Polsat jak TVN

Kilkanaście minut defilady i przełączenie na Tuska (bez żadnych przebitek z defilady).
Ot gdyby kogoś interesowały wojska szkockie i niuansowanie.

Komentarz

 • Wszystkie macki na POKład.
 • A teraz Donald Tusk przemawia na tle defilującego sprzętu (TVN lepiej zaaranżował kadr, w Polsacie wygląda to drewnianie).
 • Racje ma Kurak - Ryży to zdolny troll polityczny.
 • No i jedno się zmieniło: abażur się przepalił ;_)
 • Zwykłe tuskowe pitu-pitu z kartki. Aluzyjki, niedopowiedzenia, raczej gra na swój ewentualny start w wyborach. U totalnych orgazm prawie jak wtedy gdy mówił o bolszewikach. Ale sens odczytu - w morzu wodolejstwa- mozna sprowadzić do okazania niezadowolenia dla jakichkolwiek ambicji Polski.
 • To jest prostsze niż niektórym się wydaje. Przyjechał bo musi i się boi. Musi bo mu kazali bronić pozycji euroelit. Posłali jego bo posylaja każdego kto w jakikolwiek sposób może się do tego przyczynić. Nie wierza w jego sukces ale i tak nie maja co z nim zrobić. W cuda nie wierza ale w głupotę Polaków niezmiennie więc licza na jakiś szczęśliwy traf i przeblysk jego dawnego talentu w oszukiwaniu oglupialych tubylców. On zas wie ze jego kariera europejska dobiegla lonca i niczego w Brukseli nie dostanie. Musi że sobą coś zrobić. Panicznie poszukuje stanowiska z immunitetem bo się boi odpowiedzialności za premierowanie. Pieniędzy raczej ma i będzie miał dość ale chce je zabezpieczyć. Miejscowi totalni nie maja absolutnie nikogo z charyzmą i klasa więc on jawi.im się jako geniusz i wódz.
 • Rafał napisal(a):
  To jest prostsze niż niektórym się wydaje. Przyjechał bo musi i się boi. Musi bo mu kazali bronić pozycji euroelit. Posłali jego bo posylaja każdego kto w jakikolwiek sposób może się do tego przyczynić. Nie wierza w jego sukces ale i tak nie maja co z nim zrobić. W cuda nie wierza ale w głupotę Polaków niezmiennie więc licza na jakiś szczęśliwy traf i przeblysk jego dawnego talentu w oszukiwaniu oglupialych tubylców. On zas wie ze jego kariera europejska dobiegla lonca i niczego w Brukseli nie dostanie. Musi że sobą coś zrobić. Panicznie poszukuje stanowiska z immunitetem bo się boi odpowiedzialności za premierowanie. Pieniędzy raczej ma i będzie miał dość ale chce je zabezpieczyć. Miejscowi totalni nie maja absolutnie nikogo z charyzmą i klasa więc on jawi.im się jako geniusz i wódz.
  Oby
 • Rafał napisal(a):
  To jest prostsze niż niektórym się wydaje. Przyjechał bo musi i się boi.
  Istnieje domniemanie, że to powtórka 'puczenia grudniowego' gdzie też był wykład we Wrocławiu. W tym przypadku akcja strajkowa miała zdestabilizować kraj, a zbawca miał się objawić z Brukseli. No tyle, że gęgacze nie utrzymali szyku.

 • Niemożebnie głupio gadał nt. Polski- serca Europy, no, ale to nie dziwi, dla niego centrum Europy i wszechświata jest w Berlinie.
 • A co gadał w temacie serca?
 • Brzost napisal(a):
  A co gadał w temacie serca?
  „Dzisiaj jest takie modne hasło, że Polska jest sercem Europy. Ja bym bardzo przestrzegał przed takimi pozornie atrakcyjnymi i właśnie często anatomicznymi porównaniami. OK, Szwecja jeszcze może się ucieszyć, bo jak patrzę na mapę, to będzie głową, ale sojusznik autorów tego hasła, Victor Orbán może się poczuć lekko skrępowany”.
 • Nie przestal byc tubylczym kacykiem na sluzbie kolonialnej metropolii. Jego powrotu oczekuja tubylczy urzednicy kolonialni przerazeni co z nimi tubylcy zrobia jak metropolia ich zostawi. Do nich przemowi jego wystapienie.
 • Aha. Dzięki. Czyli pajacowanie pod publiczkę leminżerii.
  "Zbójcerze również obchodzili Dzień Śmiechały..." ;-)
 • A polsat chociaż PADa pokazał?
  w końcu siedział w loży z samym Szefem?
 • Widać znany poeta słowacki i znany walijski historyk to dla Donka głąby. Inni szatani byli tu czynni.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.