Fatalną robotę od lat robi zlewawaczałe środowisko nauczycielskie będące w znacznym stopniu tożsame z grupami toksycznego feminizmu.
  • Brzost napisal(a):
    Exspectans napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Niestety, owo odklejenie ma między innymi źródło także w tym, że jest zdaniem uczestników niedostatecznie lewacki, np. nie bije pokłonów religii klimatycznej. Sam nie wiem, komu w takim sporze kibicować.Oczywiście cieszę się, gdy wśród "onych" narastają nieporozumienia i podziały :-) Jednocześnie jednak martwię się, że wyrosło całe pokolenie dla którego liderami są Nitrasy i Lemparty.
    Młodym, a dlaczego?
    Czy cokolwiek, co Balcerowicz powiedział powinno nas dziwić? Czy to cokolwiek odkrywczego? Nie, to krótkie streszczenie, jak było za III RP, przed 2015 r. Hejtowanie niezależnych dziennikarzy, potęgowanie nierówności majątkowych, brak ochrony środowiska innej niż przez "wygaszanie zakładów", niskie płace, wysokie stopy procentowe itd. Dla dzisiejszej młodzieży jednak pewne "zdobycze" ostatnich lat, jak faktyczny pluralizm medialny, 500+ i podobne świadczenia, coroczne podwyżki płacy minimalnej czy podwyżek dla budżetówki, stały wzrost gospodarczy, brak bezrobocia to są oczywistości. Oni nie pamiętają innej Polski. I dobrze, że ktoś im przypomniał, że taka była, jaka była i że ta obecna nie jest dana raz na zawsze.
  • A ja się wogóle zdziwiłem, że ktoś z takim pytaniem, podejściem do POwskiego guru i bohatera walki o nową demokrację, nie został przesiany i niedopuszczony do Campusu!

A Balcerowicz, nim się ogarnął z odpowiedzią (przemyślaną), palnął w emocjach (nieprzemyślane, odruchowe), że to go obraża!
  • Co robi Capmus Tuska & Trzaskowskiego w wątku o... Wałęsie??? ;)
  • edytowano September 1
    Mem -> Balcerowicz -> Campus

Normalka forum i zarazem jego urok. Niczym swobodna dyskusja na Piffku :-)
  • wałęsa się
  • edytowano September 2
    'Campus', słowo pisane po angielsku, choć jest już spolszczone na 'kampus'. A bardziej pasowałoby - na wzgląd sponsorów! - z niemiecka:

Mein Kamps.

• Moje ulubione z wystąpienia Balcerowicza:
    "-Panie profesorze jaka jest recepta na wysokie ceny mieszkań, nieosiągalne dla młodych ludzi?
    -Zmienić rząd."
    Oklaski
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.