Koalicja Europejska - pomagamy!

Dla wielkomiejskich lemingów:
- Głosując na Koalicję Europejską wspierasz hodowców zwierząt futerkowych.
- W 2005 roku przed wyborami kandydaci Koalicji Europejskiej pojechali do Kościoła w Tyńcu na 'pranie mózgu'.
- Ich patron, Donald Tusk, miał w domu 'domową kapliczkę' i się z nią fotografował w piśmie OZON wydawanym przez Palikota.
Dla wiejskich lemingów:
- Głosując na Koalicję Europejską fundujesz feministkom 40 tyś miesięcznie (bo wejdzie głównie warszawka).
- Głosując na Koalicję Europejską wybierasz dżender zamiast dzieci i wnuków.
Dopisujcie miasta ;)
Marzenie Kaczyńskiego się urzeczywistnia, PO utworzyło 'jednolity blok' z 2 konkurentami na lewej stronie, czyli zjednoczenie ale niekompletne :D . TVP już 'odkurzyło' Zandberga, a Biedroń od początku wali w PO.
Ja bym tylko prosił o relację 'na żywo' z ustalania list wyborczych z udziałem pań: Lubnauer, Pihowicz, Wielgus.
Dodatkowe zapowiedzi, że po wyborach każdy 'człon' koalicji wyląduje w innym klubie też są paradne.

Komentarz

 • Mie tam frappuje, że PiS dostanie 40 volt. Wielga Koalicja - 20, no niech se ma 25 wolt. Biedroń - 10 wolt. A co z resztą? Do podziału jeszcze z pińcet wolt, dobrze liczę?
 • Kukiz z Jurkiem i Gwiazdowskim wezmą resztę.Kukiz już jedzie po Izraelu i stalinowskich zbrodniarzach przygarniętych przez niego (słusznie), Jurek wartości chrześcijańskie (słusznie) a Gwiazdowski pojedzie prorynkowo bez korwinistycznego debilizmu (też słusznie) i z 10 % uzbierają bez problemu.
 • No właśnie, najbardziej niezadowolona z powstania KE może być Aniela, bo Grzesiu robiąc tak szeroką koalicję wydatnie osłabia EPP.
 • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
  Mie tam frappuje, że PiS dostanie 40 volt. Wielga Koalicja - 20, no niech se ma 25 wolt. Biedroń - 10 wolt. A co z resztą? Do podziału jeszcze z pińcet wolt, dobrze liczę?
  W 2015 roku też byłem takim optymistą. Samodzielne rządy dzięki "postkomunistycznej bożej niespodziance" trochę mnie wyleczyły.
  Optymizmem jednak napawa możliwość dezintegracji elektoratu arbuzowego.
 • Rafał napisal(a):
  Kukiz z Jurkiem i Gwiazdowskim wezmą resztę.Kukiz już jedzie po Izraelu i stalinowskich zbrodniarzach przygarniętych przez niego (słusznie), Jurek wartości chrześcijańskie (słusznie) a Gwiazdowski pojedzie prorynkowo bez korwinistycznego debilizmu (też słusznie) i z 10 % uzbierają bez problemu.
  To jest jakiś cyrk z tymi gnidami poprzebieranymi za polskich patriotów! Kukif atakujący w trudnych chwilach Marsz Niepodległości "za antysemityzm" nagle, na rozkaz oficera prowadzącego, udaje żydożercę. I idzie pod rękę z najbardziej obleśnym żydofilem, judeokrześciajnynem, Markiem Judkiem kabotynem...
 • Co chcesz Qizu, Ciasteczkowy robi co może, żeby nie utonąć.
 • Przecież już utonął na wyborach samorządowych, gdzie startował razem z Jurkiem.
 • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
  Mie tam frappuje, że PiS dostanie 40 volt. Wielga Koalicja - 20, no niech se ma 25 wolt. Biedroń - 10 wolt. A co z resztą? Do podziału jeszcze z pińcet wolt, dobrze liczę?
  A reszta nie dostała nic do podziału! ;)
  (to znaczy - 10 procentowych ochłapów bez pochew na szable)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.