Ukradziony naród

1235»

Komentarz

• Ta grafika ze słupkami z salonowego bloga mówi właściwie wszystko o najgłębszym problemie polskiego szkolnictwa..
  • edytowano May 2019
    @TecumSeh dalej w temacie.
    No więc w korporacjach jest sporo konserwy nie tylko na dole, ale i u góry. Jak Kolega zauważył problemem, czyli hamulcem normalności i motorem zjazdu w demoralizację, jest zlewaczenie większości central, a te zagraniczne.
    Co trza robić? Ano, na początek, to co JarKacz z Panem Mateuszem, czyli etatyzm wprowadzać, czyli państwowe korpo. Oczywiście na te korpo dawać Obajtków, w miarę możliwości mniej nachalnych i irytujących oraz skromniejszych a patryotów szczerych jak Woźniak na przykład chyba. Szybciej by poszło gdyby nie przerżnięte wybory samorządowe w dużych miastach bo tam sporo ludnych korpo - komunikacja, oczyszczanie, wodociągi. No i pewnego rodzaju korpo są urzędy i służby mundurowe. Tam trzeba kadr pilnować, przyzwoitość nagradzać, korupcję i skandale tępić. Innymi słowy przykład dawać, dowodzić że można.
    Po drugie zabrać się, już w kolejnej kadencji, ostrzej za kasty czyli pseudosamorządy i związki profesjonalne, a więc prawnicze, w tym sądy, szkoły, uczelnie, instytucje kultury, szpitale i przychodnie i pewnie kilkanaście innych i tam też wprowadzać normalne zasady i tępić ekscesy, samowolę, arogancję i prywatę.
    Po trzecie pilnować i egzekwować przestrzeganie prawa i obyczajów w korporacjach prywatnych. Na serio bronić praw pracowniczych oraz zwalczać mobbing i lewacki terror. Do tego dobrać się do fałszywych organizacji pożytku publicznego finansowanych przez skandalistów i promotorów nihilizmu oraz obce wywiady.
  • edytowano May 2019
    Ale państwowe korpo ma ten minus, że przy zmianie władzy, zmieni się zarząd. Jak w TVP.
    Imho powinno się budować prywatne inicjatywy, które przy ewentualnej zmianie władzy pokażą lewactwu faka.
  • Estado Novo
    Prof. Salazar
    Lisboa
  • TecumSeh napisal(a):
    Ale państwowe korpo ma ten minus, że przy zmianie władzy, zmieni się zarząd. Jak w TVP.
    Imho powinno się budować prywatne inicjatywy, które przy ewentualnej zmianie władzy pokażą lewactwu faka.
    Ba! Na to potrzeba czasu, bardzo dużo czasu. Dlatego nie ma ucieczki od ryzyka i dlatego ten rok wyborczy jest tak ważny. A my budujmy te prywatne inicjatywy. Proszę bardzo. Służę doświadczeniem. Ja sam już miliarderem nie zostanę. Za stary jestem, za mało czasu mi zostało.Niestety młodzi nie chcą ryzykować nawet średnich szczebli managerskich w korpo. Tak się składa że ostatnio rozmawiałem z dwoma takimi. Już, ich zdaniem, za dużo osiągnęli aby to ryzykować.
  • Dzisiaj było mocne "wtylewizji". Ankietowali ludzi na targu na ten własnie temat. Niesamowita prostota, mądrość i dobroć naszego ludu. Jakby się podnieśli.
    Potem dodzwoniła się totalna kobieta z Krakowa i leciała pogardą, groziła prowadzącym.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Dzisiaj było mocne "wtylewizji". Ankietowali ludzi na targu na ten własnie temat. Niesamowita prostota, mądrość i dobroć naszego ludu. Jakby się podnieśli.
    Potem dodzwoniła się totalna kobieta z Krakowa i leciała pogardą, groziła prowadzącym.
    Też to oglądałem. Najlepszy fragment w historii programu az dotąd.
  • edytowano May 2019
    "My jesteśmy bardzo mądrym narodem. Bardzo mądrym.
    Kochamy swoja Ojczyznę, swój Kraj.
    Kochamy i nie zamieniłabym Polski na żaden inny..."

"Jesteśmy normalnym narodem. Bardzo, bardzo, bardzo dobrym narodem!"

To było w drugiej cześci o tu:

A tu pierwsza część:

Lud pisoski jest mądry.
  • ... pisoski....

(gramatyka!)
  • Nu, tak sie mówi.
  • No i wywalili z jutuba. Ale znalazłem całośc tu:
  • napisz w ktorej minucie, bo nie ma czasu na przegląd calosci
  • uhrr napisal(a):
    napisz w ktorej minucie, bo nie ma czasu na przegląd calosci
    52:13
  • Brzost napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    napisz w ktorej minucie, bo nie ma czasu na przegląd calosci
    52:13
    ok. 47
  • Ok 47 to sonda bazarkowa, a 52 z haczykiem to Krystyna z Krakowa. Krystyna szanuje każdy głos ale was czyli ich nie popierają artyści, inteligencja, wykształceni i światła cześć społeczeństwa. Wsie i miasteczka głosują ogłupione przez tvp i bez dostępu do wiedzy. Kurwa, jacy oni są głupi.
  • Kocham panią Krystynę z Krakowa całym sercem. te kilka minut zrobiły więcej dla jesiennej wygranej PiS niż wielokilometrowe podróze busem i wszystkie audycje / spoty wyborcze. Na miejscu Pana J.K. wysłałbym Pani Krystynie bukiet kwiatów i czekoladki.
  • edytowano May 2019
    Jacques napisal(a):
    Kocham panią Krystynę z Krakowa całym sercem. te kilka minut zrobiły więcej dla jesiennej wygranej PiS niż wielokilometrowe podróze busem i wszystkie audycje / spoty wyborcze. Na miejscu Pana J.K. wysłałbym Pani Krystynie bukiet kwiatów i czekoladki.
    Dlatego tak długo ja trzymali na antenie, spryciuchy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.