Fajny kanał widziałem

2»

Komentarz

• Nie wiedzialem, gdzie to wrzucic, więc tu.
    Nie wiem, tez czy juz było.

Z cyklu legendy polskie allegro: "Wywiad z Borutą" - tym razem nie film, a słuchowisko (ok. 2 godz.)

• edytowano February 2
    Były już linkowane motywacyjne filmiki o Polsce oczami Uktraińców i Rosjan, czas na koleżków zza Odry

Emigracja do Polski (napisy polskie można włączyć) - ciekawe niemieckie spojrzenie na plusy dodatnie emigracji do Polski AD2021 Na ile reprezentatywne? Czy to już trend?

A tutaj "Sen o starości w Polsce. Reportaż":

• edytowano February 2
    .
  • MarianoX napisal(a):
    Były już linkowane motywacyjne filmiki o Polsce oczami Uktraińców i Rosjan, czas na koleżków zza Odry

Emigracja do Polski (napisy polskie można włączyć) - ciekawe niemieckie spojrzenie na plusy dodatnie emigracji do Polski AD2021 Na ile reprezentatywne? Czy to już trend?
    Średnia emerytura 820 euro netto robi swoje. Plus pełno komentarzy w stylu "tam chociaż można być prawakiem".
  • Besteer napisal(a):
    MarianoX napisal(a):

Średnia emerytura 820 euro netto robi swoje. Plus pełno komentarzy w stylu "tam chociaż można być prawakiem".
    Owszem można, ale nie dotyczy to Niemców.
  • MarianoX napisal(a):

Niestetyż, podobny filmik pokazuje zalety emigracji do Rosji i jest tam nie 6 powodów ale aż 11...
  • To pewnie zalet emigracji na Marsa będzie bez kozery 111.
  • A z Kozerą to już w ogóle...
  • edytowano February 3
    Brzost napisal(a):
    MarianoX napisal(a):

Niestetyż, podobny filmik pokazuje zalety emigracji do Rosji i jest tam nie 6 powodów ale aż 11...
    Dlaczego niestety? Niech Niemcy jadą do Rosji :)
  • No, nie wiem, kiedyś taka jedna niewyżyta Niemra wyjechała do Rosji i nic dobrego dla nas z tego nie wyszło ;-)
  • Brzost napisal(a):
    No, nie wiem, kiedyś taka jedna niewyżyta Niemra wyjechała do Rosji i nic dobrego dla nas z tego nie wyszło ;-)
    Nigdy, przenigdy romanse szkopów z kacapami nie kończyły się dobrze dla nas.
  • edytowano February 3
    TecumSeh napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    MarianoX napisal(a):

Dlaczego niestety? Niech Niemcy jadą do Rosji :)
    Może ktoś palec za długo na klawiszu z jedynką przytrzymał i wyszło 11, bo ja za diabła nawet dwóch zalet emigracji do Kacapii nie umiałbym znaleźć...
  • O zaletach emigrancji do kacapii opowiada film z Mikołajem Barysznikowem - Białe noce.
  • Inspirowane rozmowami z @romeck w innym wątku.

https://www.youtube.com/channel/UCfKkxQanmo83tRY1gEKacPw

Tak, wiem, zaawansowana analiza muzyczna nie jest dla każdego. Ale bardziej kolorowo i przystępnie nie widziałem :) Filmiki są na poziomie o wiele wyższym niż większość audycji muzycznych, teoretycznie profesjonalnych, w PR.
  • kolorowe nutki! :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.