GameStop, WallstreetBets, Robinhood, fundusze hedgingowe

13»

Komentarz

• Kupujcie srebro! Nadchodzi nowy wielki kryzys!!!!!! Albo sprzedawajcie, nie do końca zrozumiałem, o co tam chodzi.
  • Coś tam coś tam srebro. Ważne żeby srebro, a nie coś innego.
  • A jake zapóźnienie musi być w Monako!! Zabita przez naszego rodaka (polonicum!) Helene Pastor wg wiki miała 15% nieruchomości kraju. Nieoficjalne dane mówią nawet o 40%.

W Polsce mieszkania kupują nawet i po 1000 sztuk różne fundusze, na przykład szwedzkie. Od dawna wieść głosi, że jakeś państwo rozważa ewakuację do innego kraju. Część mieszkań im się przyda do zamieszkania (dlatego są kupowane grupami) a druga do wynajdywania.
  • trep napisal(a):
    A jake zapóźnienie musi być w Monako!! Zabita przez naszego rodaka (polonicum!) Helene Pastor wg wiki miała 15% nieruchomości kraju.
    Phi Monako, wielki mi "kraj".
  • (jako że niewiele rozumiem, nigdy nie grałem i nie interesowałem się, więc poczytam sobie wersję dla "takich jak ja" :) )

tvp info
  • Jak to mawiał Einstein - teorie powinny być tak proste jak to tylko możliwe ale nie bardziej.

Zawiść jest złą rekomendacją ekspercką.
  • Podobno za Robinhoodem stoi jeden z funduszy grających na spadek akcji Gamestop?
  • Citatel czyli firma dość sławna.Nie tylko jeden, Robinhood żył z tego, że sprzedawał dane klientów funduszom. Nazwa zobowiązuje.
  • edytowano February 5
    Ale nie mogę wyjść z podziwu, że sami tak ładnie się podłożyli. Teraz już całkiem duża kasa gra przeciwko szorterom.
    Jak się nazywał ten film, z musicalem o Hitlerze?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Ale nie mogę wyjść z podziwu, że sami tak ładnie się podłożyli. Teraz już całkiem duża kasa gra przeciwko szorterom.
    "Producenci".

Prorocza rzecz.
  • peterman napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    "Producenci".

Prorocza rzecz.
    W istocie:
    "Deutschland is happy and gay"
    ;-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.